Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    beyler bişey diycem.. biz bu havanın düzelmesini beklemesek ya... niye bekliyoruz.. şuan sanırım sadece gadaşım orhanın bir koşturması var.. onada uygun önümüzdeki günlerden birinde akşam buluşalım..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray beni zaten bu kötü havalar mahfetti baksana yine yağışlı bu hava
    Havaların düzelmesini beklemeden de buluşabiliriz iyi fikir esasen
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    nerde herkesler ? burak yağış yok bugün getirecekmisin kuzuyu ? buluşma olayına bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek? ben 3 kişiyle tanıştım çok keyifli oluyor benden söylemesi orhanın koşturması var ama onada uygun günü yeri bulursak gelir sanırım..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray yoğun galiba herkesler tersine de benim işler sakin bugün
    Sizin oralarda yok galiba yağış bizim burada sabahtan beri durmadı çok yağmıyo ama ufak ufak çiseliyo ısrarla bana inat

Motosikleti
    yok burada yağmıyor ne enteresan bir bölge burası.. bi tarafta kar oluyo bitaraf güneş.. benimde kursum vardı bugün iptal.. sonra akşam var.. arada gireyim bakayım dedim.. senden haber varmı diye bugün olmazsa yarın.. sonsuza kadar sürecek değilya...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Yok ama benim yakında gözüm falan seyirmeye başlar sinirden bu havanın kesin bana garezi var

Motosikleti
    ehehehe aynı benim cümleler.. motosiklet aldım hava hiç durmadan yağıyor.. yağmur kesilsin diye yarın gidip bir yağmurluk bide şemsiye alıcam başka türlü durmayacak

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehehehe aynı benim cümleler.. motosiklet aldım hava hiç durmadan yağıyor.. yağmur kesilsin diye yarın gidip bir yağmurluk bide şemsiye alıcam başka türlü durmayacak
    Dün kullandım çiseliyordu, bugün bariz sağnak yağıyor, işyerinde kıyafet değişirmek zoruma gidiyor, koca Şubatta topu topu 10 gün kullanabildim :(

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Evet bak bu kesinlikle iyi bi fikir ben de şurdan yarın öğlen bi Capitol'e falan gideyim de kışlık alışveriş yapayım

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün kullandım çiseliyordu, bugün bariz sağnak yağıyor, işyerinde kıyafet değişirmek zoruma gidiyor, koca Şubatta topu topu 10 gün kullanabildim :(
    ilk zamanlarda amaaan diyordum biraz sabır sonra nasılsa kullanıcam.. artık ciddi ciddi baskı yapmaya başladı üzerime.. o kadar ümidi kestim ki havalardan hem garajda hemde brandasını örttüm.. brandası olmayınca garaja gideyim bi bakayım diyorum.. sonra sesini duymak istiyorum basıyorum marşa.. e hava soğuk içindede 15 40 yağ var siz dediniz ya 5 derecenin altında zorlanır diye bu sefer niye çalıştırdım diye kızıyorum kendime.. brandayıda kapattım girip bakmıyorum.. bu arada draggy sen iş yerine motorla gidebiliyorsun o zaman.. ne güzel yaaa... ben sadece öğleden sonra kurslara gidebilicem.. takım elbiseyle gitmenin bi yolu olsa bende giderdim azıcık havalar ısınınca.. şu kravat olayından acayip sıkılıyorum.. beden eğitimi öğretmenlerine çok özeniyorum bu konuda..

Motosikleti
    Dragstar 650
    ilk zamanlarda amaaan diyordum biraz sabır sonra nasılsa kullanıcam.. artık ciddi ciddi baskı yapmaya başladı üzerime.. o kadar ümidi kestim ki havalardan hem garajda hemde brandasını örttüm.. brandası olmayınca garaja gideyim bi bakayım diyorum.. sonra sesini duymak istiyorum basıyorum marşa.. e hava soğuk içindede 15 40 yağ var siz dediniz ya 5 derecenin altında zorlanır diye bu sefer niye çalıştırdım diye kızıyorum kendime.. brandayıda kapattım girip bakmıyorum.. bu arada draggy sen iş yerine motorla gidebiliyorsun o zaman.. ne güzel yaaa... ben sadece öğleden sonra kurslara gidebilicem.. takım elbiseyle gitmenin bi yolu olsa bende giderdim azıcık havalar ısınınca.. şu kravat olayından acayip sıkılıyorum.. beden eğitimi öğretmenlerine çok özeniyorum bu konuda..
    şu an serbest kıyafet olduğundan rahatım ama takım elbiseli çalışırken, işyerimde takım bırakıyorum ve değiştiriyorum

Motosikleti
    ne güzel..aslında kaldırsalar çok iyi olacak.. bende normal eğitim yapan bir okula geçersem yapabilirim aslında.. ( normal eğitim: 09:15 - 15:30 arası..) şu an 07:15 te okulda olmam gerekiyor.. gidip değiştirmeye vakit yok.. ama bundan sonraki tayinde bakalım ne olacak... bide pantolonun üstüne giyilen motosiklet pantolonları var ama sanırım buruş buruş yapar onlarda..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam dostlar... Tahmin ettiğiniz gibi ay sonu geldi ve benim iş yoğunluğumda başladığından siteye gündüz girmek için hiç fırsatım olmadı. Birde üstüne aksilikler geldi başıma işle ilgili o yüzden epey yoğundum. Ev işini hallettim dün akşam tamamen kontratıda yaptım rahatladım

Şimdide işten çıkmak üzereyim cevaplarınızı eve geçince okurum artıkın

Korayım kardeşim dediğin gibi havaları niye bekliyoruz ki biz, haftaiçi buluşalım hakikaten ya, bana uyar abi hangi gün isterseniz. Cuma akşamları daha iyi olur sanki ertesi gün iş olmadığından vaktimizde bol olur diye düşünüyorum.

Neyse hadi ben çıktım eve geçiyorum. Selamlar...
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    tamam o zaman cuma günü uygunmu herkese ? burak? draggy? aceofspades? tarkan? kocaadam? khazidhea? murat? ne diyorsunuz? kimse yokmu ?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    koray hocam ben yağmur soğuk rüzgar dinlemeden okula seyhan 150 imle giderim. mesafe 5 km olduğu için çok da üşüyorum diyemem ,
    ama yağmurluk hemde iyi bir yağmurluk yağmurlu zamanlarda işe yarar gibi geliyor bana dizlerimi de dizlerimi örten bir branda ile koruyorum amaaa bütün bunlar benim küçük motor için yeterli inşaalaha bir iki ay sonra kavuşacağım st gv 250 yi aldığım zaman bunlar yetmeyecek şimdiden kıyafet hazırlıklarımıyapıyorum ls2 kask aldım sırada feyiz oğlundaki pantolon üstüne giyilen motor pantolonu var bana biraz pratik gibi geldi yorumlarda fena değil tek çekincem bana uygun beden olup olmadığı 1.78 boy ve 110 kilo takım pantolonunun kırışıklığı pek sorun olmaz gibi geliyor bana yaa

Motosikleti
    iyi akşamlar hocam.. aslında dediğiniz gibi olmayacak birşey değil ama ne bileyim.. hadi pantolonun üstüne giydim ceketi ne yapıcam.. ben ancak ceket uygulaması kalkıyorya yaza doğru o zaman kullanabilirim sanırım.. bide kask var.. ben daha tecrübesizim ya.. bi dolu soru var aklımda.. bu arada korumalar ve kask hayırlı olsun.. allah sağlamlığını denetmek zorunda bırakmasın.. bide gönlünüzdekini aldınızmı st nizi hayırlısıyla

Motosikleti
    Dragstar 650
    tamam o zaman cuma günü uygunmu herkese ? burak? draggy? aceofspades? tarkan? kocaadam? khazidhea? murat? ne diyorsunuz? kimse yokmu ?
    Edirne yolculuğum olmazsa seve seve katılırım

Motosikleti
    tamam ozaman buradan haberleşiriz tekrar.. olmadı döndüğünde tekrar toplanırız..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ben varım valla Korayım, dün akşam evde yemekten sonra sızıp uyumuşum yorgunluktan siteye giremedim
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar bi süredir yoktum ama iş yoğunluğundan. cuma günü bende gelmek isterim ama saat 6 da çorludan yola çıkıyorum saat 7,30 da ancak evde oluyorum yani avcılarda oluyorum dolayısıyla o saatten sonra bostancıya gelmem sanırım zor olur. ben çok zor gelirim hafta içi arkadaşlar zaten ruhsatım da çıkmadı henüz. Beni BU SEFERLİK af edin. ama sizinle olmayı çok isterdim...
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler