Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sabrımın son noktası....

Motovento
    REKLAM ALANI
    vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Merhaba arkadaşlar bir heves edip ramzey gy 150 aldık bilenler bilir. Başım bir türlü dertten kurtulmadı hergün yeni bir sorunla karşılaşıyorum. Her sorunuda servis ordan uydur buradan uydur yapıyor neyse insanız sonuçta küçük yer dedik anlayış gösterdim ama bu son olay beni iyice çığrından çıkardı.. kısaca anlatmak istiyorum motorum uzun süredir aşırı fazla benzin tüketimi var benzin tüketiyor dedik ya bize herkes yeni motor yakar abi zamanla alışır dedi kullandık bugün kafama takıldı şöyle kabataslak bir inceleyim dedim motoru çıkardım sehpaya altına eğilir eğilmez nede göreyim depo benzin sızdırıyor. bunu farketmem beni hem sinirlendirdi hemde büyük bir kazadan kurtulduğumu farketmeme sebep oldu. Malum o sızıntıya gelecek bir kıvılcım depodaki basıncla beraber alev almama neden olurdu. Sözün özü bu böyle olmayacak. Yetkili satıcıyı başta olmak üzere dava acmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Allah korumuş erken fark etmişsiniz dava açmak en büyük hakkınız zamanınız ve paranız varsa sonuna kadar uğraşın
    İkincilik kaybedenler içindir...

gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    banlanmamk için susuyorum.. geçmiş olsun
    My way it's ride!

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Dostum büyük geçmiş olsun. Erken fark etmen seni birçok şeyden korudu her türlü hakkını aramalısın bu nedir ya.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benimde mondial karböratör gevşetiyordu bi gün ışıklarda bi bakarım silindirden duman geliyor ne göreyim benzin damlıyor
    hemen stop edip sıktım ama dertler bununla bitmedi daha birçok sorun durduk yerde en sonunda sattım mahkeme parasını fiyattan düştüm en azından şimdi çinli almak isteyene alma diyorum insanlar ya çinliler iyi güzel gezdiriyor daha ne olsun diyor bende kendin bilirsin diyorum honda yamaha kawasaki suzuki nin nasıl marka olduğunu daha iyi anladım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Büyük geçmiş olsun Allah tan erkenden farketmişin kesinlikle dava açmalısın

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ilk motorum çin malıydı
    bir gün titreşim yüzünden motor bloğu bağlantılarında oluşan çatlamaları kaynak ettiriyorum, birden alev aldı motor
    tamirhanede kim varsa dışarı kaçtı o an
    motoru yatırdım, yanda köpüklü su dolu kova vardı boca ettim üstüne
    tamirci arkadaş ta cesaret alıp geldi bizim montu kalan alevin üstüne vurdu söndürdük
    aynı sorundan
    depoda çatlak oluşmuş ve benzin aşağı akmış

Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    yarın sabah gidip davayı başlatıyorum. sürecte oluşan gelişmeleri burada aktaracağım arkadaşlar..

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kimdi o geçen xl200 ile ramzeyi karşılaştıran

geçmiş olsun arkadaşım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    geçmiş olsun ciddi bir problemi erken farketmeniz güzel. paranız ve vaktiniz varsa bende bu işin peşini bırakmayın derim.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimdi o geçen xl200 ile ramzeyi karşılaştıran

geçmiş olsun arkadaşım
    ahahahahahahahah gece gece baya güldüm :D
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Çok Çok Geçmiş Olsun Hakkınızı Sonuna Kadar Arayın..
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

dur.... çinciler nerede şimdi?

Motosikleti
    Bisiklet Bisan :(
    hırdavatcılarda war çelik macun diye geçer sarı ve yeşil renkte bunu eişt miktarda koparıp elinde yoğuruyorsun tamamen yeşil renkte oluncaya kadar ve yüzeyi nemden ve sudan ayır ve macunu elinde top şeklinde yap ve yüzeye koy elinle dağıt daha sonra kenardn taşanlrıda temizle mükemmel bir macundur

Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Alıntı pufcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırdavatcılarda war çelik macun diye geçer sarı ve yeşil renkte bunu eişt miktarda koparıp elinde yoğuruyorsun tamamen yeşil renkte oluncaya kadar ve yüzeyi nemden ve sudan ayır ve macunu elinde top şeklinde yap ve yüzeye koy elinle dağıt daha sonra kenardn taşanlrıda temizle mükemmel bir macundur

http://images.gittigidiyor.com/3598/...35980261_0.jpg
    çok teşekkür ederim ama kendim veya sonradan birşeyler yapıp sorunu çözmek istemiyorum.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde mondial karböratör gevşetiyordu bi gün ışıklarda bi bakarım silindirden duman geliyor ne göreyim benzin damlıyor
    hemen stop edip sıktım ama dertler bununla bitmedi daha birçok sorun durduk yerde en sonunda sattım mahkeme parasını fiyattan düştüm en azından şimdi çinli almak isteyene alma diyorum insanlar ya çinliler iyi güzel gezdiriyor daha ne olsun diyor bende kendin bilirsin diyorum honda yamaha kawasaki suzuki nin nasıl marka olduğunu daha iyi anladım
    hondayı niye yazmıyon len barzani ehemm ühümmm yazmışın ben görmemişim pardon şekerim

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

Alıntı vicuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah gidip davayı başlatıyorum. sürecte oluşan gelişmeleri burada aktaracağım arkadaşlar..
    vallaha helal olsun arkadaşım bu konuda bende sonuna kadar yanındayım ancak inşallah lehine sonuç alırsın,

bu arada geçmiş olsun ...

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:58 ----------

Alıntı pufcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://images.gittigidiyor.com/3598/...35980261_0.jpg
    valla güzel ürünmüş ben bu zamana kadar nasıl bunu farketmedim hayret , kesin yeni çıkmıştır metal gibi de sertleşiyor deme bana şimdi
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hatayı fark etmen güzel,mahkeme insallah lehine sonuçlanır.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    arkadasin gostermis oldugu macunu turkiyede yasarken ben bizzat kanuni nin silindir blogundaki bir yarigi kapatmak icin kullandim o tamirattan sonra bir bucuk sende daha kullandim sonra kita degisikligi yaptim uc sene oldu buraya geleli abim kullaniyor simdi benim kanuniyi .arasira soruyorum yag yada duman turunden sizinti kacirma varmi diye hic birsey yok diyor valla gavur yapmis cok pis yapisiyor..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun kardeş, valle ne desen haklısın, bir işi para için akşam etmek için yapan insanın yaptığı işten bu kadar hayır gelir Bu her meslekte böyle bir şeyi severek yapmazsan yaptığın işten hayır gelmez
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    davayı ilgiyle takip edicez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)