Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Erkeklere özel Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bizdeki anlayış da böyle işte...Böyle bir tasarım yapan kişi sapık olur bize göre...Ama eşini karaçarşafa girmeye zorlayan koca sapık değildir...Çünkü o özgürlüktür öyle değil mi ?

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla her gittiğim yerde taşlarlar
    Tabi ki taşlarlar...İran'da da taşlarlar...Malezya'da da mesela...Suudi Arabistan'da da...Geri kalmış her yerde taşlarlar.Ama orada taşlanmıyor ki yapılabilmiş
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı parsadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviye belirleme uzmanımısınız.
    Abi acayip kıl oldum bu arkadaşa.
    Eeee olmuşsan ne yapalım ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee olmuşsan ne yapalım ?
    canın ne isterse yapabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    canın ne isterse yapabilirsin.
    İyi ben de sana kıl oldum o zaman.

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    arkadaşlar tartışıyosunuz ama siz daha iyi bi tasarım yapabilecekmisiniz de adamın yaptıgı motoru kötülüyosunuz anlamıyorum ben yapamam ve adamın motorunu mükemmel buldum sonuçta adam yapmış yani kimseyi baglamaz ne bizim bendigimiz nede begenmedigimiz. les paul arkadaşım burda sana kalmadı sewiye ölçümü admini var bu sitenin herhangibi bir uyarıda gelmedigne göre sewiye istiyosan kendine bi site acarsın.. tasarımı begenen arkadaşlara katılıyorum süper bi tasarım deilmi arkdaşlar sapıklıkla ne alakası var sen daha iyisini yap ozman boşa parmagnı yoracagna

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ben de sana kıl oldum o zaman.
    benim başka bir arkadaşa yaptığım yorum/eleştiri sizi niye bu kadar germiş anlaşılır gibi değil.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizdeki anlayış da böyle işte...Böyle bir tasarım yapan kişi sapık olur bize göre...Ama eşini karaçarşafa girmeye zorlayan koca sapık değildir...Çünkü o özgürlüktür öyle değil mi ?

Tabi ki taşlarlar...İran'da da taşlarlar...Malezya'da da mesela...Suudi Arabistan'da da...Geri kalmış her yerde taşlarlar.Ama orada taşlanmıyor ki yapılabilmiş
    bence yanlış düşünüyorsun geri kalmışl alakası nerden geldiğini unutuyorsun amerikn züppelerüne benzemektense böle olayları taşlarım daha iyi

senin medeniyet dediğin belden aşağı galiba
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    benim başka bir arkadaşa yaptığım yorum/eleştiri sizi niye bu kadar germiş anlaşılır gibi değil.
    Başka arkadaşa yaptığın şey yorum veya eleştiri değil. Sana kıl oldum demenin neresi eleştiri veya yorum bana söyler misin ?

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı varadero48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tartışıyosunuz ama siz daha iyi bi tasarım yapabilecekmisiniz de adamın yaptıgı motoru kötülüyosunuz anlamıyorum ben yapamam ve adamın motorunu mükemmel buldum sonuçta adam yapmış yani kimseyi baglamaz ne bizim bendigimiz nede begenmedigimiz. les paul arkadaşım burda sana kalmadı sewiye ölçümü admini var bu sitenin herhangibi bir uyarıda gelmedigne göre sewiye istiyosan kendine bi site acarsın.. tasarımı begenen arkadaşlara katılıyorum süper bi tasarım deilmi arkdaşlar sapıklıkla ne alakası var sen daha iyisini yap ozman boşa parmagnı yoracagna
    dostum avukatı birazdan mesajına cevap verir mantıklı/mantıksız.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    dostum avukatı birazdan mesajına cevap verir mantıklı/mantıksız.
    Avukat değilim eczacıyım. Ama senin mesleğin şaklabanlık sanırım...

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orası muhtemelen Amerika. Adamlar abartıyı ve gösterişi seviyolar. Onun sahibinin abaza olduğu için yaptığını sanmıyorum, kaldıki Amerika da abaza kalmak hüner ister. Gösteriş amaçlı yapılan içine biraz da espiri katılan bi model. Bu insanlar dikkat çekmeye bayılırlar. Turkiye yollarında kaç tane jipte 22 inch döner jant gördünüz. Orada bolca görebiliceğinizi temin ederim.
    Bunu yapan mantıkla bayan şeklinde motosikleti yapan mantık aynı.

Adamlarda para var gösterişi de seviyolar. Sonuç olarak bize absurd gelen şeyler ortaya çıkıyor. Kültür farkı, maddi yapı bizim bunları tuhaf karşılamamıza sebep oluyor. Neticede onu yapan adam ne sapık ne abaza, sadece gösteriş meraklısı.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bize göre en medeni ülke İran demek ki...Kim bilir gerçekten de öylesine müstehakız...Ayrıca "özgür" olmanın amerikanlaşmayla alakası yok, yaptıkları yanlışları döktükleri kanı görüyoruz.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerika veya başka bir ülke , ülke olarak hoşunuza gitmiyor olabilir , fakat bu insanlarına hakaret edebileceğiniz anlamına gelmez...
    Eğer o "Amerikan züppeleri" olmasaydı ne yazıkki medeniyete gitme yolunda 1 adım dahi atamazdık dünya olarak. Biz burada tövbe tövbe ne sapıkça yorumları yaparken adamlar bunları aşmış acaba ne tasarlasak da birşeyler üretsek diye kafa yoruyorlar... Biz bu adamlara oturmuş buradan 300-400 yorum yaparken adamlar belki de 400'üncü motosikletini tasarlıyorlar belki de...
    Uzatıp konu dışına çıkmak istemiyorum...
    Herkesin kendi düşüncesi fikri beğendim veya beğenmedim diyebilir...
    Fakat bu kimseye o adamları sapık , şerefsiz , sorumsuz veya züppe sıfatlarıyla adlandırma özgürlüğü vermez diye düşünüyorum.

Arthas sana katılıyorum...

varadero48 Mesajının yarısına katılıyor yarısına katılmıyorum... LesPaul daha seviyeli yorumlar yapılmasını dile getirmiş , o konuda haklı... Bana göre afedersiniz "off ne binerim" demek de sakıncalı , "şerefsizlere bak hiç utanmaları yok" demek de çok sakıncalı... biraz daha dikkatli olmalıyız.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim...

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    sevdim

güzel motosiklet olmuş
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motora bakarken böyle bir düşünce geçiren adamın zaten aklından şüphe ederim... Öyle bir adamın bu şekilde bir düşüncesi varsa televizyon reklamlarına bakarken de böyle bir düşünce geçirir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    o halde taşlarlar deyince neden geri kafalı oluyor veya geri ülke oluyor onu anlamıyorum herkesin dini inancı var

sevgili gorkem neden amerikalı züppe deyince cvp veriyorsunda geri kalmiş ulke deyince cvp yazmıyorsun bu bi hakaret değilmi arab dedikleri cogu milletin beğenmedikleri şu an kullanıln cebir vesaire gibi bir suru dersi buldu kotla dans etmeyle oraını burasını acıp gostermeyle medini olunacaksa herkes çıplak gezerdi
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    buraya bişey yazmıcaktım da, ufak bir ekleme yapayım.
    -bence motosikletin tasarımı çok güzel, yaratıcı. dikkat çekici.
    -en başından beri motosiklet kültürüne ait her şeyin paylaşılması gerektiğini yazdım.
    -motoru yapan kişi hakkında tek bir yorumda bulunmadım.
    -belden aşağıya, aşırıya kaçan yorumlara ve tabi ki yazanlara seviyesiz dedim. belden aşağıya yorum yapılır ama aranızda abartanlar var.
    -dinci değilim.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    görkem katılıyorum sana bazı arkadaslar yorum yapanlara kızıyolar ama bi yorumları okusanıza kim nedimşte bukadar kızmışlar bence aykırı bişi yok 2sine binerim denmiş sadece benim görebildigim bu atlamadıgım yoksa. bence bu okadarda abest bişi deil sonuçta artık biz 2007 yılında yaşıyoruz awrupaya girmek üzere olan bi ülke burası.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Genelleme yapmak istemiyorum ama yolda yürürken bile kadınlara bakarken neler düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. En basit örnek verebilirim, KADIN DOĞUM DOKTORLARI nın bazıları hastalarının arkasından pek de güzel konuşmuyor.. Sonra da bi güzel anlatıyorlar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)