Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dragstar 250 alinirmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    cümleten selam bu alet nasildir hic kullanmadim kullanan varmi aramizda alimdaki ve kullanimdaki avantaj ve dezavantajlari nelerdir abisini cokmu aratir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınmaz çok kötü motor

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaramaz at gitsin çinliye bin daha iyi
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    650 si kalıbının motoru değil 250 sini düsünemiyorum:S

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ben de 250 cc cruiser almaya niyetliyim ama bu segment tam bir handikap Dragstar 250 ler bana çok pahalı geliyor açıkçası, kolay kolay da bulunmuyor, GV250 ye sağlam bir alternatif bulamadım japonlar arasında...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alma sakin, yamaha honda kawasaki suzuki 5 para etmez. Satanlarda hep dolandirici, firmalarda sahtekar. Hepsi kotu, dunya kotu, kimseye guvenme vs.vs.
    (herkes her konuya istedigi yorumu yapabilir demistiniz bir mesajinizda)

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    lucas haklı!
    ne diyorsa katılıyorum.
    What goes around, Comes back arround...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yamaha'dan org alınır ancak, motosiklet motosikletçiden alınır...

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alma sakin, yamaha honda kawasaki suzuki 5 para etmez. Satanlarda hep dolandirici, firmalarda sahtekar. Hepsi kotu, dunya kotu, kimseye guvenme vs.vs.
    (herkes her konuya istedigi yorumu yapabilir demistiniz bir mesajinizda)

+1 Bu arada sorunun varsa numaramı verim
    Asayiş berkemal

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten selam bu alet nasildir hic kullanmadim kullanan varmi aramizda alimdaki ve kullanimdaki avantaj ve dezavantajlari nelerdir abisini cokmu aratir ?
    Cümleten aleyküm............
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    CBF 500
    Yamaha Dragstar 250, 2004 yılında sıfır satılırken kaç liraydı bilmiyorum ama 2006-2007 yıllarında 7000 liraya ikinci el bulunabiliyormuş, yıl 2012 oldu 8500 TL ye satıyorlar o da bulabilirsen, ben anlam veremiyorum bu fiyatlara ama bir açıklaması vardır illaki

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

2008 olduğuna emin misin hocam, en son 2004 yılında geldi Türkiye ye diye biliyorum ben! Bu mu ki?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63801167/detay

Motosikleti
    CBF 500
    Açıkçası fiyat uygun olsa ben hyosung yerine yamaha ya da suzuki 250cc alırdım ama 6000-6500TL den fazla edeceğini düşünmüyorum, bu yüzdende hala GV250 listenin başında benim için

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basta @Lucas olmak üzere diger gereksiz insan müsveddelerine sesleniyorum benim konularima yazmayin forumun zaten seviyesini düsürdügünüz kadar düsürdünüz lunaparka gidin orda eglenin hadi bakim cocuklar kalabalik yapmayin.
    Benim mesajimi silen yonetim, bu mesaji da silecek misiniz?

Motosikleti
    BURGMAN
    o gider 3 4 gün sonra geri gelir, atar gider yapar bidaha gider bidaha gelir.
    normal kardeşim normal.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ahahahaha bigün böyle olacağı belliydi zodium düştü sonunda forumun eline Vurucam kırbacı vurucam kırbacı
    Bu zodium gelir 4 gün sonra, bi kaç küfür sallar sonra süresiz uzaklaştırmayı çakarlar misssss

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:34 ----------

Arkadaşlar iletişim bilgileri kısmında cep telefonu numaram yazıyor. Zodium sanalı üstteki mesajımı okuyarak kendince beni korkutmaya çalışmış telefonuma mesaj göndermiş.

Beni ve benim gibi soytarıları adam etmek için forumda kalacakmış kendisi. Bu mesajla tatmin olmayıp peşinden bir mesaj daha yolladı. Ana avrat küfretmiş.

Zodiumcum inanırmısın mesajın bana hiçmi hiç koymadı. Senin gibi zırtapozlara, senin gibi cevaplar vererek forumdan ban yemeye niyetim yok. Ha 2 kolu 2 bacağı olan canlı türünden olsan sanalı bırak dışarda gel karşıma derdim. Diyeceksinki şimdi benimde öyle, 2 kolum 2 bacağım var. ama, 2 kolu 2 bacağı olan her canlı düşünme yetisine sahip değil naparsın...
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahaha bigün böyle olacağı belliydi zodium düştü sonunda forumun eline Vurucam kırbacı vurucam kırbacı
    Bu zodium gelir 4 gün sonra, bi kaç küfür sallar sonra süresiz uzaklaştırmayı çakarlar misssss

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:34 ----------

Arkadaşlar iletişim bilgileri kısmında cep telefonu numaram yazıyor. Zodium sanalı üstteki mesajımı okuyarak kendince beni korkutmaya çalışmış telefonuma mesaj göndermiş.

Beni ve benim gibi soytarıları adam etmek için forumda kalacakmış kendisi. Bu mesajla tatmin olmayıp peşinden bir mesaj daha yolladı. Ana avrat küfretmiş.

Zodiumcum inanırmısın mesajın bana hiçmi hiç koymadı. Senin gibi zırtapozlara, senin gibi cevaplar vererek forumdan ban yemeye niyetim yok. Ha 2 kolu 2 bacağı olan canlı türünden olsan sanalı bırak dışarda gel karşıma derdim. Diyeceksinki şimdi benimde öyle, 2 kolum 2 bacağım var. ama, 2 kolu 2 bacağı olan her canlı düşünme yetisine sahip değil naparsın...
    yardım lazım mı gardaş

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Abi sen yardım edeyim derken yanlışlıkla öldürürsün adamı hatta başlamışken kendini durduramayıp banada dalarsın O potansiyeli görüyorum sende. O yüzden sağol kalsın
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen yardım edeyim derken yanlışlıkla öldürürsün adamı hatta başlamışken kendini durduramayıp banada dalarsın O potansiyeli görüyorum sende. O yüzden sağol kalsın
    hadi len pis metalci, bikere humanistim ben, aooommm çekip sakinleşebiliyorum sinirlendiğim anlarda :p

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)