Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bu montu kullanan var mı?Birde dizlik önerileriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    montu kullanıyorum hava yağmur geçirmiyor gibi bişe tavsiye ederim dizlikte onları önermem mafsallı birşey düşünebilirsin
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montu kullanıyorum hava yağmur geçirmiyor gibi bişe tavsiye ederim dizlikte onları önermem mafsallı birşey düşünebilirsin
    Teşekkürler akşama çıkıp denicem bakalım. Hava şu anda serin. Yağmur da yapcak gibi tam denemelik yani Teşekkürler.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim senin boy kaçtı bende vereyim bari sipariş benim boy 1.74 ama kilo 85 var

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim senin boy kaçtı bende vereyim bari sipariş benim boy 1.74 ama kilo 85 var
    Kardeşim o zaman sana tavsiyem 1 beden küçük sipariş ver. Şu anda canımı en çok sıkan yeri sadece kısa olması onun dışında sorun yok. Ama zaten kısa olduğunu bilerek aldım o nedenle şikayet de edemem. Benim boy 1.78 kilo 85 dediğim gibi biraz büyük geldi. Korumalar konusunda bence sıkıntısı yok. Fiyatına göre çok iyi bir mont gibi. Kısa olmasını sorun etmezsen alabilirsin kardeşim.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    hayırlı olsun.

bende bu modeli alacaktım fakat prohel volt modelini tercih ettim. düz siyah olmasının dışında arada çok fark yoktu
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.

bende bu modeli alacaktım fakat prohel volt modelini tercih ettim. düz siyah olmasının dışında arada çok fark yoktu
    Evet voltta benim listemdeydi Kazasız belasız sürmek nasip olsun da gerisi önemli değil. Güle güle kullanın....

Motosikleti
    Arkadaşlar bu Mert'in aldığı hudsonu kullananlara soruyorum bende alıcam ama siyah olmasının yazın problem çıkarmasından çok korkuyorum çünkü yaz kış kullanıcam içliğini çıkarıpta(var diye biliyorum Mert var demi?) siyah olması güneşi çekecek sonuçta buda bana problem çıkarır mı??

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar bu Mert'in aldığı hudsonu kullananlara soruyorum bende alıcam ama siyah olmasının yazın problem çıkarmasından çok korkuyorum çünkü yaz kış kullanıcam içliğini çıkarıpta(var diye biliyorum Mert var demi?) siyah olması güneşi çekecek sonuçta buda bana problem çıkarır mı??
    Olmaz mı ya kullanan çok ben bi kaç mont konusu açılmıştı orda da gördüm bunu kullananları. Hatta 100 metre sürüklenen bi üye vardı bu mont üzerindeyken. Tabi kimlerdi hatırlamıyorum

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz mı ya kullanan çok ben bi kaç mont konusu açılmıştı orda da gördüm bunu kullananları. Hatta 100 metre sürüklenen bi üye vardı bu mont üzerindeyken. Tabi kimlerdi hatırlamıyorum
    İçliği varmı diye sormuştum hacı ben takılıp çıkartılan

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    İçliği varmı diye sormuştum hacı ben takılıp çıkartılan
    Var kardeşim.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar montu denedim harbiden de soğuk geçirmiyor. Pantolonumun altına içlik giymiştim o bile geçirmiş ama üstüm sıcacıktı. Bilginize. Selamlar.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)