Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

500 TL'ye kadar kışlık mont+pantolon tavsiyesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    gönlüm revit'ten yana ama ikisi beraber neredeyse 1000 TL oluyor...sizden ricam kullandığınız yağmur ve soğukta etkili mont ve pantolon önermeniz...4 mevsim istemiyorum yalnız...yazlık herşeyim var çünkü...herkese kazasız belasız günler dilerim...

not: revit kullananlar ürünlerinden memnunsa sık dişini 1000 TL ver diyebilir ...tabi hangi modellerini kullandıklarını söylemeleri şartıyla
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    benim nitro kaska pinlock işi oldu hocam özel msj atmıstım gönül rahatlıgı ıle alabılırsınız

Motosikleti
    teşekkür ediyorum ilgine...

http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...torsiklet.html candır canandır izmir de çok memnundum o soğukta ama çok çok soğukta giyerim dersen ankaranın soğuğu gibi bu kral bir cekettir http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html Revit mevit hikaye ben sana diyeyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    yaz geldi bilader

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mototal'da üst katta güzel indirim var. Şiddetle tavsiye ederim. Yarı kışlık Hein-Gericke pantolon'u 120 TL ye aldım geçenlerde.

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...torsiklet.html candır canandır izmir de çok memnundum o soğukta ama çok çok soğukta giyerim dersen ankaranın soğuğu gibi bu kral bir cekettir http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html Revit mevit hikaye ben sana diyeyim
    muğla'nın rakımı 620metre...sıkı soğuk oluyor...yağmur performansı nasıl ikinci seçeneğin (399TL olanın)

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mototal'da üst katta güzel indirim var. Şiddetle tavsiye ederim. Yarı kışlık Hein-Gericke pantolon'u 120 TL ye aldım geçenlerde.
    soğuk ve yağmur performansı nasıl? deneyebildin mi?

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1719.html bu montu kullanan var mı?

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51473610/detay

kesinlikle tavsiye ederim. üc katlı. 500 tlye denk geliyor. 3 rengi var. kırmızı syah sarı.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soğuk çok fazla geçirmiyor ama tam kışlık değil. Kışlık modellerde var. Yağmur sıfır geçirme.

Motosikleti
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51473610/detay

kesinlikle tavsiye ederim. üc katlı. 500 tlye denk geliyor. 3 rengi var. kırmızı syah sarı.
    aklımdaki zaten revit dragon mont,revit factor2 pantolon...aklımı okuyorsun...

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muğla'nın rakımı 620metre...sıkı soğuk oluyor...yağmur performansı nasıl ikinci seçeneğin (399TL olanın)

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

soğuk ve yağmur performansı nasıl? deneyebildin mi?

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1719.html bu montu kullanan var mı?
    yağmur geçirme ilkinde de yok ben deniyorum tekstil olanı hala 0 yağmur ama deri bir başka tabi bence paran varsa deri yoksa tekstil ama dersin ki ben yaz kış kullanacağım ama gerçekten bu yazın da kullanılır kışında kışlık kullanılır dersen bering Dynamic modeli pek bulunmuyor ama akrabamda vardı koruması cepleri filan 10 numara fiyatıda 599 veya 499 du benden demesi bir yerlerden bul bering candır

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Amaç üşümemek ise 500 TL de çok.Yazın motomax'dan kampanyalı 69 TL'ye aldığım termal içlikli Difi mont ve 120 TL'ye aldığım Prohel Sniper kışlık pantalon ikilisini kullanıyorum istediği kadar soğuk olsun üşüme diye bir şey yok rüzgar geçirme sıfır...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/...ra--nubuk.aspx

Linkdeki mont 4 mevsim her ne kadar 4 mevsim istemiyorum desende bunu alınca mevcut yazlıkların bile terletir

Bu montu izmir yaz sıcağında (ki bazen 40 dereceyi geçiyor) ve kışın (çok soğuk olmasada 2 derece civarı) deneme fırsatım oldu

Kışın pijama üzerine mont giyip gece vakti turaladım eve vardığımda terlemiştim yada çok soğuksa en azından üşümemiştim

Yazın akıcı ve durağan trafikde ( ~40 - ~90 arası) terletmedi ama ışıklarda piştiğimi söyleyebilirim

sağnak yağmurda yaklaşık 1 saat kadar motor tepesindeydim zerre kadar yağmur almadı ancak yağmurda kaldıkça mont üzerinizde biraz ağırlaşıyor

Alman markasıdır ve yanında knox korumaları mevcut

En büyük eksiği zamanla yağmur ve güneşten solması ve kozmetik olarak ilk günki şıklığını koruyamamakda

Motosikleti
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaç üşümemek ise 500 TL de çok.Yazın motomax'dan kampanyalı 69 TL'ye aldığım termal içlikli Difi mont ve 120 TL'ye aldığım Prohel Sniper kışlık pantalon ikilisini kullanıyorum istediği kadar soğuk olsun üşüme diye bir şey yok rüzgar geçirme sıfır...
    prohelin kışlık pantolonu için feyizoğlu'nda yorumlar iç açıcı değildi...ondan pek düşünmedim aslında...sende memnunsun...birde prohel mont alsam takım da olur , 500 den ucuz da olur...

birde difi'nin hangi modeli,tam adı lütfen...

Motosikleti
    R25
    hudson derinin robocop montu diyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ya ben bu hudson daki deri montu yaz için almıştım acaba hata mı ettim..burda kış için öneriliyo)

Motosikleti
    hudson iyide maksimum karta taksiti yok...peşin alınca revitlerin fiyatı da neredeyse aynı oluyor...

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prohelin kışlık pantolonu için feyizoğlu'nda yorumlar iç açıcı değildi...ondan pek düşünmedim aslında...sende memnunsun...birde prohel mont alsam takım da olur , 500 den ucuz da olur...

birde difi'nin hangi modeli,tam adı lütfen...
    Prohel pantolon tavsiye ediyorum ama montu tavsiye etmem.Bedeni tam oturuyor ama omuz dirsek korumaları hareketi kısıtlıyor Difi bu konuda çok daha iyi.

Benim aldığım mont Difi Cage AX mont ama mont cebinin üzerinde AeroTex yazısını gördüğün montların hepsi rüzgar ve rüzgar geçirmez.Şuan 89.90'a satılan mont da çok benziyor benimkine bu arada.

Motosikleti
    yok mu başka öneriler...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    prohel pantolon alma ben aldım korumalar bence işe yaramaz ben çıkardım içine kendi dizliklerimi takıyorum daha güvenli oluyor bence başka marka pantolon al ama soğuk rüzgar su geçirmiyor ben alt üst 235 tl ye aldım...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)