Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 NS fotoğraflar...

Motovento
    REKLAM ALANI

re60 süpermiş...inşallah uygundur...eşimde araba diye tutturup duruyodu...yeter ona 70km/h...çok bile...
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    re60 süpermiş...inşallah uygundur...eşimde araba diye tutturup duruyodu...yeter ona 70km/h...çok bile...
    200 cc o ya, 4 tekerlekli motosiklet gibi bişiii... kitapçığa bastıklarına göre o da gelecek ülkemize...

cc gördüm o yüzden beğendim zati...ama canlı canlı görmek lazım...

Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    4 kişilik olduğunu yazmışlar. 80 e kilodan 4 kişi 320 kg yapar. araba zaten 400 kg. toplam ağırlık sınırı aştı bile..nasıl bir hesap sistemleri var acaba..

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    özeleştiri yapmak gerekirse genelde bu tarz motordan bozma küçük araçlara önyargı ile yaklaşırım.ama bajaj ne hikmetse bende bi kalite algısı oluşturdu,re60 modeli bile hoşuma gitmeye başladı.7 bin pulsar ise 12 -13 den aşşağısı olmaz bunun fiyatı da sanırım...

Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    o paraya alınır, garaja konulur, kışın soğuk havalarda RE60 a, uygun havalarda kısa mesafe ve yoğun şehir trafiğine PCX ve daha uzun mesafe, açık şehir trafiğine de Pulsar NS200... işte çözülmüş bir ulaşım ve park sorunu.

Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SG7Er6WvvkI

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalörifer falan vardır inşaalah, adamlar yapboz gibi araba yapmışlar. Koltuk altları bile bagaj.

önde 77 arkada 44 lt bagaj iyi vallaha. 2. elleri inşaallah tutmaz :D hint malı ya 5-6 arası kapatır millet

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajajın ürettiği rikshaw lar var Hindistanda taksi olarak kullanılıyor, kelle koltuk maceralı ve üç kağıtçı şöförlerle maceralı yolculuk isterseniz buyrun )
    ben bindim bolca )

Motosikleti
    ahanda buraya yazıyom re60 10 binden aşşa olmaz olursa zaten bi tane çekerim...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    yazdım yine yazarım .pulsar ın favorim olan o sarı eşşekarısı olanla düz metalik kırmızı rengi üretilmeyecek int.sitesinden anladığım kadarıyla.şimdi hintlilere nasıl bu kadar saçma sapan renkleri buldunuz iki ana rengi durdurdunuz diye kesin i.e.t.t nin otobüs rengi anketi gibi anket yaptık millet bunları seçti derler.anladık da gardaş sizin renk anlayışınızla bizim beğenimiz bir mi?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Renkleri benim de hoşuma gitmedi.E fiyatıda malum iyi körüklediler.Yıllardır hayalim olan motordan bu kadar çabuk soğuyacağım hiç aklıma gelmezdi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    tvs yı ılk alanlardan bırısı olarak sahsen cok zorluk cekmedım 2006 model sahıbı herhalde ıkı uc kısıyız dır guvenıp aldım hemde sadece katologa bakarak vıdeosu bıle yoktu 1 adet bıle hıc pişman olmadım hatta gıdıp bırde 2011 model aldım seneler sonra ama servıs agı parca fıyatı gercekten sıkıntı bı harcamam olmadı ama ya olursa sorusu hep aklımdaydı alırmıyım bence fıyat ucuz olmadıktan sonra ben almam 7000 lıra olacakmıs sanırım ıyı para

Motosikleti
    Kanuni GT170
    Bügün kanuni bayisine gittim ve hayal kırıklığına uğradım arkadaşlarımızında yorumlarında yazdığı gibi 7 bin tl fiyazla piyasaya gireceklerini öğrendim . 170 gt kullanıyorum 200 lüğe terfiye edebiliymiyim diye hayal kurdum resmen çakıldım kaldım elimdeki motorla bir süre daha idare edip para biriktirip 250 cc motor almaya karar verdim pulsar almak tamamiyle mantık dışı sırf fiyatı nedeniyle 250 cc lere geçiş yapacağim . kanuni bayisinin sahibiyle yapmış olduğun küçük sohbette kendisi şu sözleri saffetti '' bu motor türkiyeye gelir ve çok motor satılan bir bölgede olmamıza rağmen fiyatı yüzünden pekte seri satamayabiliriz yani herkezin beklediği gibi bir açıklama gelmedi ve sen bugün gelip te hayal kırıklığına uğrayan tek müşterim değilsin dedi ''

Hayret ediyorum arkadaş, 250 cc lere 11.500 TL verenlere normal 200 cc 7.000 TL olunca pahalı diyorsunuz. Beygir gücü ve top speed olarak neredeyse CBR 250 ile aynı. Titreşim için denemek lazım ama sağlamlığı konusunda şüphe yok çünkü hintliler gibi yamyam bir memleket için üretilmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

designserhat bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bu hintliler reklam yapmasın abi çok komik oluyor. Motordan soğutur şerefsizim.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    titreşim iyidir. .aşaklardaki damar tıkanıklıklarını giderir ve totonun sıkılaşmasına yardımcı olur...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayret ediyorum arkadaş, 250 cc lere 11.500 TL verenlere normal 200 cc 7.000 TL olunca pahalı diyorsunuz. Beygir gücü ve top speed olarak neredeyse CBR 250 ile aynı. Titreşim için denemek lazım ama sağlamlığı konusunda şüphe yok çünkü hintliler gibi yamyam bir memleket için üretilmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ExMtzzqUmFM

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=FRG04...eature=related
    Yooo normal değil,niye normal olsun.5-6 sayfa geriden okumaya başlarsan neden fiyat hakkında sıkıntımız var anlarsın.Ufacık cc lerin türlü bahanelerle nasıl fiyatı arttırılıyo onu tartışıyoruz biz.Parayı kolay kazanmadığımızdan olsa gerek hala bize pahalı geliyo.

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yooo normal değil,niye normal olsun.5-6 sayfa geriden okumaya başlarsan neden fiyat hakkında sıkıntımız var anlarsın.Ufacık cc lerin türlü bahanelerle nasıl fiyatı arttırılıyo onu tartışıyoruz biz.Parayı kolay kazanmadığımızdan olsa gerek hala bize pahalı geliyo.
    Honda CB 125 Ace 550 dolar afrika fiyatı 3100 lira TR fiyatı,

Ama CBR 250 ye verilen para normal Bajaj mı normal değil ? Neden para konusu japon motorlarda konusulmuyorda çinli hintlide konusuluyor. Pahalıysa japonlarda pahalı

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Japonlarda pahali tabiki, cbr250 8 bin tl den fazla olmamali ama memleket iste,megelli turşu 250r bile 9bin tl ye halkimiza saplaniyorken honda cbr yi 20 bine satsa yine az.

Cin mallari da cok pahali. Eger FP olarak uygun fiyatli bir motosiklet olsa zaten piyasanin anasini aglatir. Şahsen ben 250 cc bir motosiklete 2000 model sunrooflu bi 106 quicksilver parasindan fazla vermek istemiyorum zoruma gidiyor bu yuzden param oldugu halde 250 cc almiyorum

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler