Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selam acele yardmnıza ihtiyacım var!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    arkadaşlar bu topiği aslında keeway başlığında tartışmam gerekiyodu ama o bölümü okumayann motor konusunda gerçekten uzman olan motorcu arkadaşlar olduunu düşünerek buraya açtım....
    şimdi sorum şu bende keeway 150 superlight var üstünde 130/90-15 lastik var ve ben 140/90- 15 takmak istiyorum yani bi numara büyüğü olurmu????
    motor belki biraz zorlanır ama önemli diil önemli olan ebat olarak sığarmı bikaç ustaya sordum kimi olur kimi olmaz dedi lastiği alınca geri iadede olmuyo yardıma ihtiyacım var lütfeeeeeeeen
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    fz6
    1 kişibile bişey yzmamış ayıp size be yardım lazım dedik acele dedik yuh beee
    KARTAL GOL GOL GOL

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Okudum da benim bilgim yetmiyo cevap vermeye

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    yazılmamışsa kimse bilmiyo demektir. herkes ben bilmiyom yazıp çıksa daha mı iyi?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    fz6
    o kadar atıp tutan motorcu var ben herşeyi bilirim havalarında noldu onlara
    KARTAL GOL GOL GOL

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    tak gıtsın dostum ne olacak hem olmasa bıle gıder dgıstırısın adamlar hayvan degılya anlatırsın durumu sonrada degıstırısın hepsı bu takma kafana bukadar kardes

Motosikleti
    fz6
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı
    tak gıtsın dostum ne olacak hem olmasa bıle gıder dgıstırısın adamlar hayvan degılya anlatırsın durumu sonrada degıstırısın hepsı bu takma kafana bukadar kardes
    yok be kardeş hiç bi dükkan kabul etmiyo
    KARTAL GOL GOL GOL

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Sen o geriye iade işini bi geç be dostum Neden diye soracak olursan adamlar sattığı bir farın ampulünü bile bulamıyorlar.Satarken var var yedek parçası var elimizde derler,ampul patlar gidersin durumu anlatırsın "Biz öyle birşey demedik"derler.O yüzden dikkatli davranmalısın.Lastik ebatlarından pek anlamasam da;ben de bir ara mct 250 nin ön tekerini (ince oldğu için) arka teker gibi kalın yaptırmak istedim;bir kaç tecrübeli arkadaşımla konuştum,masrafı çok olur dediler.Çünkü gidon çatallarından,jant dahil değişmek zorunda diye biliyorum.Yine de motor nickli abimiz gibi tecrübeli birilerinin cevap vermesini bekle derim ben!!!

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    selam dostum bak arka maşa arasındaki mesafeyi ölç sağ sol mesafesi eğer kurtarıyorsa yani biryerlere sürtçek gibi görün müyorsa tak hiç birşey olmaz kenarlarda 1.5 2 cm fark olsun yeterli eğer dağa az kalıyorsa olmaz

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Sives in dediğini yap. Servis inden de destek al. Onlarında bu şekilde değişik bir deneme ile uğraşmak hoşuna gidecektir.
    Sadobey

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    1 kişibile bişey yzmamış ayıp size be yardım lazım dedik acele dedik yuh beee
    Şu cümleden sonra sana ne denir bilmiyorum, ki bu tarz bir davranış forumdan uzaklaştırılma sebebidir haberin olsun. Çünkü burası kahvehane değil, bu arada başlığı akşam 10 da açmışsın sabah 7 de niye cevap vermediniz diye fırça atmışsın. Cevap alamazsın çünkü başlık ofsayt, ortalıkta "yardım edin ecele lütfen" gibi bir sürü başlık var ve bu tür başlıkları üyelerin dikkate aldığını sanmıyorum.
    Bakın zaten kural ne der ;
    Forum kullanıcılarının konuyu daha rahat ve çabuk ulaşabilmeleri için gönderilecek konuların başlıkları lütfen içerikleriyle bağlantılı olmasına özen gösteriniz. Yani daha fazla "Yardım, çok acele yardım, help me..." ile başlayan konu başlıkları seçmemeye özen gösterin. Sonuçta hepimizin soruları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...

Gelelim soruna; sorunun cevabını motorcu olan veya tecrübeli bilgili herkes cevaplıyamaz, çünkü bu motorunun ve takacağın lastiği ile ilgilidir. Takacağın lastik ebat itibariyle motoruna uyuyorsa, yani çatala zincire çamurluğa filan değmiyecekse takarsın olur.
    Saygılar..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet bu soruya ancak daha önce superlightina kalın teker taktırmayı deneyen birisi cevap verebilir.Ben de bu mesajı okudum ama cevap vermedim (cevap veremedim)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler