Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    orhan önce kadıköyde laststop ama sonra gittiğimiz yerin adını bilmiyorum.. dediğin olabilir.. alt katı olan küçük güzel biyer.. barlar sokağında.. orhan o gün camsız sürüşü anlaman mümkün değildi abi hava korkunçtu..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tamam abi siz barlar sokağında takılmışsınız Tam benlik ve Emrahlık barlar var oralarda. Ayrıca kapısında çok hoş bir custom ve chopper motorların olduğu bir barda var orda, ama adını bende hatırlamıyorum. Yazın hep birlikte gideriz inşallah
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    günler uzasın, yumuşasın hava iyice süper olucak inşallah..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar tekrardan

bu arada burak muhteşem görünüyor daha resim isteriz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız tekerin düz bassın. maşşallah
    inşallah 7 sinde hava güzel olur o kadar istiyorumki yüzyüze tanışmayı hemde büyük bir grup olacak inşallah...

selçuk söküp taktık derken öyle tamamen değil tabikide biliyorsun buji değiştirmek için depoyu sökmen lazım. söktükten sonra zaten koltuk moltuk ne varsa söktük bir güzel sildim takılıyken bezin girmeyeceği yerleri bir güzel temizledim. sonra vites ve fren pedallarını ayağıma göre ayarladık ayarlamak içim sökmek lazım ucundan kıyısındankabloları gözden geçirdik. bende ayrıntıları bizzat orada görüp öğrenme fırsatı buldum. söküp taktık dememdeki kastım buydu benim. benim hep istediğim birşey vardır o da görünmeyen yerleri görmek iç kısımlar merak işte. küçükken çok video tamir edip bozmışumdur
    benim için çok güzel bir deneyim oldu öğrenmek adına ne nerde birşey bozulursa neye bakmak lazım vesaire gibi...
    enjoy your ride and enjoy forever

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    evet abilerim hava ısınsın haftasonu geleceğimm İstanbula.Chopper&Rock barlar,motorlarımız ve üstünde hoş sohbetimiz eklendimi yemede yanında yat
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    tarkan serviste yapılanların fiyatlarını yazabilirmisin abi..

Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abilerim hava ısınsın haftasonu geleceğimm İstanbula.Chopper&Rock barlar,motorlarımız ve üstünde hoş sohbetimiz eklendimi yemede yanında yat
    Emrah gel valla en kral barlara gideriz motorlarımızla Zaten muhabbet süper olur ona şüphe yok

Motosikleti
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadırlar , müzik , rakı , balık , ayvalık ve yanyana dizili ikitekerler.. amaaaaaann ne süper manzara.. gündüz deniz akşam cunda..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadırlar , müzik , rakı , balık , ayvalık ve yanyana dizili ikitekerler.. amaaaaaann ne süper manzara.. gündüz deniz akşam cunda..
    Oyyy oyyy oyyy... Abi ne güzel şeyler söylüyorsun sen öyle

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koray abi değişenler 2 buji orj bosch, yağ filtresi 2 litres yağ birde sağına soluna bakımlar derken hesap 85 liraya çıktı. hava filtreside koysaydım ellerinde yoktu o da fiyatı tam bilmiyorum 20 olsa tüm bakım 100 e çıkardı ben hava filtresine hava sıktım değiştirmedim 85 lira verdim.

pahalımı sizce???

Motosikleti
    -
    Yok Tarkan bence fiyat normal. Ben ilk bakım yaptırdığımda 260 Ytl vermiştim içime oturmuştu. Gerçi o zaman, yağ, yağ filtresi, iridyum buji, ön fren balataları, zincir temizliği, motor temizliği ve ıvır zıvır ayarlamalar yapılmıştı ama yinede fazlaydı. O yüzden senin bakım bence normal.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    eyvallah bencede normal işte yağ değişimi yaptık en pahalısı o zaten.
    zinciri bizde yağladık. ama yağı beyenmedi bende mobilin bir zincir yağı vardı. sentetik yağ ama dedilerki bu tip sentetik yağları cruiser tarzı motorlarda kullanma. çünkü çok toz toprak yapışır ve kirli gözükür. ama würth ün bir zincir yağı var sıkınca belli bile olmaz dedi elini değdirsen bile hissedemezsin. gerçekten de öyle orda normal kağıt üzerinde adam gösterdi bir benimkini sıktı birde o diğerini. benimki hala orda gözüküyordu ama diğeini fark etmek için kağıdı ışığa tutmak gerekti.
    farkı temiz tutması ve toz v.s. yi toplamaması

Motosikleti
    yok abi çok normal fiyat.. bende bujilere baktırmadım onlara baktırmak istiyorum.. gerçekten bujileri değiştirmek için depomu skülüyor? ne kadar zahmetliymiş bu iş...

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet biri deponun altında diğeri ızgaranın arkasında

Motosikleti
    ne kadar sürüyor buji için sök tak?

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    arkadaslar foruma pek fazla giremiyorum bu aralar keşke bende istanbulda olsaydım yada yakın yerlerde bir yerde şu 7 marttaki buluşmaya gelseydim gerçi ben o gün türk chopper grubu ile marmarise gidicem neyse artık izmir e yada bodrum a yazın yolunuz duserse gorusuruz evet şu ön cam olayında herkese yardımcı olacagım ancak 1 haftaya ihtiyacım var hatta kendim suan tasarladım nasıl olacagını eger istedigim gibi olursa inanılmaz olucak bodrumda oldugum icin burda yaptırabilcegim yer yok yaptırmıskende saglam bişey olsun istiyorum bence ön cam isteyen arkadaslar cok fazla acele etmeyin mart 8 gibi izmirde yaptırmıs olacagım ustalarla konustum bana maliyeti ortalama 160 ytl olucak demirleri krom kaplama felan olcak ama orjinaline göre cok cok iyi olucak orjinalinin aparatları pek iyi degildi kullandım yaptırdıgımın aksamı fotoları ekleyeceğim herkese bol sürüşler

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarkan ve Murat GV leriniz hayırlı olsun.. Gerçekten çok iyi tercihler... Tebrikler.. Kazasız sürüşler... Bide Tarkan motoru sökip taktık demişsin.. Hayırıdır.. Yağı anladım, bujiyide anladım filteleride ama motoru niye söküp taktınız anlamadım...
    Harbitürk bilgi için teşekkürler de plexi nedir? Nerden bulunur...
    Orhan kullandığın ön cam nasıl kaskının etrafında şaklamalar yapmıyor değil mi? Konforlumu hiç ön camsız kullandın mı? Bizlere tavisye edermisin? Yakıtı çok artırır mı?
    http://www.malzemeci.net/index.php?p...e+PLeksi&kgos=

Selka linki bi incele istersen

Ben ön cam kırıldığında birkaçkez kullanmak zorunda kaldım aradaki fark inanılmaz helede soğuk havada direk ruzgara maruz kalmak hiç keyıflı değil.

Ayrıca cam olduğu zaman kafanı sağa sola rahat cevırebılıyor arkandakı ıle rahatça konuşabılıyorsun. Çamurdu tozu toprağıydı çakılıydı taşıydı derken cok falza avantajını gördum. Yaz kış camlı kullanırım. Ayrıca motoru daha bi heybetli gösterıyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.ozenplexi.com/index.htm

firma kasımpaşada, murat veya hasanı bulun , ne istiyorsanız ya tarif edin ya da resmini gösterin , aynısını yapar. ama illaki pazarlık yapın.

yanlız bu firmanın olumsuz tarafı var. montaj yapmıyorlar.montajı kendiniz yapmanız lazım.ancak yaptıkları cam eğimiydi ,açısıydı, polisajıydı derken 10 numara oluyor.

------------------------------
    Not: Büyük cam istiyorsanız ,ve bu firma haricinden başka yerden tedarik ediyorsanız , gidona sabitleyen aparattan ısrarla kaçının.yüksek süratlarda ve rüzgarlı havalarda cam siz doğru esniyor.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Harbitürk teşekkür ederim... Venom bilgilerini bekleyeceğim. Acelem yok.. Bu arada sahibinden .com da bir adres; özellikle İzmirli arkadaşlarım için... Sahibinden.com da ilan numarası 11127837 inceleyiniz. Sanırım kaliteli iş yapıyorlar...

Koraycığım İstanbuldaki buluşmaya bende gelmek isterdim. Ama yazın buraya Antalyaya toplu sürüşe bekliyorum. Gelin sahilden Kaş Antalya yapalım muhteşem olacaktır...
    Orhan teşekkürler.. En kısa zamanda camsız sürüş deneyimlerini duymak isterim. Çünkü ben daha farkını bilmiyorum...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Emekkoray nerdesin.....Hava çok güzel.....Misafir kabul edermisin bugün
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler