Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motorum KTM DUKE 690 "Zümrüd-ü Anka"

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok teşekkürler arkadaşım,bütün motorlar güzeldir.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun..gerçekten çok güzel...diğeri de çok güzeldi...

hayattan öğrendiğim bişey var ki hiçbir şeyin çok çabuk tüketilmemesi..

güle güle kullan..

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:13 ----------

Çok teşekkürler.Evet yere çok yakın görünüyor.Aslında o kadar yakın değilYüksekliği yeterli.Egzost ile ağırlık merkezini biraz daha aşağı çekmek amaçlanmış.Başarılı test ettim

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun iyi günlerde kullanırsınız inş
    motor sanki yere yakınmış gibi geldi bana doğru muyum ? biraz daha yüksek olsa daha iyiymiş

---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

Amin,çok teşekkürler.

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun çok güzel alet

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

Selam Mehmet,geçen hafta aldım da fotoları yeni yükleyebildim Süper hayırlı olsun çok sevindim.Görüşelim

Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayfun sonunda kavuşmuşsun motoruna, iyi günlerde kazasız belasız kullan. Ne zamana Balkan gezisi Ben de bu arada senden sonra dellendim ve motorlandım. Cıbır 250 müsait bir zamanında görüşürüz

---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:45 ----------

Çok teşekkürler.Kesinlikle katılıyorum.

Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun keskin hatlar supermoto tarzı motorlara çok yakışıyor
    allah kaza bela göstermesin

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

Teşekkür ederim

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,telefonda konuşurken dediğim ktm 690 buydu,kask kı da beğendim

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

Çok teşekkürler,hepimiz inşallah,

Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaza bela görmeyesin inşallah.

---------- Post added at 09:56 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

Çok teşekkür ederim Reşit kardeşim Aynen alet biraz sinirli,ama çok tanıdık bize biliyorsun 690 SM sebebi ile Görüşeceğiz dostum;)

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayfun abi hayırlı olsun, sağlam gazlamalar. Yalnız aman dikkat abi sınıfının en agresif motoru, 0.5hp/kg güce sahip . Yakında görüşürüz

---------- Post added at 09:58 ---------- Previous post was at 09:56 ----------

Çok teşekkür ederim Zippo's kardeşim.Duke 200 gerçekten çok güzeldi ,ileride tekrar almak isteyebilirim

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin Tayfun abi.Bi süreydin 200 ü,bu ne hız Hayırlı olsun güzel günlerde kullan inşallah.

---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 09:58 ----------

Çok teşekkür ederim,Amin

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullan inş.

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:00 ----------

Çok teşekkür ederim kardeşim.Ben her sayfada geziyorum aniden çıkabilirim karşına.Motoru sattığım Erdal kardeşime tembihledim ben bor resim ve video yükle diye

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi güle güle bin çok yırtıcı güzel bir motor 690 . Artık heralde seni duke 200 başlığında göremeyecez çıtayı yükselttin

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 10:02 ----------

Deniz çok teşekkür ederim Sesi de ayrıca dozer gibi belirtmek isterim

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper! istikrarlıca ve çıta yükselmiş, Ktm'den devam... Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullan
    yalnız, KTM'leri motosiklet olarak değilde profesyonel iş makinasına benzetiyorum
    Çok güzel, Maşallah!

---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

Çok teşekkürler.Super Duke'e baktım.Bana hem uymadı hem de bu kadar heyecanlandırmadı İleride belki fikrim değişebilir bilemem,

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşşallah maşşalah'ta! Bu iki haftaya super duke olur

Hayırlı olsun...

---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

Çok teşekkür ederim abi

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Çok teşekkür ederim,

Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun
    glock bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Hayırlı uğurlu olsun, keyifli kullanımlar.
    690 SM ile aynı motoru kullanıyorlar lakin oturuş pozisyonları ve şasi yapıları biraz daha farklı sanırım. Bu yönden bir kullanıcı olarak fikir verebilir misiniz? Çok farklı motorlar mı Duke ve SM?

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok teşekkürler.Evet motor ve şase aynı.Sele 690 SM'deki Garmin Ergo sele olması sebebi ile oturuş pozisyonları farklı.Duke tam olarak ne kadar bilmiyorum ama daha hafif.Duke daha caddeye yönelik amortisör Sm 'ye göre biraz daha sert ve kısa.SM de kesinlikle hoplayıp zıplamaktan korkmuyorsunuz.Arazide de çukur tepe farketmiyor yada kaldırım benzeri durumlarda.Duke ile biraz daha düşünerek hareket etmek gerekiyor o anlamda.Ama şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım ben.Dediğim gibi ikiside aynı bence.Ama SM nin çift egzost olması ve enduro tarzı yüksek duruşu ve sürüşü olması sebebi ile ben Sm derim
    Alıntı gti_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, keyifli kullanımlar.
    690 SM ile aynı motoru kullanıyorlar lakin oturuş pozisyonları ve şasi yapıları biraz daha farklı sanırım. Bu yönden bir kullanıcı olarak fikir verebilir misiniz? Çok farklı motorlar mı Duke ve SM?
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)