Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya dan modifiyeli kanuni breton... NASIL OLMUŞ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    bir kutu yağlıboya al boya tamam. modifiye. güzel görünmedi gözüme. boya rengi güzel değil işçiliğe bakarsak o da birşeye benzememiş. renk zaten çok itici. mavi değil morumsu lacivert gibi birşey. aynalar desen bu motora uymamış. neyse emeğe saygı babında ellerine sağlık.buna mukabil michellinler ve jant haric luzumsuz bir harcama olmuş bretona.

yağ ısı göstergesini ilk defa gördüm. bu vesile ile bu olaydan da hebrdar olmuş oldum. buna da ayrıca teşekkürler.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ilk defa bu tarz bir comuterde adam gibi lastik görüyorum

eline sağlık..

jantları türbe yeşili yapsaydın bari :D
    umt123 bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen çokmu düzgün motora biniyosunda yorum yapıyosun zevk meselesi sana hangi motora bineyim diye soru sormamış dikkat edersen nasıl olmuş demiş
    laf konuş bal kapagı ..
    senin bindiğin motora biniyorum,
    sende böyle yapıon herhalde modifiye filan apaçilik egzost delmeler :D

yıldızgülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laf konuş bal kapagı ..
    senin bindiğin motora biniyorum,
    sende böyle yapıon herhalde modifiye filan apaçilik egzost delmeler :D
    arkadaşlar tartışma yaratmaya gerek yok lütfen.... bu bendeki zevk ayrı sizdeki zevk ayrı. herkesin yorumuna saygı duyuyorum... herkez itediğini yapabilir. ben çok görüyorum mesela sadece ön çamurluğu değiştirip ön kavalları boyayıp modifiye yaptım diyenleri... zevk onun onada saygı duymak gerekir. boşveriiiinn şu ölümlü dünyada kalp kırmaya gerek yok değilmi?

---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kutu yağlıboya al boya tamam. modifiye. güzel görünmedi gözüme. boya rengi güzel değil işçiliğe bakarsak o da birşeye benzememiş. renk zaten çok itici. mavi değil morumsu lacivert gibi birşey. aynalar desen bu motora uymamış. neyse emeğe saygı babında ellerine sağlık.buna mukabil michellinler ve jant haric luzumsuz bir harcama olmuş bretona.

yağ ısı göstergesini ilk defa gördüm. bu vesile ile bu olaydan da hebrdar olmuş oldum. buna da ayrıca teşekkürler.
    arkadaşlar renk konusunda herkez mavi diyor ama normal yani bildiğimiz maviden değil. bu renge gece mavisi veya parliment mavisi diyorlar. ayrıca motorun bütün işçiliğini kendim yaptım. eeee bende sonuçta boyacı yada tamirci değilim. bana göre bundan iyisi, şamda kayısı. 5 kutu sprey boyaya işi bitirdim. yorumun için bende sana teşekkür ederim.

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 10:17 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa bu tarz bir comuterde adam gibi lastik görüyorum

eline sağlık..

jantları türbe yeşili yapsaydın bari :D

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    baya bi para harcanmış. güzel olmuş mu olmamış mı karar veremedim ama jant rengi benimde hoşuma gitmedi benim size bir sorum olacaktı bende de sizdeki motorun benzeri var (mg deluxe) buradaki motorcu bu jantlara dublex lastik olmaz dedi sizin motor da bu konuda sıkıntı var mı?

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya bi para harcanmış. güzel olmuş mu olmamış mı karar veremedim ama jant rengi benimde hoşuma gitmedi benim size bir sorum olacaktı bende de sizdeki motorun benzeri var (mg deluxe) buradaki motorcu bu jantlara dublex lastik olmaz dedi sizin motor da bu konuda sıkıntı var mı?
    öncelikle meraba. arkadaşım bende jant lastik uyumsuzluğu hiç olmadı.... valla allah danda olmadı. yoksa napardımm bilmiyorum. sizin motorada baktımda jantları aynı... bence bi aksilik olacağını sanmıyorum. haaaaaaa bide belki uyduruk bi lastikte belki sorun olabilirdi bilemiyorum. ama ben lastiklerden çok memnunum. gerçekten ben at arabasında gidiyormuşum.. bunu anladım. saygılar.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Luna parka benzemiş bence, ama işçilik temiz gibi duruyor
    zevkler renkler meselesi aslın da senın hoşuna gıttıysesıkıntı yok demektir.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    abi hevesin kursağında kalmasın ama, bakarken yoruluyor insan.
    jantları boyamasaydın keşke.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    KArdeş Trabzonlumusun? Hersey bordo-mavi :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya niye janta bu kadar takıldınız anlamadım gayet iyi olmuş herkesin zevki farklı o kadarda abartı tuhaf durmuyor işçiliğe kötü diyenlerde daha ne istiyor anlamıyorum

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    o parlement mavimi :D kör oldum sanırım.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o parlement mavimi :D kör oldum sanırım.
    bencede sen haklısın kardeşim.. sen kör olmuşsun.. nette bi araştır istersen parliment mavisi nasıl oluyor. bilmiyorsan söylüyem, google a parliment mavisi diye yaz ve nasıl olduğunu gör. zaten benim renkten daha koyusu lacivert oluyor. bu ancak normal mavi ile yan yana gelince belli oluyor. bu laciverte yakın.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    jantlar hariç diğer ayrıntıları beğendim
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı yıldızgülü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle meraba. arkadaşım bende jant lastik uyumsuzluğu hiç olmadı.... valla allah danda olmadı. yoksa napardımm bilmiyorum. sizin motorada baktımda jantları aynı... bence bi aksilik olacağını sanmıyorum. haaaaaaa bide belki uyduruk bi lastikte belki sorun olabilirdi bilemiyorum. ama ben lastiklerden çok memnunum. gerçekten ben at arabasında gidiyormuşum.. bunu anladım. saygılar.
    cevap için teşekkür ederim michelin beni zorluyor bu aralar ırc düşünüyorum ama bakalım

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    O göstergeli yağ çubuğunu nerde bulabilirim? Fiyatı ne kadar ki değer mi almaya... :s

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Telli jantın çamurluğunu çelik janta takmışsın.Orada sıkıntı var.Boya konusunda renkler zevkler tartışılmazda.
    Ya telli janta telli jant çamurluğu.Yada çelik janta plastik çamurluk siyah veya mavi de düşünebilirsin.
    Breton'a michilen takan sayılı Einstein'lardansın tebrik ediyorum öncelikle.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı doganmizrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O göstergeli yağ çubuğunu nerde bulabilirim? Fiyatı ne kadar ki değer mi almaya... :s

arkadaşım meraba. ben senin dediğin MDF-43 MODİFİYE GÖSTERGELİ YAĞ ÇUBUĞU nu ve amortisörleri adana'dan getirttim. yağ çubuğu 10 liraydı.. www.camgoz.com.tr sitesine gidersen orda görebilirsin. almaya değermi soruna gelirsek yağın derecesini gösteriyor fakat ne kadar gerekli tartışılır. sonuçta hava soğutmalı bir motor su soğutma değil. yani onun 80 e 90 a çıkması çokta önemli değil. sonuçta yağ ısısı herdaim yükseliyor. normaldede o yok zaten yani bakmıyoruz. ben sadece görüntü olsun diye taktım.. çok ama çok ilgi çekiyor. haaaaa yağın ısısını gösteriyormu? evet gösteriyor. istersen parçacılarda bi araştır. belki oralarada gelmiştir. şimdilerde modifiye parçalar çoğaldı. nettede araştırabilirsiniz. saygılar.

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telli jantın çamurluğunu çelik janta takmışsın.Orada sıkıntı var.Boya konusunda renkler zevkler tartışılmazda.
    Ya telli janta telli jant çamurluğu.Yada çelik janta plastik çamurluk siyah veya mavi de düşünebilirsin.
    Breton'a michilen takan sayılı Einstein'lardansın tebrik ediyorum öncelikle.

evet haklısın arkadaşım metal çamurluk olmadı, zaten lastiğin yanaklarına sürtüyor. plastik çamurluk aldım almasına ama kırmızı aldım. aynı zamanda aynalarda olmamıştı bende racing ayna aldım yine aynı zamanda manetlerde olmamıştı bende nikelajlı manet aldım. işlerimden dolayı takamadım. yakında onlarıda takıp yeni resimlerini ve videosunuda tekrar ilave edicem.. ayrıcada vallaha lastikler süper oldu. tavsiye ederim... nasıl durmuş ama

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    jantların renk uyumu bence olmamış ancak onun dışında tertemiz güzel bir motor olmuş.

benim de birkaç önerim var:

nikelaj çamurluk bence gayet güzel duruyor.

arka stop ledli olabilir. http://denizmotortr.com/u-arka_stop_...rIsI-6050.html

jantların iç kısmı motorla aynı renk çember kısmı ise kendi metal rengi olabilir.

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jantların renk uyumu bence olmamış ancak onun dışında tertemiz güzel bir motor olmuş.

benim de birkaç önerim var:

nikelaj çamurluk bence gayet güzel duruyor.

arka stop ledli olabilir. http://denizmotortr.com/u-arka_stop_...rIsI-6050.html

jantların iç kısmı motorla aynı renk çember kısmı ise kendi metal rengi olabilir.

teşekkür ederim arkadaşım ama valla benim kafam karıştı şimdi. bazı arkadaşlar nikalajlı çamurluk olmamış diyorlar sende gayet güzel duruyor diyosun. lastik zaten çamurluğa hafiften sürtüyordu bende aralarını elimle açtım şimdi biraz daha iyi ama genede değiştirmeyi düşünüyordum. çamurluğu almıştım bile ama napıcamki ben şimdi. ayrıca jantın rengini ancak sezon sonunda değiştiricem. o zaman renk konusunda sizdende tekrar fikrinizi alıcam.. Ledli stop'a gelince deniz motor bizim burda yani Antalya da. ben aradım almak için ama ''biz parakende satış yapmıyoruz, sadece internetten satış yapıyoruz'' dediler. Bende internetten alayım dedim, onlarda antalya içinde olduğunuz için alamazsınız dediler. Nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum. yani deniz motor benim burnumun dibinde ve ben antalyada olduğum için alamıyorum valla çok canım sıkıldı. Demekki satmak istemiyorlar heralde. SAYGILAR.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    kendi yan başındakine satmaması bana da ilginç geldi.rialli de de var aynısı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)