Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Neden motorsiklet satamıyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    dostum o motoru satman biraz zor. zira ikinci el piyasası olan bir motor değil. bir çoğu hemen ilk sahibinin elinde patlayan motorlar bunlar. kuryelerin rağbet ettiği bir motoru da değil, büyük cc bir motor da değil, kim neden almak istesin ki? biraz motordan anlayan adam zaten çin malına kuruş vermez. senin bu motoru pazarlayabileceğin kişiler sadece motor işine yeni heves eden tecrübesiz arkadaşlar olabilir. onları da bulmak biraz şans işi.
    canını sıkmak istemem. umarım allah gönlüne göre verir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    az önce de bir arkadaş söylemiş güzelce parlat cila al parlatıcılarla sil iddalı yazı yaz çok temiz masrafsız gibi o zaman belki birşeyler değişir
    İkincilik kaybedenler içindir...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    piyasa değerinde fiyat yaz ben yazdım 3 günde sattım mondiali ve arayan 10 kişi de sattığıma çok üzüldü her aracın bi piyasası var yüksek yazarsan daha çok beklersin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    sahibindende piyasası en düşük olan ilan benimkidir herhalde.ufak tefek çizikleri var bi kaç vida sıkılması gerekiyor diye fiyatı iyice düşürdüm dahada düşürürsem bedavaya gidecek.millet bu fiyatlara hurda scooterlar satıyor anlamadım gitti.hayırlısı bakalım baya düşürdüm fiyatı bekliyom.Allah izin verirse olur.Hepinizden Allah razı olsun yardımcı olmaya çalıştınız

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    bende şubatta verdim ilanı 2004 modeldi cryptonu bi allahın kulu aramadı ve satılması çok güç motorlardan biri. arayan vardı 2-3 kişi o da fiyat kaç olur fln diyo ama kesin alıcı değil belli konuşmasından..bi tane abi vardı gsr 600 ün yanına aldı maraştan geldi aldı mersindeki motoru.KISMET.BU İŞLER Bİ BAKARSIN BEKLEMEDİĞİN ANDA SATILIR DERT ETME.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Attalos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satış için tek strateji makinayı ölü eşşek fiyatına vermendir...zararın neresinden dönersen kardır...üçe beşe bakmayıp ver kurtul bu tarz hurda çin kalıntılarından...
    bir millet uyandı artık...şanssızlığına küs...2006/2007 de satardın belki ama artık zor...enayi bulman lazım işi bilmeyen cahil biri çıkarsa bir yeni yetme...belki onlar alır...millet 2000 lirasını neden çöpe atsın ki..
    çin malı motor kullanıcılarına karşı nedir bu kin ve öfkeniz. ne gibi bir zarar gördünüz çin malı alan ve kullananlardan, nasıl bir kötülük yaptılar size de böyle kaba bir üslupla içinizdeki kini kusup böyle hakaretler savurdunuz bizlere. gönül rahatlığıyla çin malı kullanıyorum; ne enayiyim, ne cahilim ne de yeni yetme. benim gibi çin malı kullanan sayısız vatandaşımızda öyle, sebepsiz yere kişilere karşı kullandığınız kötü üslup nedeniyle kınıyorum sizi....
    iyi günler.

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    bazen en kaliteli cevap ilgilenmemek ve cevap vermemektir birbirimizi kırmaya gerek yok diye düşünüyorum..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)