Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Titreşim sensörlü alarm

Motovento
    REKLAM ALANI
    wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Ebay da dolaşırken dikkatimi çekti. Belki kullanan varıdır. http://www.ebay.com/itm/120dB-Anti-T...#ht_4602wt_918

[IMG][/IMG]

Hem aküden yemez hem istenildiğinde sökülür değiştirilir. Kolay ve basit.

Sizce almaya değer mi?
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bunu türkiyede 35 liraya satan var 9v bir pille çalışmasi çok güzel hem elektrik tesisatını hiç kurcuklamadan hemde dilediğin yere monte edebiliyorsun hem de çok acayip pratik yalnızca ses düzeyini merak ediyorum tatminkar midir?

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    İnceledim güzel bir ürüne benziyor kullanımı gayet basit motorun koltuğunun altına monteliyeceksin bunu 120 db ses oldukça iyi bir ses. verdiğin linkde içinde pil yok ve kargodan bahsetmemiş internette araştırdım dealextremde var bu ürün pili iiçinde ve ücretsiz kargo haftasonu bu ürünü sipariş geçeceğim.
    İncelemek isteyen arkadaşlar için link :
    http://www.dealextreme.com/p/vibrati...keychain-23633
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

Motosikleti
    joyride 200i
    120 db diyor. Eğer yazdığı gibiyse tatmin eder herhalde.
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin kolayca soktugunu hırsız tek parmak soker. alarmın söyle bir özelliği varsa çalışır. misal motorunla oynandığı dakika polise arayıp haber verecek. direk polis olay yerine gelecek. bmyle bir alarm işe yarar geri kalan çin çan çon alarmlar sadece cebinizdeki parayı azaltır.

Motosikleti
    joyride 200i
    verdiğim linkte kargo ücretsiz. dealextreme ile 1,35$ gibi bir fark var oda pil farkı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kolayca soktugunu hırsız tek parmak soker. alarmın söyle bir özelliği varsa çalışır. misal motorunla oynandığı dakika polise arayıp haber verecek. direk polis olay yerine gelecek. bmyle bir alarm işe yarar geri kalan çin çan çon alarmlar sadece cebinizdeki parayı azaltır.
    söylediğin gibi bir alarm var mı? yada polis??
    evocamd, brds, search16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    http://www.motorparcalari.net/kanuni...-urun3769.html bir de buna bakın arkadaşlar eğer aklınıza yatarsa bu alarmdan alabilirsiniz ben 20 gün beklemek yerine bunu alıp bağlayabilirim almayı düşünenlere montaj için de yardımcı olabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:36 ----------

bu alarmın uzaktan çalıştırma özelliği var başka bi motora uydurmasi en fazla yarim saati alır

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    valla çok güzel bi ürüne benziyor. Eğer ufak bir titreşim de bile öterse ne güzel. Yoksa yerden yere vur ses çıkmazsa olmaz. Hırsız motoru kıpırdattığı an ötebilirse süper yani. Alarm gibi bağlamaya falan uğraşmayada gerek yok. Koltuğun altına monte et tamam. Benimde aklımda dursun daha sonra alabilirim.

Motosikleti
    joyride 200i
    [/COLOR]bu alarmın uzaktan çalıştırma özelliği var başka bi motora uydurmasi en fazla yarim saati alır[/QUOTE]

Bu uzaktan çalıştırmanın gerçekten gerekliliği var mı ? Bana çok gereksiz geliyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sürekli in bin yapan sürücüler için işe yaşıyor sabahları direksiyon kilitli iken pencereden çalıştırıyordum aşağı inene kadar motor ısınıyordu..bi dönem kullandım ama alarm cidden ucuz almayı düşünüyorum

Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli in bin yapan sürücüler için işe yaşıyor sabahları direksiyon kilitli iken pencereden çalıştırıyordum aşağı inene kadar motor ısınıyordu..bi dönem kullandım ama alarm cidden ucuz almayı düşünüyorum
    Mantıklı ama benim motor kapalı garajda ve evimden biraz uzakta... Bide aküden yiyor deniliyor. Dikkatli olmak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yanlış bağlanmadiği sürece ve en hassas konuma ayarlayıp zırt pırt alarm çalmadiği sürece aküye zarar vermiyor bunu alıp yorumlarımı yazarım hoşuma gitmezse söküp atarım bu kablosuzu alıp denerim bu defa da

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda iyimiş

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar hırsızlar diğer alarmları da hemen sökebiliyor bunun hiç yoktan motora zarar verdimi derdi yok bana da getittirebilecek arkadaş olursa bende alırım...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Hiç bir ise yaramayan bir alet boş yere para vermeyin
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.dealextreme.com/feedbacks...s.dx/sku.23633

Alıcıların yükledikleri videolar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hırsızlar diğer alarmları da hemen sökebiliyor bunun hiç yoktan motora zarar verdimi derdi yok bana da getittirebilecek arkadaş olursa bende alırım...
    Ben DX ten çok alışveriş yaptım. Hepsi de geldi. Ama gelmesi 20-40 gün arasında değişiyor. Ve posta ile geldiği için kapıya kadar gelmiyor. Postacı ürünü apartmanın girişine bırakıp gidiyor. Çalınma riski var ürünün eline geçmeden önce.
    Paypal ile ödeme yaptığın zaman bir sıkıntı yaşamazsın...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dealextreme.com/feedbacks...s.dx/sku.23633

Alıcıların yükledikleri videolar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Ben DX ten çok alışveriş yaptım. Hepsi de geldi. Ama gelmesi 20-40 gün arasında değişiyor. Ve posta ile geldiği için kapıya kadar gelmiyor. Postacı ürünü apartmanın girişine bırakıp gidiyor. Çalınma riski var ürünün eline geçmeden önce.
    Paypal ile ödeme yaptığın zaman bir sıkıntı yaşamazsın...
    ben o yüzden iş yerime söylüyorum ürünleri. postacıların çalıştığı her gün bizde çalıştığımız için sorun olmuyor.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben romanyada gördüm dediğim alarmlardan alarm ötmeye başlayınca 15 dakika içinde olay yerine polis geliyor.

Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben romanyada gördüm dediğim alarmlardan alarm ötmeye başlayınca 15 dakika içinde olay yerine polis geliyor.
    15 dakika sonra gelen polis ne yapacak? o tek parmağıyla alarm söken azı dişiyle kilit açan hırsız 15 dakika da(ki burası türkiye adam öldürürsün polis 40 dakika sonra gelir motor çalındı desen kimbilir kaç saat sonra gelir) motoru alıp nerelere gider. Hırsıza mani olunamaz sanırım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)