Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Onemli! gelmeyen plaka ve ruhsat

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, forumu üye olmadan takip ediyordum ama başım sıkıştı ve yardımınıza ihtiyacım var, bunun için üye oldum

Tuzla üçerlerden kredi kartına taksit motor aldım, muamele dahil 2725 lira verdim ve motoru teslim aldım. bana plakanın 2-3 gun icersinde cıkacağını soylediler.1. hafta muameleciyi aradığımda çarşambaya randevu aldıklarını, çarşamba aradığımda sıra olmadığını pazartesiye aldıklarını, pazartesi aradığımda işlemleri yaptıklarını, çarşamba çıkacağını, çarşamba aradığımda vekalet istendiğini (ben bu sırada vekaleti verdim) persembe aradığımda o aksam cıkacağını ve son olarak cuma yani bugun aradığımda bu aksam cıkacağını soylediler. elimde plaka olmadığına göre bu heriflerin amacı nedir? nasıl bir yol izlemem gerekir ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Valla ben de aynı yerden aldım motosikletimi.Üstelik şehir dışından görmeden.1700 liralık ödemeye 650 liralık fatura kesip göndermesi dışında bir sorun çıkmadı ruhsat plaka işlemlerinde.İşlemleri kendim yaptım 2 saat sürdü toplam.

200 lira ucuza gelecek diye giriştim bu işe.Yok abi bi daha yaparsam böyle bir şey motorumun gidonu yamulsun.Mağazaya gideceksin, motorunu göreceksin, parayı ödeyeceksin, faturanı kestirip teslim alacaksın.Başka türlüsü yok.Şimdi aklıma geliyor 650 liralık motor diye sigorta yapıldı, adamın biri gelse benim motoru hurdaya çevirse, sigorta al kardeşim fatura bedeli 650 liranı derse ne olacak diyorum? 1700 lira az değil.İtiraz da etmedik işlemleri yaparken.

Senin konuyla alakası yok ama firma adını duyunca yazayım dedim.Takipçi savsakladı biraz galiba.Ondan gecikme olmuştur diye tahmin ediyorum...

Aynı şekilde carbon, ucuza gelsin diye aldık ordan, ucuz etin yahnisi hesabı oldu. Muamele işlemlerine 300 artı 46 vekalet verdim zamanım yok diye.. kafama....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

up... yardım lazım arkadaşlar bi yol gösterin.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayram tatili girdi araya, carsambadan kufur etmeye baslayacaktin adamlara. Memlekette kufur edip celallenmedikce hicbisey hallolmuyo maalesef. Kredi karti ile odedigin icin sorun yok, bayramdan sonra alirsin plaka ruhsatini.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidiyorsun irice birkaç arkadaşla biz muamele parasını geri istiyoruz işlemleri kendimiz yapacaz diyeceksin yada ruhsatı bir saat içinde bize tesli et deyip dükkanda bekliyeksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)