Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Biber Gazı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    gördüğüm oku çoğunuz kendinizi savunmayı bilmiyorsunuz.Kavga ilk önce zihinde kazanılır,durumu analiz etmeniz gerekli diylimki ayı gibi adam elinde sopayla geliyor naparsınız?Adam tekmi?Elindeki sopayı size vurabiirmi yoksa sadece korkutmk içinmi çıkarmış eğer öyleyse üstelemeyin ikinizde uzaklaşın gidin eğer saldırmak amaçlıysa adamın silahının mesafesinden uzak durun bir insan sopayı hem savurup hemde koşamaz arkadaşı yorun sonra pes edicektir ve sonuç kavgayı kazandınız çünkü darbe almadınız.Bunun gibi uyanık olun.Kimin silah taşıdıgını anlıyamazsınız bıçaklı ve silahlı kişiler olabilir ve biber gazı insanı daha sinirlendirip bu reflekslerini işletebilir.Sinsi olun kavgayı erteleyin eğer çok dövüşmek istiyorsanız bırakın gitsin sonra sinsice saldırın dövüşte kural yoktur nihai amaç kazanmaktır.Biber gazı etkilidir ama eldiveninizin zulasında taşıdıgınız talaş tozu çok daha etkilidir gözlerini asla açamaz ve iki eliyle gözlerinin avuştururken saldırabilirsiniz ve çevreyede zararsızdır.Ve iyi yumruk atmayı öğrenin madem dövüşüceksiniz sizden bizim gibi ölümcül yerlere vurmanızı beklemiyoruz yada bir silahı rakibin elinden alıp ona doğrultmanızı sadece düzgün bir yumruk birini hastanelik eder bunun için çok basit birşey yapıcaksınız bir depo benzin parasını boks torbasına harcayıp hergün yumrukluyacaksınız hemde kaslarınız gelişir spor olur bakınız benim grajımdan bir örnek.

Bir öğrencim tek yumrukla hayal kahvesinin body guardını devirdi mesela,öğrencim bu arada 60 kiloluk bir bayandı İnsan anatomisini bilmeniz lazım bizler çok narin yaratıklarız çok fazla noktamız var açıkta olan bunu bilenler durdurulamaz ama tabi gidip ders almanız lazım.Bu yaz eğerki çıkmazsam ülke dışına bir salon açıp arkadaş toplayıp sokak dövüşü kurları vermeyi düşünüyorum amaç para kazanmakta olmuyacak üyeler kira ve diğer giderlere ortak olucak bir kardeşlik hesabı yapmayı düşünüyorum.Tabi umarım bi aksilik olmaz ülkede.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    yakına açarsan antremanlara gelirim evimde halterden kum torbasına kdr birçok alet var. yalnız kum torbamı yenı tasındıgım eve daha asamadım. Arkadaştan matkap aldım kısmetse bugün asacagım. hamlaştık iyice.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evin içinde antireman yapma çık bahçeye öyle yap inan çok daha güçlü olursun.Yazdan evel açamıcam çünkü devlet fazla para veriyor her ne kadar danışmanlık yapsakda değerimiz belli ama gün gelir özel şirketler de isterse paralanır her yere salon açarız haha

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    kapıda motosikletler içerde sokak dövüşü amerikan filmi senaryosu gibi
    İkincilik kaybedenler içindir...

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    ben onu bunu nbilmem de bi kere evin bi odasında sadece bikere fısst dedirttim diger odalarda bile duramadım öksürmekten evi terkettik hep beraber )) bide köpek saldırdıgında cok etkili olabiliyor, tam ısıracagı anda yüzüne dogru bi fısssst sonra köpek asvaltı cırmalamaya baslıyor yada kendini en yakın suya atıyor )))

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüğüm oku çoğunuz kendinizi savunmayı bilmiyorsunuz.Kavga ilk önce zihinde kazanılır,durumu analiz etmeniz gerekli diylimki ayı gibi adam elinde sopayla geliyor naparsınız?Adam tekmi?Elindeki sopayı size vurabiirmi yoksa sadece korkutmk içinmi çıkarmış eğer öyleyse üstelemeyin ikinizde uzaklaşın gidin eğer saldırmak amaçlıysa adamın silahının mesafesinden uzak durun bir insan sopayı hem savurup hemde koşamaz arkadaşı yorun sonra pes edicektir ve sonuç kavgayı kazandınız çünkü darbe almadınız.Bunun gibi uyanık olun.Kimin silah taşıdıgını anlıyamazsınız bıçaklı ve silahlı kişiler olabilir ve biber gazı insanı daha sinirlendirip bu reflekslerini işletebilir.Sinsi olun kavgayı erteleyin eğer çok dövüşmek istiyorsanız bırakın gitsin sonra sinsice saldırın dövüşte kural yoktur nihai amaç kazanmaktır.Biber gazı etkilidir ama eldiveninizin zulasında taşıdıgınız talaş tozu çok daha etkilidir gözlerini asla açamaz ve iki eliyle gözlerinin avuştururken saldırabilirsiniz ve çevreyede zararsızdır.Ve iyi yumruk atmayı öğrenin madem dövüşüceksiniz sizden bizim gibi ölümcül yerlere vurmanızı beklemiyoruz yada bir silahı rakibin elinden alıp ona doğrultmanızı sadece düzgün bir yumruk birini hastanelik eder bunun için çok basit birşey yapıcaksınız bir depo benzin parasını boks torbasına harcayıp hergün yumrukluyacaksınız hemde kaslarınız gelişir spor olur bakınız benim grajımdan bir örnek.
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...65230519_n.jpg

Bir öğrencim tek yumrukla hayal kahvesinin body guardını devirdi mesela,öğrencim bu arada 60 kiloluk bir bayandı İnsan anatomisini bilmeniz lazım bizler çok narin yaratıklarız çok fazla noktamız var açıkta olan bunu bilenler durdurulamaz ama tabi gidip ders almanız lazım.Bu yaz eğerki çıkmazsam ülke dışına bir salon açıp arkadaş toplayıp sokak dövüşü kurları vermeyi düşünüyorum amaç para kazanmakta olmuyacak üyeler kira ve diğer giderlere ortak olucak bir kardeşlik hesabı yapmayı düşünüyorum.Tabi umarım bi aksilik olmaz ülkede.
    Sana hic katilmiyorum arkadasim, kusura bakma. insan anatomisi falan kalmadi artik, biber gazini yedigin zaman ne boks kalir ne dovus sanati kalir. He bu arada 3 yillik amator boks yapmis biri olarak bunlari yaziyorum. Boyum 1.84 kilom 90. Yag oranim %16. Diceksin bunlari niye yaziyorsun. Eger biraz spor yapiyorsan, ogreticek kadarda ustaysan nasil bir fizigim oldugunu tahmin edebiliyosundur. Ben bile biber gazinin kastan daha ustun oldugunu soyleyebiliyorum.

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben onu bunu nbilmem de bi kere evin bi odasında sadece bikere fısst dedirttim diger odalarda bile duramadım öksürmekten evi terkettik hep beraber )) bide köpek saldırdıgında cok etkili olabiliyor, tam ısıracagı anda yüzüne dogru bi fısssst sonra köpek asvaltı cırmalamaya baslıyor yada kendini en yakın suya atıyor )))
    Hayvanlarla ne alıp, veremediğiniz var? Hiçbir dört ayaklı köpek, iki ayaklı köpeklerin yaptığını yapamazlar. Koku alma hisleri insanlardan onlarca kat hassas olan ve biber gazı sıkıldığında yapabilecek hiçbir şeyi olmayan köpekler, kediler ve diğer birçok hayvan biber gazından insana oranla katbekat daha fazla etkilenirler. Hatta sıktığınız biber gazı köpeği öldürebilir bile. Lütfen, bir daha sürü halinde saldırmaları hariç köpeklere biber gazı uygulamayınız. Motosikletle gidiyorsanız zaten size bir şey yapamaz. Yalnızsanız da bağırın, taş atar gibi, taş atın hatta ama biber gazı sıkmayın.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Bu durumda bir kez daha motosikleti Kasklı koruma ceketli ve koruma eldivenli kullanmanın önemini anlamamız gerekiyor.... Çevik kuvvet polisinden bir farkımız olmuyor Çünki... Yumruklara sert cisimle gelen darbelere karşı kıyafetler baya işe yarar... Karşı mudahele etmek istediğimizdede hooop korumalı plastık yuzeyli eldivenlerimiz bize baya yardımcı olacaktır saygılar

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı A2+B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayvanlarla ne alıp, veremediğiniz var? Hiçbir dört ayaklı köpek, iki ayaklı köpeklerin yaptığını yapamazlar. Koku alma hisleri insanlardan onlarca kat hassas olan ve biber gazı sıkıldığında yapabilecek hiçbir şeyi olmayan köpekler, kediler ve diğer birçok hayvan biber gazından insana oranla katbekat daha fazla etkilenirler. Hatta sıktığınız biber gazı köpeği öldürebilir bile. Lütfen, bir daha sürü halinde saldırmaları hariç köpeklere biber gazı uygulamayınız. Motosikletle gidiyorsanız zaten size bir şey yapamaz. Yalnızsanız da bağırın, taş atar gibi, taş atın hatta ama biber gazı sıkmayın.
    yalnış düşünüyosun eğer hayvana eğlence olsun diye işkence olsun diye bunu yapacaksa yapmasın ama ben köpeğin sürü halinde saldırmasını bekleyipte biber gazı sıkacak değilim elimde bıçak silah her ne olursa olsun herşeyimi üstüne boşaltırım eğer o köpek sınırlarını bilmezse ona sınırlarını gerekirse öldürerek öğretmek gerekir ki bunu bir örnekle açıklayayım pitbul vb saldırgan köpekler genelde tek saldırırlar tv ve internette saldırdığı kişilerin drumu ortada sence onlar taş atmadımı sopayla vurmadımı sanıyosun sen daha sürü olmadan sıkma diyorsun mantık ara biraz sözlerinde
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)