Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İŞ İlanı (TAKSİM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel bende bu şartlarda ayda 15 gün çalışacağım bi iş bulamadım sakaryada sigorta da istemiyorum ama böyle iş yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Alıntı room adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar özel bir gıda işletmesi olan kurumsal işletmede çalışacak A2 ehliyeti olan 18-22 yaş aralığında çalışma arkadaşı arayışımız vardır.İş yeri Taksim Tünel'de.(Çalışmak istediğimiz arkadaş öğrenci olabilir yada hiç bir tecrübesi olmamışda olabilir sorun değil yeterki düzgün biri olsun)

İş yoğun değil ve şartlar birçok işletmeye göre çok çok iyi.

2 vardiya
    8.30 saat çalışma süresi
    950 net maaş
    165 ticket kart
    paket başı 50 kuruş pirim
    akşam vardiyası için servis
    ve tip.

Belirttiğim gibi çalışma süresi ve şartları çok çok iyi.İşe ihtiyacı olan arkadaşlar lonised@gmail.com adresine Resimli cv yollarlarsa en kısa sürede geri dönüş yapacağım.

Not : cvde aslen nereli olduğunuzu belirtin lütfen.
    bir an istanbulda yaşamak istedim..ne güzel bişey iş için ilan...hem de bu şartlarda...sizi kutluyorum...inanın cennetin kapıları size sonuna kadar açık olacaktır..Anadoluda en kıytırık bir iş için bile araya TORPİL sokuluyor...tebrikler böyle işverenler de varmış vesselam..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Mutlu işi almış valla bugün aradı ... ilanı gördüğüm an geceyarısı 02:50 de mesaj attım totoşa...
    nezih77 ve crxforever bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    hayırlı uğurlu olsun. taksim beyoğlu bölgesi paketçilik için çok keyifli bir bölgedir.değişik mimaride apartmanlar, enteresan müşteri profili vs vs.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlu işi almış valla bugün aradı ... ilanı gördüğüm an geceyarısı 02:50 de mesaj attım totoşa...
    Mutlu arkadaşımız için çok sevindim, sen de vesile olmuşsun Mete Han abi, büyük sevap tebrik ve teşekkür ederim
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hayırlısı olsun Mutlu arkadaşımız için.

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Guzel bir vesile.. Kısmetin kime nereden nasıl ve ne sekilde çıkacağı belli değil hayırlı Ugurlu olsun .. daha oncede böyle bir konuda fikrimi beyan etmiştim. Yeri gelmişken yineleyim forumda farklı cevrelerden farklı yaşayış biçimlerinden ihtiyacı olan olmayan birsuru insan var bu tip seyler bence forumlarda paylaşılmalı konuyu açan arkadasa düşüncesinden ötürü teşekkürler ..

Konuyu açan Zafer Abi'ye ve bana haber veren Metehan abi'ye teşekkür ederim.

Arkadaşlar çok sağolun tebrikleriniz için, İnşallah size de böyle güzel bir iş nasip olur. Çalıştığın yerde en önemli etken takım arkadaşları, sonuçta hep beraber yapıyoruz bir işi. Zafer abi de iyi biri sağolsun. Paketi siparişler için çalışmalar yapacağız artık. Hayırlısıyla yarın iş başı

Gerçekten de kısmet, neyin ne zaman, nasıl olacağı belli değil. Birden pat diye Metehan abi aradı haber verdi, sağolsun onun sayesinde bulduk işi. Zafer abi ve müdür ile de anlaştık el sıkıştık. Hayırlısı
    Felon ve metci bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)