Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Modifiyeli bir drift daha uzunköprü'lü farkı ;) (yoshimura)

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öz hakiki yoshimura

Mengu16, TATLIHIZ, umt123 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu güne kadar birçok forum sitesinde dolaştım ama modifiye'ye bu kadar ön yargılı yaklaşan bir forum görmedim,seviyesiz ve hakarete varan yorumları acaba forum yöneticileri görmüyormu?

egzoz konusuna gelirsek bence çok başarılı olmuş arkadaşım

Alıntı fatih_karali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güne kadar birçok forum sitesinde dolaştım ama modifiye'ye bu kadar ön yargılı yaklaşan bir forum görmedim,seviyesiz ve hakarete varan yorumları acaba forum yöneticileri görmüyormu?

egzoz konusuna gelirsek bence çok başarılı olmuş arkadaşım
    Seviyesiz değil gerçek,3 kuruşu 10 kuruşmuş gibi göstermek apaçiliktir.Bırak bu motora Honda cbr 125 in stikerlerini söküp motoru yarış motoru gibi gösterse de bu apaçiliktir.Apaçilik bir karakterdir.Bu motorun neyine egsoz

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    yanlış anlama ama o egzost hint malı, orjinal olmadığına emin olabilirsin. Küçük ccler için yapılmış ve karizmatik dursun diye replica yoshimura. Motorun hakkındada en iyisini sen bilirsin bize laf düşmez
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://fc01.deviantart.net/fs71/f/20...az-d5biyi3.jpg

Markaya bir daha baktım da ÖZ HAKİKİ YOSHIMURA
    :

Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyesiz değil gerçek,3 kuruşu 10 kuruşmuş gibi göstermek apaçiliktir.Bırak bu motora Honda cbr 125 in stikerlerini söküp motoru yarış motoru gibi gösterse de bu apaçiliktir.Apaçilik bir karakterdir.Bu motorun neyine egsoz
    kusura bakmayın bayram günü kimsenin kalbini kırmak istemem,ama kutunun üstüne paint'de "özhakiki yoshimura" yazmak ve bunu komik birşeymiş gibi paylaşmakmı gerçeklik.
    Ben insaların bir birlerine yüz yüze olduklarında söyleyemeyeceği şeyleri forum sitelerinde sanki daha az kırıcı oluyormuş gibi söylemsine karşıyım.
    Ayrıca insan bir malı süsleyeyerek daha kıymetli gösterebiliyorsa bu bir başarıdır diye düşünüyorum.
    birde küçük bir not: apaçi bir karakter değil güney amerikada yaşamış işgalci avrupalılara karşı topraklarını kanlarının son damlasına kadar savunmuş şerefli bir kızılderili kabilesidir.

Alıntı fatih_karali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın bayram günü kimsenin kalbini kırmak istemem,ama kutunun üstüne paint'de "özhakiki yoshimura" yazmak ve bunu komik birşeymiş gibi paylaşmakmı gerçeklik.
    Ben insaların bir birlerine yüz yüze olduklarında söyleyemeyeceği şeyleri forum sitelerinde sanki daha az kırıcı oluyormuş gibi söylemsine karşıyım.
    Ayrıca insan bir malı süsleyeyerek daha kıymetli gösterebiliyorsa bu bir başarıdır diye düşünüyorum.
    birde küçük bir not: apaçi bir karakter değil güney amerikada yaşamış işgalci avrupalılara karşı topraklarını kanlarının son damlasına kadar savunmuş şerefli bir kızılderili kabilesidir.
    Bizim apaçiden kastımızın o olmadığını herkes bilir dostum.Ama ben genede apaçi anlayışımı sana anlatayım:Sahillerde şahine egsoz takıp,teker büyütüp bangır bangır geçip karıya kıza bakanlar,grup halinde saçlarına abuk sabuk şekiller verdirip kendini yakışıklı sanarak gezenler,Altında nike ayakkabı üstünde 10 tl ye çakma abuk sabuk kot giyip çok tarz giyindiğini sananlar,en lüks semtlere gidip egsozu patlak cub ile drift ile ara gaz çekenler,cbr 125 alıp stikerları sküp motoru yarış motoru gibi göstermeye çalışmalar vs vs.Bunlar seviyesizliktir,kusura bakma haklısın ama ben İzmirliyim izmirin en güzel semtlerinden birinde isim vermeyeceğim çarşısında apaçi görmekten sıkıldım.Ben mi ben de fakirim öğrenciyim para biriktiriyorum.Ben fakir diye insanı aşağılamıyorum ama parasızken çok mükemmel bir aletmiş gibi veya çok üstünmüş gibi kendini 2 boy büyük göstermek saçmalıktır.Honda cbr 250 almayı veya regal raptor spyder 250 almayı planlıyorum şimdi honda cbr 250 ki hani ona modifiye yapsan neyse ama ona gidip egsoz taktırsam gene komedi.Çünkü o motor o egsoza ait değil.Ben seviyesizlikten bahsediyorum ve uyarıyorum o apaçileri de lüks semtlerden patlak egsozla geçince oradaki kızlar size bakmıyor bakıp salaklara bak diyorlar.Aynı şey abuk sabuk fotolar çektirip resim koyan tipler içinde geçerli.Kısacasi şuanda herkesin apaçi dediği şahışlar bildiğimiz ablalarımızın abilerimizin yıllardır kıro dediği tipler.Elinde tesbih atletli tipler sadece bunun modernize edilip daha ahlaksızlaştırılmış hali apaçiler.Tabiki süsleyerek daha kıymetli göstermek ayrı bunun adı modifiye ama modifiye bu motora yapılmaz.Yapılsa da sinyalleri sökmek mi daha kıymetli gösteriyor.Kusura bakma apaçiler yüzünden kızlar sokakta bile oturamıyor gidip direk yavşıyorlar bu arkadaş öyledir demiyorum ama motoru tam bir apaçi motoru.
    DusenAdam ve Blackeagletr bunu beğendiler.

"Modifiye"ci arkadaşlar: Otomobil ya da motosikletin motor hacmini yükseltirsiniz, performans hava filtresi ve egzoz takıp bu gücü desteklersiniz, amortisörleri değiştirip yol tutuşunu arttırırsınız, bazı başka değişikliklerle o aracın bu ek güç ile yolda stabil kalmasını sağlarsınız, bunlar modifiyedir. Acayip egzoz değişimleriyle motor gürültüsünü dışarı daha çok vermek, 70-80 BG, maksimum hızı 140-160 km olan araçlara çelik jant ve geniş lastik takmak, özellikle yağmurlu ve sisli havalarda görüşü yarı yarıya düşüren beyaz far ampulleri kullanmak, bilmemkaç watt'lık amfi ve hoparlörlerle etrafı rahatsız etmek, 3 kuruşluk mobiletle yüksek hızlara çıkmaya çalışmak ise modifiye değil ezikliktir. Kusura bakmayın... Dışarıdan görüneni söyledim. Hiç kimse böyle bir araçla karşılaştığında "helal olsun" demiyor, küfür ediyor. Belli bir zevki paylaşan kişiler olarak bu forumda hepimiz birbirimizin dostu arkadaşı sayılırız; dost acı söyler ama gerçek budur. Bir de; modifiye ciddi bir iştir. Görenin ağzının suyu akan chopper da var, "bu ne a.k." dedirten de... Her işi bilinçli yapmak lazım... Kimseyi hedef almıyorum, lafım ortayadır.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    ben daha şu forumda 200 cc altı modifiye yaptım diyip de hakkını veren görmedim .adamlar bi eksoz,beyaz yanak,jant şeridi,monster çıkarmalar far karatma yapıyolar çıkıyolar modifiye yaptım diye geziniyolar .bu mu modifiye nasını satıyım................
    Çağrı-91 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)