Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli Ramizan83;

İstanbul'da şu anda günde ortalama 200 km. kadar yol yapan bir kullanıcı (kurye) iletişim bilgilerini verebilirim. Kendisinden izin de aldım. En doğru bilgileri verecektir.Şu kadar söyleyebilirim. Normal kurye kullanımı ile ortalama 9,8 kuruş/1 km. gibi yakıt sarfiyatı olduğunu ifade ediyor. Bir depo ile 650 km. kadar yol yapıyor. Yani 100 km de 2 lt. nin altında...

Saygılarımla...

Yılmaz Kocaman
    0 535 254 1767
    Adem Balkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0.75 krs tüketim krs hesabi o zaman ben ikinci motor olarak cup dusunuyodum bu boyle az yakarsa mcx si satip bundan alaçam ama bir litre ile 68 km gittiğine inanamadim gitti. 50 km yeterli aslinda
    Discover yakıt bakımından mcx,drift,cbf,ybr tarzı motorlardan daha az yakıyorsa hiç düşünme al.Yarın öbürgün az yakıyo çok tutuluyo zammı gelmesin Tipi fiyatına göre gayet düzgün.Sadece insanlarla marka konusunda çok gereksiz muhabbetlere giricen.Ben 14 yıl bajaj chetak kullandım,14 yıl markasını insanlara söylemeye bıktım.Abi markası ne? - bajaj Ney? - bajaj bajaj...One be abi
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    İstanbul'da yollarda görmeye başladım yavaş yavaş bu motosikletten.Biraz lastikleri ince görselliği bozuyor ama elbet vardır bir sebebi.Gidişi falanda gayet iyiydi hani.Bu sezon bu fiyatta kalırsa eğer seneye ybr ye ciddi bir rakip olur.Fuarda baya bir inceledim discovery de pulsarıda.Cbf in kalıbı ve rahatlığı olmasa bugün satıp alırdım bundan bir tane ama cidden cbf gibi konforlu olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    bugun bayide fırsat buldum inceledim bende lakin incelendikten sonra ben ybr me birdaha zevk ile oturdum

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bayide fırsat buldum inceledim bende lakin incelendikten sonra ben ybr me birdaha zevk ile oturdum
    unutma ki bindiğin motor yamaha her ne olursa olsun boş beleş herhangi bir marka değil.bugün bajaj denen marka! yamaha honda ile karşılaştırılıyorsa ki şu durumda öyle ,demek ki ortada dikkate değer bir ürün vardır demektir.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Alıntı gknstyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar discover arka çanta demiri yapılmaktadir isteyenler msj atarsaniz konusuruZ .saygilar
    Yan çantamı arka mı? Montajlı resmini eklerseniz çok memnun olurum. Henüz almadım bajaj fakat en çok merak ettiğim konulardan biride yan ve arka çantalı nasıl duracak çünkü çantasız yapamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız bu resimdeki discover 125 st değil muhtemelen 100 t modeli.
    Bu 125 st modeli, kendisimi boyamış acaba diyecem ama orjinal duruyor. Beyaz çok başka duruyor. Keşke beyaz getirilsede alsak :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Adem Balkan ve kaan898 bunu beğendiler.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gereksiz stickerlardan ve fazla parçalardan kurtulunduğunda çok daha hoş bir görünümü varmış motorun, şu halini görünce ısındım
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Rtr-Ybr-Cbf-Mc-Sym-cbr250-Discovery
    Arka çanta Demir'i nasıl bulabiliriz

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, motorda titreşim ne durumda ayak padlerinde titrşim çokmu veya hangi devirlerde titreşim var yani bir tvs apache ile kıyaslama yapabilecek varmı? aynı zamnda 125 cc için 13 bg çok iyi fakat çekiş olarak cbf 150 yada apache yada ybr ye göre çakiş nasıl tatmin edicimi?
    Arkadaşlar bu sorularıma yanıt verebilecek biri varmı?

Alıntı MustafaKucuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gknstyle adlı üyeye mesajla ulaş onda varmış

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı MustafaKucuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bak kayalar motor facebook sayfasına atmış ve bence de çok yakışıklı olmuş.

Adem Balkan, MustafaKucuk ve ozkan1001 bunu beğendiler.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yakışmış. ama hala konyada bayisi yok. satan

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Geçen gün bende Bursa bajaj bayi de test ettim motoru , eski motorum apache ile gitmiştim , binince acayip rahat geldi , çok hoşlandım ve bu motor böyleyse pulsar nasıldır kimbilir dedim ve hemen sipariş verdim, şimdi pulsarımı bekliyorum bu arada motorumuda sattım zaman geçmiyor bir türlü nasıl dayanacağim 15-20 gün bilmiyorum.

Ekrem bey ben hem pulsar hemde discowery alıcam ama ankarada hiç bi yerde yok kanuniyi arıyorum 4 bayiyide aradım kapora ver getirelim diyorlar bende test sürüşü yapmadıgım hiç binmedigim bi motoru niye alayım diyorum baska türlü olmaz diyorlar ve benim gibi bir kaç arkadasım var kimse cesaret edemiyor ankarada satılmıycakmı burası baskent ve buraya neden göndermiyosunuz motoru ?

Değerli arkadaşlar;

Bazı bilgileri vermek durumundayım görünüyor. Özür diliyorum, bazı sorulara geç dönüyorum, ya da cevap veremiyorum olabilir. Ama takdir edersiniz ki bu durum her zaman mümkün değil.

Bazı noktalarda bayiliklerle ilgili sorular geliyor. Yapılanmamız süratle devam ediyor. Umduğumuzun üstünde ilgi var. Ancak aceleye getirip bir hata yapmak istemiyoruz. Hem Ankara ve hem de Konya bizim için çok kritik noktalar. Şu anda görüşmelerimiz devam ediyor. Ankara bir hafta içinde çözüme kavuşacaktır diye değerlendiriyorum. Konya görüşmelerimiz devam ediyor.

Pulsar modeli hariç diğer modellerin satışı devam ediyor. Pulsar modelimiz ise inşallah nisan son haftası satışa hazır. Talepler planımızı değiştirdi. İkinci siparişi de alabildiğimiz kadar öne aldık. İnşallah hiç bir bekleyeni mağdur etmeyeceğimizi düşünüyorum.

Selam ve saygılarımla...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,Ekrem beyin verdiği bilgi ile ,kurye arkadaşımız Yılmaz beyi aradım.Sağolsun alman gereken her bilgiyi kendisinden almış bulunarak ,bu sabah oktay motor bağcılardan ,discovery 125st alımı gerçekleştirmiş bulunuyorum.ALLAH utandırmasın İNŞAALLAH.Sanırım pazartesi -salı plakamızda çıkacak .gezdikçe fikirlerimi beyan ederim.İlk planda lastiklerin duplex olmadığını belirteyim.Fakat bu durum kararımı etkilemedi.
    .

Değerli Fedos;

Öncelikle hayırlı olsun diyorum. Allah kazasız ve iyi günlerde kullanmak nasip etsin.
    Dublex lastik talebimiz bizim önceliklerimizden. Bajaj Auto üretim proesine aldı. Kısa zamanda bu ürünü dublex lastikle satışa sunacağız.

Selam ve saygılarımla...

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    ekrem bey 3620 tl den satışa sunulması planlanan discoveri dolardaki yükselişden dolayı haklı olarak 3855 tl ye cıkarmıstınız.Sizin de bildiginiz gibi dolar hızla deger kaybediyor.Eger 2 lira seviyesine oturursa bu sefer de biz müşteriler haklı olarak bir indirim bekleyebilir miyiz?Eminim müşterileriniz böyle bir durumda samimiyetinize daha cok inanacaklardır..

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    internet sitesinde yazan yanlış mı?

Ön Lastik 2,75*17 41P Tubeless
    Arka Lastik 3,00*17 50P Tubeless
    EKONOMİ bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    ................................

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler