Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Muaynede ve korna

Motovento
    REKLAM ALANI
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yeni yaptırdım muayeneyi, kornaya baktılar. Bilgin olsun.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    perçinli levhada şase numarası ve model bilgileri yazmakla birlikte ayrıca numaratorle çakılmış şase numarası mutlaka vardır motor şasesinde.
    metal pilakayı düşüren ve kaybedenler şaselerine iyi baksın. benim motorumda ve bir çok modelde direksiyon göbeyine kazınmış numaralarla yazılmıştır.
    http://www.32byte.com/wp-content/upl...5%9Fase-no.jpg
    Benim şase numaram üstte gömülü değil metal levha ile perçinli bi şekilde. Denizli de bunu problem yapıyolar. Gömülü olması gerekiyomuş.

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni başlık açmadan buradan sorayım;

ybr city aldım geçen. agustosun başında muayenesi geliyor. diğer motorumda h4 xenon kit var ve eski motoru satılığa çıkartacağımdan bundaki xenonu ybrye takmak istiyorum. şimdi lamba çeşidi olarak aynılar. ybr sanki mercekliymiş gibi ışığı dağıtmıyor ve xenonda da dağıtmayacağını düşünüyorum.

hadi dağıttı diyelim; bu xenonla muayeneye girersem geçebilir miyim?
    Valla tam olarak net bir bilgim yok fakat daha önce duyduklarım kadarıyla xenonun normalde aracın orjinalinde olmadığı sürece yasak olduğunu biliyorum. Ki tabi bu kitap üzerinde uygulama da trafik çevirme de yakalasa bile bişey demiyor. Onun için geçebilirsin diye düşünüyorum. Ama sen yine de bana güvenerek iş yapma kesin olarak bilmiyorum
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Artık Yok...
    far ayarında olmuyor ben bilgisayarla far ayarı yapan yere götürdüm bilhassa ona rağmen farlar ayarsız demişlerdi daha şimdiye kadar farlarda bir türlü ayarı yakalayamadık

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    arkadaşlar muayenede kilometre saatine bakıyorlarmı bende yok da
    annem beni öldürecek

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim şase numaram üstte gömülü değil metal levha ile perçinli bi şekilde. Denizli de bunu problem yapıyolar. Gömülü olması gerekiyomuş.)
    dikkatli bak orada olupdaa boya falan yediyse görünmez. bende de skygo var mutlaka vardır. skygoları cullaş getirdi her birinde seri no gömülü olarak mevcut.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatli bak orada olupdaa boya falan yediyse görünmez. bende de skygo var mutlaka vardır. skygoları cullaş getirdi her birinde seri no gömülü olarak mevcut.
    Detaylı olarak inceliyim bi ara. abi bu çullas grup getirdi motoru da iflas mı etti bu şirket ne yaptı ya bizim motorların parçaları yok servisi yok internete çullas group yazıyorum enterasan şeyler çıkıyo.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni başlık açmadan buradan sorayım;

ybr city aldım geçen. agustosun başında muayenesi geliyor. diğer motorumda h4 xenon kit var ve eski motoru satılığa çıkartacağımdan bundaki xenonu ybrye takmak istiyorum. şimdi lamba çeşidi olarak aynılar. ybr sanki mercekliymiş gibi ışığı dağıtmıyor ve xenonda da dağıtmayacağını düşünüyorum.

hadi dağıttı diyelim; bu xenonla muayeneye girersem geçebilir miyim?
    cbf ile merceksiz xenon ile muayeneye girdim,hafif kusurlu olarak geçti
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf ile merceksiz xenon ile muayeneye girdim,hafif kusurlu olarak geçti
    Ben merceksiz xenon'lu motoru polis bağlarmı acaba derken siz muayeneden geçmişsiniz şaştım kaldım

hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Selamlar bende yeni başlık açmadan buradan sorayım:
    ay sonunda muayeneye götürücem benim fıstığı ilk muayenesi olacak. aldığımda kuyruktaki plakalığı kesmiştim. Plakalık için muayenede bir standart var mı? herhangi bir plakalıkla geçilebiliyor mu? kuyruk kesik SS ler muayeneden nasıl geçiiyorlar? sabit plakalık şartmı katlanabilir plakalıklada geçilebiliyor mu?
    yardım için teşekkürler.
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Benimde bir kaç sorum var yeni başlık açmak istemedim.
    Km saati yok
    Devir saati yok
    Şamandra yok
    Marş Motoru yok
    Lastikler çoook eski. Diş derinliği kesin olması gerekenin altındadır.
    Bunlar kontrol ediliyor değil mi
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben merceksiz xenon'lu motoru polis bağlarmı acaba derken siz muayeneden geçmişsiniz şaştım kaldım
    31 ocak 2012 den ıtıbaren kural degıstı orj olmayan xenonlu araclar agır kusurdan geri dönüyor araba goturdum gecmedı buyk ıhtımal motor ıcınde gecerlıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)