Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XT 600 Z Tenere 83

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar motoruma başlıkta ki motorla takas teklifi geldi.Eğlenceli bir motosiklete benziyor ama almaya cesaret edemem gibi geliyor sonuçta 30 yaşında fakat yine de merak etmiyorum değil.Acaba bu motorun parça sıkıntısı var mıdır? Çünkü ilanın sahibi yok diyor.Üstelik 0'dan toplamış.Bu motosiklet hakkında düşünceleriniz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75056362/detay
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla toplayan usta hakkında hiç iyi şeyler duymadım....,Bence hiç bulaşma....Sakın.... Çok memnun olsa neden motorunu değiştirsin ki....
    Xt ye binen düşük cclere binemez birdaha...
    Tabiiki xt de bir sorun yoksa....

Alırsan da son sahibi olursun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bulaşamam da işte merak

Zaten parça sıkıntısı olmaması ve az benzin yakması fazlasıyla şüpheli
    ANGARAJ

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulaşılmayacak ya da korkulacak bir tarafı yok. Bu yaştaki bir makine için fiyat fazla evet ama (işte bu işin aması var) bu motosikleti öldüremezsiniz. Şuan ben de 94 model xt600 topluyorum neredeyse sil baştan (motor hariç). Çinliler ile kalitesi kıyaslanamayacak kadar farklı. Motoru görmeden / göstermeden karar vermeyin derim.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulaşılmayacak ya da korkulacak bir tarafı yok. Bu yaştaki bir makine için fiyat fazla evet ama (işte bu işin aması var) bu motosikleti öldüremezsiniz. Şuan ben de 94 model xt600 topluyorum neredeyse sil baştan (motor hariç). Çinliler ile kalitesi kıyaslanamayacak kadar farklı. Motoru görmeden / göstermeden karar vermeyin derim.
    Eski motosikletler hakikaten sağlam motosikletler fakat parça sıkıntısı gibi bir derdi olmasa hemen takas teklifini kabul ederim.Bu motosikleti alan son sahibi olur orası kesin ama verdiği zevk değer mi acaba?
    ANGARAJ

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Çok az tüketiyo diyo.O zaman neden daha küçük cc ile takas istiyo,tarza değiştirmemiş oluyo ?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motosikletler hakikaten sağlam motosikletler fakat parça sıkıntısı gibi bir derdi olmasa hemen takas teklifini kabul ederim.Bu motosikleti alan son sahibi olur orası kesin ama verdiği zevk değer mi acaba?
    Mesela nesini bulamayacağınızı düşünüyorsunuz? Makine otomobil değil ki bulunamayan parça olsun. Yürüründe bir sıkıntı yok ise (motor ve vites grubu) geri kalan herşey amiyane tabirle devşirme yapılabilir. Zincir mi bulamayacaksınız yoksa balata mı?

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela nesini bulamayacağınızı düşünüyorsunuz? Makine otomobil değil ki bulunamayan parça olsun. Yürüründe bir sıkıntı yok ise (motor ve vites grubu) geri kalan herşey amiyane tabirle devşirme yapılabilir. Zincir mi bulamayacaksınız yoksa balata mı?
    Motor parçaları, beyin v.b

Yedek parça konusunda pek bir bilgim yok ama ne bileyim sonuçta 30 yıllık motosiklet.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)