Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Antalya dan modifiyeli kanuni breton... NASIL OLMUŞ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum emeğine sağlık öncelikle. Bir Breton kullanıcısı olarak yorum yapacağım.

-Herkesin dediği gibi jantlar çok sırıtmış ve hoş durmamış, nasıl tarif etsem, zencinin saçlarını altın sarısına boyaması gibi uyumsuz durmuş ve sırıtmış. Mavi yerine siyah veya orjinal gri rengi çok daha şık ve oturaklı duracaktır, buna mavi arka salıncak ta dahil, sitelerde nikelaj olanı var, değişiklik olsun dersen ona bakabilirsin.
    -Hoş bir kırmızı kombinasyonu yakalamışsın. Amotrisörler, aynalar, sinyaller, elcikler ve egzoz gayet şık duruyor.
    -Daha alçak bir gidon kullanmak daha şık duracaktır. Kırmızı gidon var çeşitli internet sitelerinde, camgözde var örneğin, hoş duracaktır.
    -Bu kadar modern bir görünüm veren aksesuarın içinde orjinal nikelaj ön çamurluk sırıtıyor, Kırmızı renkli plastik çamurlukla değiştirebilirsin.
    -Lastikler harika zaten ona denecek bir söz yok.

Yorumlarım bu şekilde, baya bi emek var. Birde bir sorum olacak, o egzozdan çok ses çıkmıyor mu ya orjinale kıyasla, ben de şeklinden dolayı düşünüyordum da çok ses çıkıyor sanırım.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yıldızgülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum emeğine sağlık öncelikle. Bir Breton kullanıcısı olarak yorum yapacağım.

-Herkesin dediği gibi jantlar çok sırıtmış ve hoş durmamış, nasıl tarif etsem, zencinin saçlarını altın sarısına boyaması gibi uyumsuz durmuş ve sırıtmış. Mavi yerine siyah veya orjinal gri rengi çok daha şık ve oturaklı duracaktır, buna mavi arka salıncak ta dahil, sitelerde nikelaj olanı var, değişiklik olsun dersen ona bakabilirsin.
    -Hoş bir kırmızı kombinasyonu yakalamışsın. Amotrisörler, aynalar, sinyaller, elcikler ve egzoz gayet şık duruyor.
    -Daha alçak bir gidon kullanmak daha şık duracaktır. Kırmızı gidon var çeşitli internet sitelerinde, camgözde var örneğin, hoş duracaktır.
    -Bu kadar modern bir görünüm veren aksesuarın içinde orjinal nikelaj ön çamurluk sırıtıyor, Kırmızı renkli plastik çamurlukla değiştirebilirsin.
    -Lastikler harika zaten ona denecek bir söz yok.

Yorumlarım bu şekilde, baya bi emek var. Birde bir sorum olacak, o egzozdan çok ses çıkmıyor mu ya orjinale kıyasla, ben de şeklinden dolayı düşünüyordum da çok ses çıkıyor sanırım.

meraba arkadaşım. yorum için teşekkürler. bu sene bu renkte binicem ancak seneye yaz girmeden rengini değiştirebilirim. aynaları racing aynalarla değiştirdim. biraz daha yapacak olduklarım var. yakında yeni fotoları ekliyeceğim. Eksoz soruna gelirsak, eksoz gayet güzel. bu esoz çift sesli. susturucu tapasını çıkarınca ses çoğalıyor ama çok güzel çıkıyor. biraz basarsan ses baya baya artıyor. tapayı takarsan ses orjinale yakın fakat orjinalden çok daha güzel çıkıyor. tavsiye ederim fakat uzunundan değil bendeki gibi kısa olanından al. trafik falan kaç defa durdurdu hiç bişey demedi. aksine gelin gibi yapmışsın motoru dedi. çamurluk aldım değiştiricem ve daha birkaç bişey daha var. kırmızı gidonu ıspatadan getirttim ama olmadı çünkü et kalınlığı uymadı. ince geldi ve kütüklük, ayna falan gevşek kaldı sıkışmadı. kullanamadım. daha önce amortisörler ve hararet göstergesini camgöz motordan getirtmiştim. konuşucam bakalım olur derse uyar derse camgözden alıcam. daha öncede dediğim gibi yakında yeni fotoları ve videoyu eklicem nasip olursa. iyi günler.

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    jantlarda ve şasede hangi tür boya kullandınız?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Egzozu beyendim

yıldızgülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı red-kit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jantlarda ve şasede hangi tür boya kullandınız?
    Meraba, kendim boyadim arkadasım. Marshall in parlament mavisi veya gece mavisi diye gecen sprey boya ile hallettim. Lacivertli yakın bir renk. Marhall su anda pek bulunamiyor. Benim elimde vardı, bende onlarla hallettim ama akcali daha iyi. İmla hataları olabilir çünkü i-pad den yazıyorum. Saygılar.

gazlı amötisörlerin daha iyi yaylandığı doğrumu farkı varmı normallerinden

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

miclen iyimi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)