Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yinemi zam !

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    İşimiz vergi Gücümüz Vergi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Herkes hak ediyoruz falan diyor, tepki gösterilmezse böyle olur diyor, koyun gibi milletiz diyor. 1 gün herkes taşıta binmesin ne olacak diyor. Ama hep deniyor işte uygulama yok. Kimse de yapmaz. Koyun gibi milletiz evet ama oy veren de vermeyen de hepimiz koyun gibi milletiz. Oy vermedik diye oy verenlere mi atacaz topu nasıl olacak o zaman bu işler? Siz oy verdiniz sizin yüzünden diyenler benzini 2 TL ye almıyosunuz ki sonuçta! Giren çıkan bütün millete. Hepimize. Ha şunu da söyleyeyim 1 gün kimse taşıt kullanmasın diye bi şey olamaz da hadi çıkıp slogan attık diyelim tepki gösterdik diyelim ondan da bir sonuç çıkmaz. Çünkü bu ülke de tepkiler de sonuçsuz kalıyor.(Bu arada hiç oy kullanmadım daha)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Ya km 40 kuruş yakan bir motora Sahibim Gilera runner 1 litre benzinle 12 km yol gidiyorum.
    Yabancı ülkede milleti hiç zorlamıyor bu motor ama Türkiyede binilecek motor degilde
    motordaki özellik NE KADER PARA O KADAR KÖFTE misali Çok seri ve performanslı ama benzine gelen zamlar yüzünden artık
    isyan edecegim :S

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes hak ediyoruz falan diyor, tepki gösterilmezse böyle olur diyor, koyun gibi milletiz diyor. 1 gün herkes taşıta binmesin ne olacak diyor. Ama hep deniyor işte uygulama yok. Kimse de yapmaz. Koyun gibi milletiz evet ama oy veren de vermeyen de hepimiz koyun gibi milletiz. Oy vermedik diye oy verenlere mi atacaz topu nasıl olacak o zaman bu işler? Siz oy verdiniz sizin yüzünden diyenler benzini 2 TL ye almıyosunuz ki sonuçta! Giren çıkan bütün millete. Hepimize. Ha şunu da söyleyeyim 1 gün kimse taşıt kullanmasın diye bi şey olamaz da hadi çıkıp slogan attık diyelim tepki gösterdik diyelim ondan da bir sonuç çıkmaz. Çünkü bu ülke de tepkiler de sonuçsuz kalıyor.(Bu arada hiç oy kullanmadım daha)
    araç kullanmama kampanyası sonuç vermez bence ama olursa desteklerim.

ama daha sert tepkiler taraftarıyım ben. 100lerce araba ve motosiklet kullanıcısı yarım saat köprüyü kapatıp etkili bir slogan atmak gibi.ama olmaz. şu küçücük yunanistan kadar olamıyoruz.

evimize giren hırsızdan bir farkı yok benim gözümde ağır vergilerle beni fakirleştirenin.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç kullanmama kampanyası sonuç vermez bence ama olursa desteklerim.

ama daha sert tepkiler taraftarıyım ben. 100lerce araba ve motosiklet kullanıcısı yarım saat köprüyü kapatıp etkili bir slogan atmak gibi.ama olmaz. şu küçücük yunanistan kadar olamıyoruz.

evimize giren hırsızdan bir farkı yok benim gözümde ağır vergilerle beni fakirleştirenin.
    Ya inanın artık ne duruma geldik bilmiyorum. Hani ben ülkenin başındakilere diyorum. Kardeşim milleti sömürüyorsunuz anladık. Paraları yiyorsunuz onuda anladık. Eh be arkadaşım bari hepsini yemeyin ya Vatandaşının üzerinden bu kadar geçinen bir devlet daha yoktur herhalde. Sözde aynı zamanda sosyal bir devletiz. Nerede kaldı milletin refahı. Asgari ücrete, emekli maaşlarına yap 70 TL zam hemen vergileri zamları kaktır arkasından. Söylenecek çok şey var da ne denir onu da bilemiyorum. Orta sınıf yani memur kesimi dediğimiz sınıf zaten gittikçe fakirleşiyor. Fakir zaten hep fakirdi daha da fakirleşiyor. Zengin uçtu gitti zaten kimse tutamadı. Herhalde bizim çocuklarımız ya da bizim çocuklarımızın çocukları açlıktan geberecek...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani halk arasında bi laf vardır

'' devlete baba dersen bir gün gelir ananı .....''

Bu durumda böyle vergilerle zamlarla yapıştırsınlar. Hamd olsun kucaklarında mutluyuz!

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    3-5 ay önce işim gereği dubaideydim.

taksiciyle sohbet ederken benzinin litresinin 75 kuruşa denk geldiğini öğrendim.

o gün bugündür memleketimde mutsuzum, huzursuzum.

tabi ki çıktığı yer ile burası bir olmayacaktır. ama kazığı biraz daha ittirmenin alemi yok.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

Motosikleti
    CBR250R
    Zamlar dediniz de aklıma başbakanımız geldi. Sayın REcep Tayyip Erdoğan. Hatırlatayım dedim. Ayrıca dünyada petrol fiyatları düşerken bizde yükselmesi var. Ayrıca devletin benzinde fiyat belirleme hakkı varken bu haktan feragat edip özel sektöre bunu devredip " rekabet etsinler kardeşim!" demesi ama onları rekabet değil "tröst" olup üstümüze gelmesi var. Ama buna devletin değil HÜKÜMETİN HİÇBİRŞEY YAPMAMASI var. Ayrıca aklıma başka gelenler de var ama söylemiyorum çünkü ayıp denen bir şey var.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    venezuelada dubaidekinden bile ucuzmuş Ayna programında seyrettim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'nin en büyük motosiklet forumu burası... Klavye'de isyan edeceğimize, tepkimizi taksim meydanına binlerce motorla giderek göstersek... Sahi burası Türkiye ve bizler Türk'üz, unutmuşum...
    crxforever bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin en büyük motosiklet forumu burası... Klavye'de isyan edeceğimize, tepkimizi taksim meydanına binlerce motorla giderek göstersek... Sahi burası Türkiye ve bizler Türk'üz, unutmuşum...
    evet böyle bir tepki yıllarca akıllarından çıkmaz diye dùsünüyorum

Dünyada böyle bi ülke yok galiba Türkiyede yaşamak zor gerçekten benzini bi dert devlete vergisi ayrı bi dert hele elektirik faturalarına yansıyan kaçak kullanım ı bizim ödememiz resmen küfür elalemin çaldığı elektirikten banane git ondan al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Zevk almaya çalışın,
    relax olun
    daha kolay olacağını göreceksiniz

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    motosiklet sürücüleri olarak gösteri sürüşü yapılabilir dikkatleri çekmek için ama 3-5 kişi ile olmaz
    kim kimi buluyorsa yapışıcak götürecek sürüşün olduğu yere

bir kıvılcım olsa gerisi gelir ama nerdeee

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

mitinglere katılmış olan polis jopu yemiş olan üyemiz var mı aramızda ? yürüyüş toplu sürüş için ne gerekir ? nerden izin almak gerekir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [/COLOR]mitinglere katılmış olan polis jopu yemiş olan üyemiz var mı aramızda ? yürüyüş toplu sürüş için ne gerekir ? nerden izin almak gerekir ?[/QUOTE]

Buradaaaa

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dostum aydınlatır mısın biraz nereden nasıl izin alınır pankart açmak için ne gerekir ? izin alınabilir mi ? medyaya nasıl ulaşılabilir ?

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bir kıvılcım doğuyor galiba umudumuzsun abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aydınlatır mısın biraz nereden nasıl izin alınır pankart açmak için ne gerekir ? izin alınabilir mi ? medyaya nasıl ulaşılabilir ?
    Valla bilmiyorum
    izin alsak sopada yemezdik herhalde )
    bilemedim

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kıvılcım kolay doğar ama arkadan destek görmezse ateşe dönemez

adamlar bir kıvılcımla hükümetleri değiştirdiler kuzey afrika'da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)