Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Erkeklere özel Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    hakkaten baktıgımda bende de bir tiksinme uyandırdı resim, öte yandan üzerinde bunca konusulmasına da anlam veremedim. adam yapmış etmiş, kendi kültüründe yeri olabilir, bizimkinde olmadığı kesin. bakarsın begenirsin, bakarsın sevmezsin kapatırsın. ama ciddi ama geyik yorumlar yapılır seversin sevmezsin yazarsın yazmazsın.

tartışmaya bahane arıyoruz sanki..

.....Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim...

bu da günün komedisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içini eçirerek baktığın kızla bile göz zinasına giriyorsun
    Göz zinasına giriyormuşsun Görkem...bre zındık..kafir...20 kırbaç cezası verin derhal

Günün komedisi bu bence
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı banavurma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fesuphannallah... daha neler çıkacak durun hele.. özel yapım tasarımcılar sınır tanımıyor... inşallah bayanlara özel yapmazlar....
    siz tartışadurun ben bu yoruma koptum. olayı bitirmişin bravo
    ==============================
    ==============================

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı varadero48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melocan seni kınıyorum dostum dewlet elinden geeni yapıyo dawaları bitirmek için. ayrıca awrupada bizimkine benzer olaylar olmuyomu sanıyosun sen sadece twlere yansımıyo. ben amerikayı sawunan biri deilim ama inanki onlarda olmasaydı sen suan yararlandıgın nimetlerden yararlanamazdın
    Ne gibi nimetlerden yararlanıyorsun, söyle de biz de bilelim yararlandığımız nimetleri.
    Hepinizi amerika manyağı olmuşsunuz, nerdeyse tapacaksınız adamlara, yazık..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ilginçlik adına 10 numara. Şu seviye tespitide kapatın lütfen Tubıs Tartışma lütfen büyüklük sende kalsın. Arkadaş yeni forum kurallarını okuması yeterli olucaktır heralde.... Hoşçakalın paylaşım için saol...
    Burası ne acayip bir yermiş ya herkes birbirinin avukat kesiliyor. Büyüklük sen de kalsın dediğin hamınefendi tanımadığı birine şaklaban, yorum yapanlara sapık, bulunduğu bölgedeki doktorlara saygısızlık yapan bir bayan.

Ben arkadaşa değil tabiki yazdıklarına kıl oldum bunun tersini algılayan varsa vay haline.

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    tubiş senin bindigin o nx falcon american versiyon buda sana kapak olsun

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tubis, Aslında savunduğun şey doğru olan ama sinirlendin çıkışın sert oldu. Senin için doğru olanı karşındakine empati yoluyla anlatmak istiyorsun fakat empati oluyor iğneleme İğneleme de karşındakini ister istemez tahrik ediyor. Marlboro Man in cevabı gibi bişey yazıcaktım senin yazını okuyunca sonradan genelleme yapmamaış falan diyerek vazgeçtim. Burdaki bütün arkadaşlara sesleniyorum lütfen tartışırken sinir haliyle kantarın topuzunu kaçırmayalım.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin dini kendine... "Baktığın kızla göz zinasına girmek" senin inancın. Saygı durarım. Fakat bunun için kimseyi taşlayamazsın.

Herneyse din tartışmasına dönmesin olay...
    bak güzel kardeşim 6 yıl imam-hatip okudum muhafazekar zannetmeyin sadece dinimizde olan çarpıtmaları artık kaldıramıyorum senin inancın derken senin inancın olup olmadıgını sorabilirmiyim

melocan seni kınıyorum dostum dewlet elinden geeni yapıyo dawaları bitirmek için. ayrıca awrupada bizimkine benzer olaylar olmuyomu sanıyosun sen sadece twlere yansımıyo. ben amerikayı sawunan biri deilim ama inanki onlarda olmasaydı sen suan yararlandıgın nimetlerden yararlanamazdın
    bende seni kınıyorum dewlet elinden geleni yapıyorda benmi göremiyorum amerika olmasaydı başkası olacaktı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence konu seviyesini aşıyor... biraz daha dikkatli olalım bence...

melocann
    Önemli olan benim inancım değil , önemli olan herkesin inancının farklı olabileceğidir... Benim burada savunduğum müslüman dinince kabul edilmeyen veya edilen birşey olup olmadığı değil. Benim savunduğum , dininiz, inancınız ne olursa olsun size ters gelen birşeyi taşlamamanız gerektiğidir... Herkesin inancına , kültürüne saygı duyulmalıdır... Eğer hoşunuza gitmiyorsa hoşuma gitmedi diyerek geçebilirsiniz...
    Benim ilk yorumuma bakarsanız göreceksiniz , tasarımını çok beğendim diyerek geçtim... onun veya bunun beğenisini sorgulamadım.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    önceki yazımda var amerika taraftarı deilim ben milliyetciyim ama türkiye ilerledi kim nederse desin kimse dininine karsı gelmeden yasıyor senin o ameranlar dedigin türkiye seni düşmanlardan korumak için bir ton silahını amerikanlardan alıyor artık eskidenmiş o kazma kürek adamlar bi dügmeyle istedikleri yeri yokediyor

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İstediğinizi yazın umrumda değil, varadero48 sana da bişey diyemiyeceğim, muhatabım değilsin. Nerden çıktıysan.

Motosikleti
    melocan sen git durdur aşiretleri falan ozman sen gec dewletin başınada sen yap.. kolay sanıyorsunuz herseyi ben marmariste yasadıgımdan senin din ve laiklik anlayısına gülüyorum sadece

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    önceki yazımda var amerika taraftarı deilim ben milliyetciyim ama türkiye ilerledi kim nederse desin kimse dininine karsı gelmeden yasıyor senin o ameranlar dedigin türkiye seni düşmanlardan korumak için bir ton silahını amerikanlardan alıyor artık eskidenmiş o kazma kürek adamlar bi dügmeyle istedikleri yeri yokediyor
    neden alıyor biliyormusun elin mahkum gülüm mecbur alacaksın o kadar borcun varken sana istediğini yaptırıyor silah üretme dedimi bitmiştir edirnede olması lazım dünyanın en büyük tank fabrikası vardı ne oldu soruyorum

Motosikleti
    neoldu tubiş niye kazdın sen benim muhatabım deilsinki bikere burası bir motorcu sitesi bile deil neredeyse. sen kendini motorcumu sanıyorsun adam gibi konuşmanı tawsiye ederim kendini aşıyorsun işine gelmedi sanırım bi amerikan motoruna bindigni ögrenince..

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    melocan sen git durdur aşiretleri falan ozman sen gec dewletin başınada sen yap.. kolay sanıyorsunuz herseyi ben marmariste yasadıgımdan senin din ve laiklik anlayısına gülüyorum sadece
    be sana gülüyorum aklın bi karış havada gerçekleri göremiyorsun

bi kere doğudaki aşiretleri dewlet el atamaz askeriye bitirir

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı parsadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviye belirleme uzmanımısınız.
    Abi acayip kıl oldum bu arkadaşa.
    Adamın biri topic açmış 'bu da benim köpeğim' başlıklı. Bay RTÜK hemen olaya müdahale eder başlığınız biraz kaba olmuş. Kardeşim insanlar motosikletlerine isim takamazlarmı. Motosikletine, kızım, oğlum, karakaçan falan filan diyemezlermi.

Evet gayet iyi anladık senin ne demek istediğini.

Şimdi duble kıl oldum arkadaş sana.
    Burası ne acayip bir yermiş ya herkes birbirinin avukat kesiliyor. Büyüklük sen de kalsın dediğin hamınefendi tanımadığı birine şaklaban, yorum yapanlara sapık, bulunduğu bölgedeki doktorlara saygısızlık yapan bir bayan.

Ben arkadaşa değil tabiki yazdıklarına kıl oldum bunun tersini algılayan varsa vay haline.
    benimle ilgili yazdığın 3 farklı mesaj. arkadaşın burada kıl olduğu kişi benim.

pardasan, sen ya yazı yazmayı bilmiyorsun, ya da yazdığını anlayamıyorsun.
    ilk iki mesajınla üçüncü mesajın birbirini tutmuyor. bunu herkes farkedebilir.

ÜYE bana kıl olduğu için 1 kerelik cevap hakkımı kullanmak istedim. Başka birşey yazmayacağım.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    neoldu tubiş niye kazdın sen benim muhatabım deilsinki bikere burası bir motorcu sitesi bile deil neredeyse. sen kendini motorcumu sanıyorsun adam gibi konuşmanı tawsiye ederim kendini aşıyorsun işine gelmedi sanırım bi amerikan motoruna bindigni ögrenince..
    Haddini daha fazla aşmamanı öneririm sana. Kendimi motorcu sanmıyorum. MOTORCUYUM DİYORUM. IQ seviyesi tabanda adamlarla muhatap olamayacağım daha mühim işlerim var kusura bakma, yazılarınla kimin daha seviyeli olduğunu gösteriyorsun zaten.

Motosikleti
    türkiye yasam acısından bi okadar ileri ama bi okadarda baskasına muhatc bi ülke melocan sen neyi sawunuyorsun sen dewlet düşmanımısında sorgulamak sana düştü soracagın kişi ben deilim sadece dewletci milliyetci biriyim dewletimin arkasında durmak benim gibi bircok vatandasın görevi

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göz zinasına giriyormuşsun Görkem...bre zındık..kafir...20 kırbaç cezası verin derhal

Günün komedisi bu bence
    sen git müftüye sor ondan sonra komikmi değilmi öğrenirsin

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Bence güzel bir tasarım. Tabi bununla caddelerde dolaşılmaz.(Türkiyedeki zihniyet bu tasarımı kaldırmaz)
    Dünyada buna benzer birçok heykel ve tablo var ve bunlardan bazıları uluslararası yarışmalarda derece aldı.

Aslında sorun bu resimde degil , bizim zihniyeti bozuk milletimizde....

Bu tür resimlere bakıldıgında bazıları sanat görür bizim milletimiz ise sadece erotik bir şekil görür.Millet olarak butür şeyleri aşmak için uzun zamana itiyacımız var

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)