Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar eğer yağmur-çamur olmazsa ben fuara motosikletimle gitmek istiyorum.Malum evim İzmit 'te.Akşam e-5 'te karanlığa kalmamak içinsizden en az 1 saat erken çıkmam lazım.Hep beraber gitmeyi ben çok istiyorum.Ama saatleri denk getiremezsek sizinle oradada buluşabilirim.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    evet murat o daha mantıklı olur.. yoksa benim yüzümden baya geç kalıcaz.. herkes gider orada buluşulur, sonra ikimiz geri döneriz.. çok hızlı gitme ama tamammı? en çok kaçı görürüz ? topici modlara nasıl söyleriz.. onlar yapabilir bence..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    S&T gv 250
    fuara arabayla gidecek biri olursa bir yerde buluşup beraberde geçebiliriz, ama ben artçı olarak bile olsa şimdilik e-5 te gidebileceğimi sanmıyorum.
    buradan tüm moderatörlerimize sesleniyorum ( bilmem faydası oldu mu )

Motosikleti
    biraz önce 2 değerli modumuza özelden msj yazdım.. gelecek cevaplardan haberdar edeceğim sizleri.. hatta yazdıklarımı burayada yazayım ; şöyle dedim ; merhabalar.. rahatsız ettiğim için özür dilerim.. doğru kişiyemi yazıyorum onuda bilmiyorum affedin.. yardımcı olrsanız sevinirim.. GV250 CRUİSER HAKKINDA HERŞEY topicini sohbet konuları için ayrı bir topic açmak istiyoruz.. teknik bilgilerle , aramızda yaptığımız sohbetler karışıklık yaratıp yeni gelecek ve bu motoru almayı düşünen arkadaşlara zorluk çıkartacak diye düşünüyoruz.. yeni bir GV 250 SOHBET MEKANI adı altında yeni bir topic açsak sizlerde ( eğer çok zor olmazsa sizin için) oradaki teknik konuları ayırıp diğerlerini yeni topice taşırmısınız ? eğer böyle birşey olmuyorsa cahilliğime veriniz.. teşekkürler.. saygılar.. EMEKKORAY..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray süpersin ellerine sağlık
    Bu arada fuar işine tam bir karar verip netleştirelim derim ben Öznur'u sizlere temsilci olarak bırakarak sabah işe zinde gitmek için kendimi uykunun kollarına bırakıyorum
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    eyvallah burak.. biraz önce BBRR nicli modumuz konu dışı bölümüne yeni başlık açabilir sohbete oradan devam edebilirsiniz dedi.. model harici muhabbetler bir süre sonra silinir dedi.. ( gerçi saçma sapan muhabbet etmedik biz hiç ) seviyeliydi en azından ne dersiniz ? yarın açalımmı sohbet topicini ?

Motosikleti
    S&T gv 250
    ne bilim bir hüzün kapladı içimi birden...burdan ayrılmak...(benim pek teknik konularla alakam yok galiba)

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çoğu gv250 istanbulda satılık ilerde birinde karar kılarsam benim yerime bir arkadaş gidip inceleyebilir mi okey verirse ben izmirden gelirim

Motosikleti
    ne kadar sahipleniyor insan bu siteyi.. vede kendi topicini.. sitenin sloganı ne kadar isabetli ; TUTKU YARATIR neyse bir süre daha böyle devam edelim olmazsa.. arada teknik konularda murat bize yardım eder geçinir gideriz ben kaçtım yarın sabah 6 :30 da okul :( ikinokta arkadaş yakınlarımızda olursa tabiki gider bakarız anlayan arkadaşlarla..

Motosikleti
    S&T gv 250
    noktalı parantez, sen ilgilendiğin ilanlara karar ver biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. ben bu ara çalışmadığım için bir kaç ay müsaitim. muratın bahsettiği konular çerçevesinde gördüklerimi aktarabilirim.
    şimdilik bende çıkıyorum. iyi geceler.

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol abi yavaş yavaş bakmaya başladım çok az eksiğim var ama güzel bir satılık denk gelirse az bir borç alıp direk almaya girişebilirim.Umarım hayırlısı olur.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden.com da şu ilana denk geldim. Koruma demiri isteyenler için görüşülebilinir.toplu yapım için fiyat alınabilinir.

http://www.sahibinden.com/her_turlu_...XQQdisplayitem

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Deli Çerkes, haklısın buradan toplu bir fiyat almakta fayda var. Tarkan nerelerde yahu? O bu ilandaki yere yakın oturuyor sanırım bir ara uğrayıp sorsa.

Bu arada bende dün Koray kardeşimle buluşmamızdaki 3 tane resmi ekleyeyim

Yahu bu resimler niye küçük çıkıyor anlamadım bir türlü
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Merhaba arkadaşlar
    ya kusura bakmayın çok işler öıktı başıma o kadar yoğundum ki. evden saat 7 çıkıp akaşam 23 gibi dönüyorum bu aralar . çok da yoruldum. arkadaşlar buluşmalar yapılmış ayarlamalar yapılmış süper valla. bu arada arkadaşlar artık hep beraber motorlarımızla olmalıyız ya bence.
    Ben artçı alırım sorun değil zaten son bi kaç gündür hep artçı var iyice alıştım
    bu arada bence fuar buluşmasını şöyle yapabiliriz. arkadaşlar haremden arabalıya binip eminönüne gelin ben sizi orada karşılarım ordan beraber gideriz

ben fikrimi söylüyorum murat gelecekse buraklarla buluşup beraber eminönü yapabilirler . koraycım eğer geç gelecekse ben gene geleceği saate yakın seni karşılarım arkadaşım hatta hep beraber bile gelebiliriz yani
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    ORHANIM ; senin makinanın netliğine hayranım.. bence o fotoğraf makinasıymış sonradan telefon özelliği eklenmiş.. TARKAN;Allah kolaylık versin.. fuar için biraz daha bekleyelim çünkü havanın ne yapacağı belli değil.. eğer yağış olursa muratla biz atlar arabaya geliriz.. cruiser topicini ne yaptın ?

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ya sanırım topicden vazgeçeceğim biraz unutuldu zaten. neyse ilk denemeydi zaten biraz daha pişmem gerek yanlışlardan ders çıkardık biraz hem erken oldu hemde tam netlik kazanmadan hop diye atladım sazan gibi. biz buluşuruz abi daha güzel olur o zaman. ama 12-13.04 de sanırım bir gezi daha var duyurulara bakın isterseniz olmazsa ona katılalım hem deneyim olur hepimiz için. güzel bir ortama benziyor gibi...hem gene beraber olmuş oluruz.
    enjoy your ride and enjoy forever

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sanırım topicden vazgeçeceğim biraz unutuldu zaten. neyse ilk denemeydi zaten biraz daha pişmem gerek yanlışlardan ders çıkardık biraz hem erken oldu hemde tam netlik kazanmadan hop diye atladım sazan gibi. biz buluşuruz abi daha güzel olur o zaman. ama 12-13.04 de sanırım bir gezi daha var duyurulara bakın isterseniz olmazsa ona katılalım hem deneyim olur hepimiz için. güzel bir ortama benziyor gibi...hem gene beraber olmuş oluruz.
    Onu canlandırırız merak etme Ben de yoğunum hele dün tesyev bağış kampanyası vardı, öldüm bittim yorgunluktan, havalar ısınsın o kadar kalabalık olmadsa da olur, en fazla 10-11 motor diğerlerini kontrol etmek zorlaşır çünkü

Motosikleti
    evet dediğin gibi draggy 10 motosiklet yeter.. bu arada bugün bir arkadaşımla konuştum vstromcu cumada gidelim dedik.. benim cuma 3 ders var sonra boş.. inşallah hava iyi olursa hem cuma hem cumartesi orada olacağım draggy sen gelebilecekmisin cumartesi?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediğin gibi draggy 10 motosiklet yeter.. bu arada bugün bir arkadaşımla konuştum vstromcu cumada gidelim dedik.. benim cuma 3 ders var sonra boş.. inşallah hava iyi olursa hem cuma hem cumartesi orada olacağım draggy sen gelebilecekmisin cumartesi?
    Motoshow ne olacak isterseniz motoshowa gidelim

Motosikleti
    eheheh ben yukarıda fuar demeyi unutmuşum.. işte onu diyorum fuara geliyorsun o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler