Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

buda benim oyuncağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    oyuncağa bak haha bende benımkıne oyuncak derdım vay anasını ne oyuncaklar varmış haberımız yokmuş

kardeşim hayırlı uğurlu olsun umarım dıkkatlı kullanırsın ve gaza gelmezsın.hondanın eğitimine gıtmenı tavsıye ederım çok şey öğrenırsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu motora biniyorsan hız yapacaksın, yolları ağlatacaksın, bunun için yapılmış zaten, SS bu.

Seninkisi Jennifer Lopesle sefişmek için evlenmedim, çok beğendiğim için aldım demek kadar saçma bir sav.

Sen ağlatmıycanda kasap manav mı ağlatacak bunu, ağlamak için var kendisi

İstersen bir gün buluşalım, bana artçı ol SS nedir bildiğim kadarıyla göstermeye çalışayım.

Zaten bunu acilen yapman lazım, altındaki aletin ne olduğunu henüz bilmiyorsun ve anlamanında tek yolu bu.

Koyu renk yapmadığım kısma gelince, eğer şanlıysan bir kaç ay sonra hayalinde 1000'lik bir makine olacak...

Bana gelince ben zaten özel hayatımdan ötürü bunalımdaydım, dibe vurmuştum, intehar etmeye cesaretim yoktu SS aldım, hoş ölmeyide beceremedim zaten

Beni örnek alırsan bütün hayatımı örnek alman lazım, mesela bu ay işe gitme
    Allah canını almasın senin
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Honda alsaydın daha iyi olacaktı.
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    Dilerim

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bu nebiçim oyuncak ya

hayırlı günlerde kullan
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Slm

bende yenı kullanıcı olarak rr motordan baslamak ıstıyorumtabıı kı 600luk olanlardan bu motorla motor hayatına baslamıs kısılerın dusuncelerını beklıyorum ozellıkle bu konuyu acan sahte kısının dusuncelerı onemlı benım ıcın onunla aynı gorusteyım hız ve adrenalınle bı ısım yok sadece goruntu
    tabıı kı almadan once honda egıtım merkezıne gıdıcem

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Hayırlı Uğurlu Olsun..Allah Kaza Bela vermesin..
    R6 alan birisinin maddi açidan yeterliliği ortadadır bana göre..
    O yüzden bana kalırsa gerekli eğitimleri almanı tavsiye ederim..Sonrasında hiç yoktan Ucuz yollu 150&250 cc arasi bi motosiklet alir ona bi müddet biner haftada bi kerede R6 mı alır..Örnek pazar günü boş bi alanda antreman yapardım

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu motora biniyorsan hız yapacaksın, yolları ağlatacaksın, bunun için yapılmış zaten, SS bu.

Seninkisi Jennifer Lopesle sefişmek için evlenmedim, çok beğendiğim için aldım demek kadar saçma bir sav.

Sen ağlatmıycanda kasap manav mı ağlatacak bunu, ağlamak için var kendisi

İstersen bir gün buluşalım, bana artçı ol SS nedir bildiğim kadarıyla göstermeye çalışayım.

Zaten bunu acilen yapman lazım, altındaki aletin ne olduğunu henüz bilmiyorsun ve anlamanında tek yolu bu.

Koyu renk yapmadığım kısma gelince, eğer şanlıysan bir kaç ay sonra hayalinde 1000'lik bir makine olacak...

Bana gelince ben zaten özel hayatımdan ötürü bunalımdaydım, dibe vurmuştum, intehar etmeye cesaretim yoktu SS aldım, hoş ölmeyide beceremedim zaten

Beni örnek alırsan bütün hayatımı örnek alman lazım, mesela bu ay işe gitme
    Abi bu yazın beni bitirdi
    Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler