Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cc yukseltme vakti

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Daha 6. vitese gelmeden yolun biter senin
    Motorun ısınana kadar yüksek devir çevirmemek gerek fakat SSler yüksek devire çıkmayınca keyifsiz ve düşük torklu.
    Senin şartların için Yüksek cc mantık olarak mantıklı değil ama gönül istiyor tabi ve mantık dinlemiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba km100hasat
    uzun yol gitmicem diyorsun hafif görünüşlü 4 silindir motor istiyorsn
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3011315/detay/ bunu önenerim
    BİZDE ADETTİR GELENE GİDİLİR

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aradığın 2006 2007 kasa r6
    HONDA

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha XJ6 üstelik 0 fiyatı 19.00TL civarı.(ABS olanı)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    paranin hepsini motosiklete baglama arkadasim alacagin ekipmanlar saglam ve kaliteli olsun sonucta yillarca kullanacaksin gelelim tavsiyeme tabiki kawasaki er6 naked kolay gelsin.

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Ben de bunu anlamıyorum işte, madem kısa mesafe bineceksiniz, çok daha konforlu ve çok daha atak motosikletler bulabilirsiniz. Neden 1000RR bakmak yerine bir supermoto veya daha güçsüz bir nakeda yönelmiyorsunuz? Her devrinde torkla beraber devir, trafikte rahatlık, patır patır ses ile bir supermoto da olabilir, daha konforlu, az yakan ve keyifli bir ER6-N de.

Hayır, vereceğiniz para az buz bir para da değil.
    Alın bir skuter diyeceğim fakat ona hiç gönlünüz elvermeyecek.
    Ne diyeyim, kolay gelsin.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha XJ6 üstelik 0 fiyatı 19.00TL civarı.(ABS olanı)

Hatta bence Diversion modelini alsan , agresif bir görüntüsü de var , içine siner.

Motosikleti
    Hyosung GT250R '11-Vespa ET4 '01-Mondial 150ZC '09
    10 seneden uzun suredir kullaniyorum ilk motorum degil takim Spidim var full karim 2 adette suomy kaskim var koruma sorunum yok motosiklete ayiigim net butce bu

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Zaten 1000rr bakmiyorum o nerden cikti benim aklimda net olarak ya fz8 yada z750 var naked ss hastaligim yok ben sadece 4 silindir alicam erf ve ern ler 2 silindir xj de

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

benim baktığım motor evet ss ler çok hoş bariz bi cazibesi var dikkat çekiyo ama en az onun kadar dikkat çeken ondan daha konforlu ve en az onlar gibi agresif görünümlü ve ivmelenmesi mükemmel olan hayranlık bırakıcak bir naked roadstar buda sanırım z750r fz8 gibi motosikletler
    ::tutkuy:: ::thanks: ::cheeeeer

GÖKTUĞ TÜREL

xj ye birdaha bak bence Kendisi 4 silindirli 70 küsür beygirlik Bir makinedir. Fazer 6 nın devamı niteliğinde bir makinedir. Özellikle f Modeli Süper

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Moto Guzzi v7 cafe classic derim veya classic muhteşem... araştırın derim...

Motosikleti
    Temiz 2008 - 2009 vfr 800ler hakkindaki gorusunuz ne ?

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben son zamanlarda kawasaki modellerini çok beğenmeye başladım, çok kaliteli çok şık ve oldukça teknolojik motosikletler
    z1000sx modeli harika bence ama sıfırı 15 bin euro ama belki bu modeli 2. elde daha uygun fiyatta kesenize göre bakabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

bende eskiden vfr 800 vardı çok güzel çok güven verici bir motosiklet fakat belli bir zamandan sonra tatminsiz kalınabiliyo ve oldukça ağır ebat olarakta büyük bir motosiklet belli bir süreden sonra vtecte sorunlar çıkarttığını söylüyorlar fakat ben öyle bir sorun yaşamadım. vfrde ki fren performansıda oldukça güzel. eğer alırsanız mutlaka bir gidon amortisörüde almalısınız ve dijital vites göstergesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Murat_71 Moto Guzzi V7 benimde hayran olduğum bir motosiklet fakat gündelik kullanımdan ziyade şömine başında biblo olarak kullanılması gereken bir motosiklet, tam bir koleksiyon motosikleti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

illede naked düşünüyosan 2. el mv agusta brutale bakabilirsin düşük ihtimal ama belki makul fiyatta çıkar, naked alternatif olarakta ducati... gecen gün korlasta 2. el streetfighter vardı mesela ve bir sürü aksesuarları vardı cnc racing takozları gidon korumaları rizoma aynalar elcikler manetler ıvır zıvır...

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

gs500inanc bende baktım 2. el olarak Brutale 22 bin tl civarında varmış ist-eyüp adresli bir ilan var 900 küsür km de modeli 910 makina güzel görünüyo rengi kırmızı.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Mv agusta günlük kullanılacak makina değil gibi. ama eminimki yanına bir ss park etse poposu düşer)) tasarım olrak günümüz japonlarının önünde bence.. zaten sıfırı da japondan haylice pahalı... aslında 1 cbf 150 alırdım ben. bir bundan alırdım. gündeliğe cbf haftasonu bu....öbür motorum agusta yazardım cbf e felan ))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    z 750 nin special modeli vardı sanırım z 750 R bütçenede uygun bende geçen sene motor bakarken monster-z750-er6 n arasında gidip geldim hayalim monster dı onu aldım..Senin hayalinde Z750 sanırım kesinlikle R modelini almalısın normali onun yanında çok sönük kalıyor.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir de yıllık vergisini düşün. sanırım 500-600 tl den aşağı değil senin baktıkların.

599 cc ye kadar
    ve 600 cc üzeri....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    251-649 altı sanırım 170 küsür ...650-1200 cc arası 430 küsür...bende 47 cc için ödüyorum :D
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben son zamanlarda kawasaki modellerini çok beğenmeye başladım, çok kaliteli çok şık ve oldukça teknolojik motosikletler
    z1000sx modeli harika bence ama sıfırı 15 bin euro ama belki bu modeli 2. elde daha uygun fiyatta kesenize göre bakabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

bende eskiden vfr 800 vardı çok güzel çok güven verici bir motosiklet fakat belli bir zamandan sonra tatminsiz kalınabiliyo ve oldukça ağır ebat olarakta büyük bir motosiklet belli bir süreden sonra vtecte sorunlar çıkarttığını söylüyorlar fakat ben öyle bir sorun yaşamadım. vfrde ki fren performansıda oldukça güzel. eğer alırsanız mutlaka bir gidon amortisörüde almalısınız ve dijital vites göstergesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Murat_71 Moto Guzzi V7 benimde hayran olduğum bir motosiklet fakat gündelik kullanımdan ziyade şömine başında biblo olarak kullanılması gereken bir motosiklet, tam bir koleksiyon motosikleti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

illede naked düşünüyosan 2. el mv agusta brutale bakabilirsin düşük ihtimal ama belki makul fiyatta çıkar, naked alternatif olarakta ducati... gecen gün korlasta 2. el streetfighter vardı mesela ve bir sürü aksesuarları vardı cnc racing takozları gidon korumaları rizoma aynalar elcikler manetler ıvır zıvır...
    Bu mv ye hayran kaldim ama buyuk gelmesinden suan korktum cunku agusta bildigim kadariyla motor ve guc orani en yuksek olan markalardan 250 den sonra bu ucurabilir 110 beygire kadar guzel rahat olanilirde 155+ beygir bi motor insani urkutuyo ister istemez vfr gercekten cok hos gorunumlu ama bununla ayni fiyata sahip olmasi insana iyi dusun dedirtiyo korlas mi getiriyo bu makinalari ?

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:34 ----------

Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z 750 nin special modeli vardı sanırım z 750 R bütçenede uygun bende geçen sene motor bakarken monster-z750-er6 n arasında gidip geldim hayalim monster dı onu aldım..Senin hayalinde Z750 sanırım kesinlikle R modelini almalısın normali onun yanında çok sönük kalıyor.
    Normali ile arasinda 1500 € gibi bi fiyat farki var ikinci elde pek yok bulabilsem az kmde guzel z750 alicam ama bulamadim R de ekstra olarak celik fren hortumlari varmis cok hos bi frenleme hissi verir aslinda duz yesili hic guzel degil ama R esili insani gaz kolunu cevir artik diye zorluyo vfr ise cok konforlu bi motor her ne kadar digerleri kadar adrenalin patlamasi yasatmasada guzel bi motosiklet ama karar vermek cok zor Z750 - brutale - vfr800 - fz8 arasindayim suan sanirim bu dortlu arasinda yardiminizla secicegim bi motosikleti alicam sizce bu dortluden hangisi 3 roadstar 1 st , kisa mesafe kullanicam ama yaklasik her gun kullanicam arkadaslar
    ::tutkuy:: ::thanks: ::cheeeeer

GÖKTUĞ TÜREL

ducati ve mv agusta nın distribütörü korlas

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

herkes kendi fikrini söyleyecek olursa, ben italyan motosikletlerini seviyorum ama kawasakide son zamanlarda çok güzel motosikletler üretmeye başlamış japonluktan çıkmış artık, ST model olarak istersen birde kawasaki z1000sx i araştır 2. elde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)