Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Bu montu kullanan var mı?Birde dizlik önerileriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    DIFI FUSION AX da güzelmiş ama Mert

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    ben nic'i alırdım...hudson arkadaşımda var..muğlanın soğuğunda sürekli giyiyor,biraz kısa yalnız......prosevi ben bayide denedim alınabilir,kısa düşünürsen gene,3 katı olaması iyidir...venom forumda çok kişide var...hatta karadenizde karlı yaylalara bu montla çıkanları gördüm...yalnız içten ekstra birşey giyiyorlar mı bilemem...benim prohelden bayide son bir tane var...225TL ye feyizoğlunda satılıyor...150 peşine verecek...bedenin uyarsa yardımcı olabilirim...175'ten fazla boyu,80 kilodan fazlası olan birine bence olur gibi...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DIFI FUSION AX da güzelmiş ama Mert
    Korumaları güzel gibi duruyo da dikişli yerleri pek güzel değil beaBen şu nic varya onun korumalarına plastik demişler bide uzun mont ya ona takmış durumdayım eğer plastikse bizim aradığımız koruma oluyo. Ama çoğu mont da CE onaylı dediği demekki plastik. Çünkü pedli olanı özellikle belirtiyolar. DIFI nin korumaları sertse o da alınabilir. Ama ben yarından sonra burdaki mağazaya gitcem. Bakıcam ne var ne yok internetten olmıcak bu işİçime sinmiyo bi türlü. Şu boyun korumalı olan varya. Onun satıcısına mesaj attım cevap gelmedi. Yarına arıcam sorcam korumaları nasıl.

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben nic'i alırdım...hudson arkadaşımda var..muğlanın soğuğunda sürekli giyiyor,biraz kısa yalnız......prosevi ben bayide denedim alınabilir,kısa düşünürsen gene,3 katı olaması iyidir...venom forumda çok kişide var...hatta karadenizde karlı yaylalara bu montla çıkanları gördüm...yalnız içten ekstra birşey giyiyorlar mı bilemem...benim prohelden bayide son bir tane var...225TL ye feyizoğlunda satılıyor...150 peşine verecek...bedenin uyarsa yardımcı olabilirim...175'ten fazla boyu,80 kilodan fazlası olan birine bence olur gibi...
    Çok teşekkür ederim ama peşin alıcak durumum yok taksitli alıcam nasip olursa. Forumda kullanan arkadaşlarla görüştük. İyi dediler fakat kısa mont olması caydırdı biraz beni. Fakat venom alıcam heralde. Çok teşekkür ederim. Muğla ya memleketime selamlar.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güncel... Arkadaşlar ayın 12 sinden sonra bu montu almayı düşünüyorum. Son olarak bu fiyata şunu al daha iyi diyebileceğiniz montlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
    http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...torsiklet.html
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Aynı montu yazın almıştım. Yaz kış giyilebiliyor bizim burada (Kocaeli)
    Beden olarak xs aldım ben. (1.72 boy,64 kg)

Hudson'u ararsanız yardımcı olacaklardır,çok ilgiliydiler sağolsunlar..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı montu yazın almıştım. Yaz kış giyilebiliyor bizim burada (Kocaeli)
    Beden olarak xs aldım ben. (1.72 boy,64 kg)

Hudson'u ararsanız yardımcı olacaklardır,çok ilgiliydiler sağolsunlar..
    Teşekkür ederim. Gerçekten çok araştırdım. Bu montla ilgili tek eksiğin cep olduğunu söylediler. Başka bir problem yok. Benim boy 1,78 kilo 85. Çok göbeğim yok omuzlar biraz geniş. L beden olur diye düşünüyorum. Sizce bu montun kalıbı biraz genişmiş sanırım. Hudson daki yorumlarda bana yakın ölçülere sahip kişilerde L beden olmuş.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    ben salı günü kızıltoprak magazasından şu iki ürünü aldım.

eldiven
    http://www.hudsonderi.com/?urun-615-...TORSiKLET.html

bu modele çok benziyor fakat birkaç detayı farklı.

mont

http://www.hudsonderi.com/?urun-1666...torsiklet.html

kesinlikle tavsiye ederim. magazada benzer fiyatta birçok ürünü denedim. ama en kalitelisi ve şık olanı bunlardı.

eldivenler oldukça şık ve kullanışlı. giyip çıkarması zahmetli degil.

mont için söyleyebilecegim bir montta olması gereken herşey mevcut. rahatlık, şıklık, kaliteli metaryaller, uygun fiyat, koruması için bişey diyemiyecegim henüz test etmedim fakat yeterli koruma saglayacagı kanısındayım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben salı günü kızıltoprak magazasından şu iki ürünü aldım.

eldiven
    http://www.hudsonderi.com/?urun-615-...TORSiKLET.html

bu modele çok benziyor fakat birkaç detayı farklı.

mont

http://www.hudsonderi.com/?urun-1666...torsiklet.html

kesinlikle tavsiye ederim. magazada benzer fiyatta birçok ürünü denedim. ama en kalitelisi ve şık olanı bunlardı.

eldivenler oldukça şık ve kullanışlı. giyip çıkarması zahmetli degil.

mont için söyleyebilecegim bir montta olması gereken herşey mevcut. rahatlık, şıklık, kaliteli metaryaller, uygun fiyat, koruması için bişey diyemiyecegim henüz test etmedim fakat yeterli koruma saglayacagı kanısındayım.
    Montun aynısını burada giyerek denedim. 180 Tl demişti ve taksit imkanı da sunmamıştı. O nedenle kafamda elemiştim. Ama buda şimdi seçeneklerim arasına girdi. Teşekkürler.
    Eldivene zaten denecek bir şey yok ama şu anda eldiven bakmıyorum. Fakat eldiven de alcam. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Motosikleti
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1660...torsiklet.html bu mont beğendiğinin uzunu...bende aldım hatırlarsan...50km marmarise gittim daha yeni...fırın gibiydi hiç düşünme derim...belini falan çok güzel örtüyor...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Gerçekten çok araştırdım. Bu montla ilgili tek eksiğin cep olduğunu söylediler. Başka bir problem yok. Benim boy 1,78 kilo 85. Çok göbeğim yok omuzlar biraz geniş. L beden olur diye düşünüyorum. Sizce bu montun kalıbı biraz genişmiş sanırım. Hudson daki yorumlarda bana yakın ölçülere sahip kişilerde L beden olmuş.
    Rica ederim. Mont genel anlamda güzel,bende bronşit var,en ufak rüzgarda hemen sıkıntı olurdu. Montu kullanmaya başladıktan sonra rüzgardan hemen hemen hiç etkilenmedim.

Yağmurda 5-10 dakikadan sonra su almaya başlıyor bunu da eklemek lazım..

Kalıpları ise standart kalıplara nazaran biraz daha büyük. Hudson'u aradığınızda size boy ve kilonuza göre tavsiyede bulunacaklardır.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1660...torsiklet.html bu mont beğendiğinin uzunu...bende aldım hatırlarsan...50km marmarise gittim daha yeni...fırın gibiydi hiç düşünme derim...belini falan çok güzel örtüyor...
    Evet hatırladım. Şöyle söyliyim indirimde olsa hiç düşünmeden alırdım. Benim taksit seçeneğime göre 240 Tl ye gelcek. Birde aylık 10 Tl taksit artcak. Harçlıklarımdan biriktirip alacağım için belki komik gelcek ama 30 Tl den yukarı taksit ödeme durumum yok malesef. Zaten 140-150 Tl arası bakıyodum. Bulamayacağımı anlayıp 180 Tl ye kadar çıktım. Taksitte çokfarketmiyor ama bi 10 Tl daha zorlar beni. Kışlık içlik giyerek belimizi korucaz artık. Teşekkürler. Muğla'ya selamlar...

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hatırladım. Şöyle söyliyim indirimde olsa hiç düşünmeden alırdım. Benim taksit seçeneğime göre 240 Tl ye gelcek. Birde aylık 10 Tl taksit artcak. Harçlıklarımdan biriktirip alacağım için belki komik gelcek ama 30 Tl den yukarı taksit ödeme durumum yok malesef. Zaten 140-150 Tl arası bakıyodum. Bulamayacağımı anlayıp 180 Tl ye kadar çıktım. Taksitte çokfarketmiyor ama bi 10 Tl daha zorlar beni. Kışlık içlik giyerek belimizi korucaz artık. Teşekkürler. Muğla'ya selamlar...
    yalnız içlikler seni soğuktan korumaz...termal denilen şeyler rüzgarı sen kestikten sonra içeriyi sıcak tutar...memran olan ürünlerde seni çok terletir...daha beter üşütür...aman dikkat...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    yalnız içlikler seni soğuktan korumaz...termal denilen şeyler rüzgarı sen kestikten sonra içeriyi sıcak tutar...memran olan ürünlerde seni çok terletir...daha beter üşütür...aman dikkat...
    Bu kış işte korumalı mont olmayınca günlük ceketlerle bindim motora. Tabi çok uzun yol gitmedim ama bir şekilde idare ettik. Öneriler için çok teşekkür ederim...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güncel....

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Evet arkadaşlar bahsi geçen Hudsondaki HLK ROBOCOP montun siparişini verdim. Yarın elime geçecek. Herkes beğeniyor umarım bende beğenirim...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim. Mont genel anlamda güzel,bende bronşit var,en ufak rüzgarda hemen sıkıntı olurdu. Montu kullanmaya başladıktan sonra rüzgardan hemen hemen hiç etkilenmedim.

Yağmurda 5-10 dakikadan sonra su almaya başlıyor bunu da eklemek lazım..

Kalıpları ise standart kalıplara nazaran biraz daha büyük. Hudson'u aradığınızda size boy ve kilonuza göre tavsiyede bulunacaklardır.
    Teşekkürler. Görmemişim cevabınızı kusura bakmayın. Bu arada sipariş verdim ürünü.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

Arkadaşlar mont bugün geldi. L beden istedim biraz bol geldi ama çok değil. Kışın içimize kalın giysi giyeceğimizden tam oturur. Biraz kısa olması dışında herşeyi beğendim. Cepler yeterli. Korumalar bence gayet iyi. Sadece biraz kısa. Ama zaten kısa olduğunu bilerek alıyoruz. Bu akşam soğukta bi test ederim tekrar yazarım.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Hayırlı olsun.

Pijama güzelmiş kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yakıyorsun ortalığı bayram
    forum tutuşacak vallahi
    Hayırlı olsun sırtında kazasız belasız,zaman içinde kullanmaktan paralansın

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıyorsun ortalığı bayram
    forum tutuşacak vallahi
    Hayırlı olsun sırtında kazasız belasız,zaman içinde kullanmaktan paralansın
    Sorma bugün üst üste oldu herşey. Demek ki zamanı gelince her şey bi anda oluyor. Sabretmek gerekmiş Amin hep beraber kazasız belasız bol sürüşlü ömürler...

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Pijama güzelmiş kardeşim
    Sağol kardeşim Pijamayı karıştırma şimdi. Senin pijama dediğinle ben babadağ gezisine geldim ya

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)