Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2 Sene Yatmıış Motor(Kawasaki KLE 250 Anhelo)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    İyi geceler arkadaşlar uzun zamandır motor arayışındayım eski model racing sevdasından vazgeçtim şimdi sormak istediğim tam bana uygun 1 tane motor buldum kle 250 anhelo 2001 modeli sanırım Türkiye de bulunmuyor.2 silindir 35 hp buz gibi 1 motor fakat gümrüğü ödenmemiş ve motor nerdeyse 2 senedir yatıyor almaya niyetlendim pazarlığımızı da yaptık fakat aklımda bazı soru işaretleri var malum motor 2 senedir hiç çalıştırılmadı bile acaba ileri dönemde bana 1 sorun çıkarır mı bu konuda yardımcı olursanız sevirinim motor 26 000 kmde.eğer bu da olmazsa motor sevdası duman olup gidecek ama ben uzaklaşmak istemiyorum bu sevdadan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    motor güzel ama kesin kez parça sorunun olursa aldıgına pişman olursun. silindirde falan karıncalanma olmadıgsa sana sorun cıkarmaz sanırım. ama az değil iki sene yatmış.

Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .eğer bu da olmazsa motor sevdası duman olup gidecek ama ben uzaklaşmak istemiyorum bu sevdadan
    Arkadaş sırf şu satır için param batacak olsa da alırım ben bu motoru.Ancak motoru aldığında Tr'de yok diyorsun.2 sene yatmış motosiklet elbet biyerden patlak verir.(Düzgün saklandıysa bu oran düşer.) Ve yedek parçaları nasıl temin edeceksin.Arkadaşlar sana ayrıntıları verecektir.Hatta birkaç foto yükleyebilirsen ilaç gibi gelecektir.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    gümrük ödenmediğine göre gümrükte yatmış olmalı sanırım,
    ve gümrükten satılan araçlarıda alıp çalıştırım vera eksik gedik varmı diye bakman gibi bi unsur söz konusu değil,

eğer gümrükte yatmış ise motor,
    kesınlıkle üzerinden 3.5 parca sokulup satılmıstır,
    en basitinden karbüratör,
    beyin ,vs gibi,

iyice araştır ve uzaktanda olsa nakmadan alma...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    motoru el 250 /zx 250r parçaları uyar. dış aksamı da kle 500 den uyar.. sen al fiyat uygunsa hiç kaçırma. foto da ekle maddem ))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    2 yıl az değil karıncalanma olmuştur illaki. bi motor ustasına açtırıp güzelce temizletip yağlatırsan bi sorun olmaz gibi tam bilmiyorum bende tabi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    2 sende karıncalanma olucak diye bişey yok. yağ, akü değişip eski benzin boşaltılıp direk çalışan olduğu gibi, saran motor da olmuştur...saran motor zaten gidiciymiş duyduğum kadarıyla
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    yorumlar için çok teşekkürler motora ustamla gidip baktık zaten üzerindeki görünen tüm parçaların orjinal olduğunu söyledi bu arada gümrükte değil galeride bekliyor yaklaşık 2 senedir sanırım gümrükten dolayı alıcı çıkmadı yarın resimlerini ekliyeceğim

Motosikleti
    Al dostum... kle 500 yakıt olrak cimri değildi ve 50 beygirin hepsine de gerek yoktu açıkçası..bizim kullanımımıza göre tabi...aynı kasa 30 hp olunca tadından yenmez hem daha hafif olur. arazi kabiliyeti de aratar...

Motosikleti
    evet arkadaslar resimler geldi halen karar asamasindayim yorumlarinizi eksik etmeyin lutfen .. tesekkurler
    Upload Image to TurboImageHost.com

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Eli ayağı düzgün görünüyor. motor gücü de 250 cc ye göre çok iyi. fiyatı da makulse alınabilir. Makine çift silindir mi?

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Bence ustanla da baktıysan al derim , bu aletler kolay düşmez insanın eline , benim böyle bir fırsatım olsa bir dakika durmaz alırdım. Ayıptır söylemesi ne kadara anlaştın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ustanla da baktıysan al derim , bu aletler kolay düşmez insanın eline , benim böyle bir fırsatım olsa bir dakika durmaz alırdım. Ayıptır söylemesi ne kadara anlaştın?
    Eğer istanbuldaysan o motoru 2 saatte sıfıra yakın görünüme getirebilirim . Temizliği cilası cartı curtuyla
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Eğer istanbuldaysan o motoru 2 saatte sıfıra yakın görünüme getirebilirim . Temizliği cilası cartı curtuyla
    Bence de kasası düzgün duruyor.Ama sen yine de bir usta ile git kardeşim.Astarı yüzünü geçmesin.Fiyatını pek söylemek istemiyor gibisin. Arkadaşlar buradan yola çıkarak da yardımcı olacaktır.

Motosikleti
    motorun fiyati 5 bin tl fakat 5 bin tl civari da gumrugu var eger gumruk 5 bini gecerse sonrasini ben karsilayacgim diyor sahibi. makina sirali cift silindir internetten teknik verilerine baktim 248cc su sogutmali silindir basina 4 valve 35 hp 23.5 nm torq olarak belirtilmis .mhmt. kardes sagol dusundugun icin ben kibrista ikamet ediyorum buarada civatalarda ve sasede bolge bolge acayip pas var ileri vadede sorun olur mu acaba ? tesekkurler

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun fiyati 5 bin tl fakat 5 bin tl civari da gumrugu var eger gumruk 5 bini gecerse sonrasini ben karsilayacgim diyor sahibi. makina sirali cift silindir internetten teknik verilerine baktim 248cc su sogutmali silindir basina 4 valve 35 hp 23.5 nm torq olarak belirtilmis .mhmt. kardes sagol dusundugun icin ben kibrista ikamet ediyorum buarada civatalarda ve sasede bolge bolge acayip pas var ileri vadede sorun olur mu acaba ? tesekkurler
    bayramdan sonra %99 bende kıbrısta olacagım...tam neresınde olacagım bilmiyorum....
    bi sıkıntı olursa beraber hallederiz....

benim anlamadıgım bir şey var.... o kadar paran var madem daha iyi,tutulan,herkes tarafından da kullanılan bir şey al....
    sanırım toplamda 10000 tl para vereceksin.... o paraya bi sürü seçenek var...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    2 senedir neden satamadıkları anlaşıldı, çok para istiyorlar motor sıfır mı ki o rakamlar isteniyor anlayamadım ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    ya sormayin kibris`ta motosiklet fiyatlari turkiye`ye gore nerdeyse 2 kati otomobilde de tam tersi burasi turkiye den yari yariya daha ucuz piyasa olarak.beni en cok tereddutte birakan 2 sey var zaten o paraya daha ne motorlar var 2.si de motorun yatiyor olusu

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    burdan motor alıp götürme şansımız ne kadar.... belirli bir yaşın altındaki motorları almıyorlarmış sanırım....

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ferad kardeşim sen Kıbrıslımısın????

güzelyurtta foto göksele sor beni..anlatsın sana..

neyse eğer oralı isen bişey diyemem ama öğrenci asker v.s sebeplerden dolayı mecburi bulunuyorsan Türkiyeden turist misali götürüp gerektiğinde tekrar Türkiyeye bir giriş çıkış yaparak işi halletmeni önermek istedim..çünkü bu durumdaysan eğer geri dönüşünde satmak istediğin anda o motoru hemen de satamazsın...
    yinede sen bilirsin...

birde ben oradayken durum tam tersi idi...burada murat 124 yada 131 e binebileceğin paraya Kıbrısta mersedese bmw ye binebiliyorduk...tamam sıfırı değildi ama hatırladığım kadarı ile bir astsubay arkadaş 10000 mark paraya (1996 da 5-6 yaşında) mercedes 560 SEC almıştı....burda o paraya değil 5-6 yaşında 20 yaşında olanı zor verirlerdi o zamanlar...Türkiyede 1650 mark olan fotoğraf makinemi Kıbrıstan 700 marka almıştım...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferad kardeşim sen Kıbrıslımısın????

güzelyurtta foto göksele sor beni..anlatsın sana..

neyse eğer oralı isen bişey diyemem ama öğrenci asker v.s sebeplerden dolayı mecburi bulunuyorsan Türkiyeden turist misali götürüp gerektiğinde tekrar Türkiyeye bir giriş çıkış yaparak işi halletmeni önermek istedim..çünkü bu durumdaysan eğer geri dönüşünde satmak istediğin anda o motoru hemen de satamazsın...
    yinede sen bilirsin...
    kibris dogumluyum fakat aslen adanaliyik 5 yas siniri var diye biliyorum yurtdisina goturmek ya da getirtmek icin bu arada sattigim gt250r krank dagitmis hemde 3.gun :S

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)