Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

CBR250 R ' ıma yaptıgım Paint Costum Modifiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Ellerine sağlık,10 Numara olmuş ama sadece egzoz kapağını karbon kaplasaydn daha iyi durabilir zevk meselesi tabi kazasız belasız.

Şu Apaçi Diyen arkadaşı'da ne anlamda dediğini merak ettim doğrusu.
    MersinJJ bunu beğendi.
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    bence mükemmel olmuş..apaçilikle alakası yok..sade ve hoş bi görüntü çıkmış ortaya .. ufak ayrıntıların renkleriyle oynayarak yapılan modifiye hoşuma gidiyor..
    MersinJJ bunu beğendi.

fena olmamis ben begendim birtek su jant haric boyanan kisimlarda kullanima bagli olarak soyulmassa iyi olur. birtek satiliga koysam 9000 tl isterim dedin o kismi anlamadim ekstra birseymi var motorda ciddi soruyorum yanlis anlasilmasin ecu filan yada goremedigimiz ? ben birsey goremedim ekstra cunku , yanlis anlama yani bende cbr250 sahibiyim jantlari boyatma masrafi 150 tl sok tak icinde 50 tl aliyorlar toplam 200 tl, yapan yerde iyi yer tekrar soyleyim yanlis anlama bendede ayni motor var zaten merak ettim baska masrafinmi oldu diye ?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu işlerin nasıl olduğu 6 ay 1 sene sonra belli olur.
    Renkler uyumlu fakat boya ne kalitede o önemli.
    Boya pul pul dökülmeye başladımı iş çekilmez hal alır..
    -unnamed- ve MersinJJ bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlerin nasıl olduğu 6 ay 1 sene sonra belli olur.
    Renkler uyumlu fakat boya ne kalitede o önemli.
    Boya pul pul dökülmeye başladımı iş çekilmez hal alır..
    burada boyanın kalitesi, içerisine koyulan sertleştirici, üzerine atılan vernik ve tabii ki uygulaması...
    dediğin gibi abi, 6 ay kadar sonra ne olduğu ortaya çıkar...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat supermotocu YAKALAR
    Yanlamak bizde atasporu :D
    Alıntı MersinJJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yakaladın (,
    Acun0'nun her zamanki halleri
    Hep takmamak lazım ;)
    MersinJJ bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    muhteşem olmuş...eline sağlık...
    MersinJJ bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR250R
    Herkesin zevki kendi dünyası ile ilgilidir arkadaşlar. Arkadaşımız sadece paylaşmak istemiş. Dostluk göstermek gerekir.
    MersinJJ bunu beğendi.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı snake_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena olmamis ben begendim birtek su jant haric boyanan kisimlarda kullanima bagli olarak soyulmassa iyi olur. birtek satiliga koysam 9000 tl isterim dedin o kismi anlamadim ekstra birseymi var motorda ciddi soruyorum yanlis anlasilmasin ecu filan yada goremedigimiz ? ben birsey goremedim ekstra cunku , yanlis anlama yani bende cbr250 sahibiyim jantlari boyatma masrafi 150 tl sok tak icinde 50 tl aliyorlar toplam 200 tl, yapan yerde iyi yer tekrar soyleyim yanlis anlama bendede ayni motor var zaten merak ettim baska masrafinmi oldu diye ?
    evet arkadaslar haklısınız en az 6 ay sonra belli olur boya ama ben boya ustamdan eminim , dediğim gibi dokunsanız anlarsınız sağlam boya ayrıca arkadasın biri demiş ne masraf ettin diye , masraf etmesem 8.500 e koyardım boya masrfaım , hava silkilasyonunu azaltmak amaclı motor kasasını yere yakın yapacaz , lastikler metzeller , ve xenon far , bundan dolayı söyledim kardeşim 9000 tl den aşagıya vermiyecegimi.
    @ ~ Lastiği Yak , Ruhunu Değil .

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    evet arkadaslar haklısınız en az 6 ay sonra belli olur boya ama ben boya ustamdan eminim , dediğim gibi dokunsanız anlarsınız sağlam boya ayrıca arkadasın biri demiş ne masraf ettin diye , masraf etmesem 8.500 e koyardım boya masrfaım , hava silkilasyonunu azaltmak amaclı motor kasasını yere yakın yapacaz , lastikler metzeller , ve xenon far , bundan dolayı söyledim kardeşim 9000 tl den aşagıya vermiyecegimi.
    Fırın boya güzel olur merak etme. Son yapacağın çalışmalardan sonra çok daha güzel olacağı belli. Motoru yere yakınlaştırmak görünüşü çok değiştirecek süper olacak bence. Hadi hayırlısı. Bitince fotoları bekliyoruz. Selamlar.
    MersinJJ bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

gidip sifir metzeller m5 lastik on arka takti iseniz haklisiniz ben sadece boya sandim :D geri kalan soylediginiz seyler dusuk maliyetli seyler fakat bir metzeller m5 sifir set 800 tl :D
    MersinJJ bunu beğendi.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    gayet güzel olmuş fazlası sırıtmaya başlayabilir. yalnız birşey eklemek isterim, fren kaliperlerini unutmuşsunuz aynı sarıya ya da elma şekeri kırmızısı hoş durur gibi geldi

imla
    MersinJJ ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı snake_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip sifir metzeller m5 lastik on arka takti iseniz haklisiniz ben sadece boya sandim :D geri kalan soylediginiz seyler dusuk maliyetli seyler fakat bir metzeller m5 sifir set 800 tl :D
    yok 2. el ama temiz aldım , bizim garajdan biri 0 aldı 10 gün geçmeden motoruna kamyon çarptı durdugu yerde granaj gitti kasa yamuldu lastikler temiz ama bende aldım 400 tl ye ihtiyaçtan dolayı o fiyata verdi .. lastikler tertemiz ama ..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    jant şeridiyle tankpad yapıştırıp çok dolu modifiyeli diyenlere emsal teşkil eder umarım

Ben beğendim renk uyumu çok başarılı.
    MersinJJ bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jant şeridiyle tankpad yapıştırıp çok dolu modifiyeli diyenlere emsal teşkil eder umarım

Ben beğendim renk uyumu çok başarılı.
    Hahaha :D Görüyorum onları arada bir bak bendede onlar yok (:
    Gece gece güldüm allah iyiliğini versin ya :D

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet güzel olmuş fazlası sırıtmaya başlayabilir. yalnız birşey eklemek isterim, fren kaliperlerini unutmuşsunuz aynı sarıya ya da elma şekeri kırmızısı hoş durur gibi geldi

imla
    Fren kaliperleri neresi kardeşim ?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    seninle tanışmak isterim, bana özelden ulaşırsan sevnirim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor jant boyasından önce güzel bir renkli ön cam istiyorummmmm abi ben diye ağlıyor..allah kaza bela vermesin..
    buralara gelip yazacağına sana söyledik tünelin çıkış kapısının karşısında billur cam var oradan git al pleksiyi gel beykoza yapalım beraber!!!!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    boşver kardeşim kim ne derse desin eline sağlık..çok yakışmış kendini gösteriyor motor..

eleştiri yapan arkadaşlar aynı jantlar zx6-r da olunca güzel 2007 1000rr hrc de olunca güzelde bu arkadaş yapıncamı kötü...güle güle bin kardeşim allah kazadan beladan korusun aman ha gözlere dikkat et

caner6776 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e '13
    Lastik sökmekle, jant boyamakla, elicik değiştirmekle apaçi olunuyorsa sonuna kadar apaçi olacağım arkadaşım. Apaçilik ayna sökmekle olur. Apaçilik egzost deldirmekle olur.

Bu arada motor gerçeken hoşuma gitti. Yandan bakınca YZF 125r izlenimi veriyor
    Caner KIRMIZI
    [Zonguldak-MT]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)