Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 DK Ayırsanız Yeter.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Arkadaşlar Motorumu Satalı 1.5 AY OLup Gider Ancak halen Ne alacağıma Bir türlü karar veremedim Lanet olsun. SON KARARI SİZE BIRAKIYORUM. SCOTER TERCİHİMDİR 4 ÜNDEN BİRİSİNİ ALACAM ARTIK YETER. 5 AY SONRA ASKERE GİDECEM ÇALIŞMIYORUM ŞUAN HERHANGİ Bİ Gelirim yok sadece Motor alacak KADAR Param var. Hani çok masraf açmasın parçaları uygun fiyata Olmasını istiyorum. Lütfen Artık bir bakın Teşekkürler.

HONDA BEAT

KYMCO- SUPER8

GİLERA RUNNER 4 ZAMANLI 180 SP

HONDA DYLAN
    Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beat veya dylan derim şahsen...
    Her asker yeşil bereli olamaz

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Ucuz bişeyler istiyorsan Beat. Param var diyorsan Dylan.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    super8 tabikide sonuçta beat eskidi artık 0 ı falan kalmadı 2.elleride ne kadar güvenilir olur bilinmez ama super8 ondan çok daha iyi bir scooter kalite konusunda da honda dan aşağı kalır yanı yok

Motosikleti
    honda cbf 150
    gilera servis noktasında can sıkabilir. honda ve gilera alabiliyorsan kymconun yanından bile geçme.
    ben bu dördünün arasından gözüm kapalı dylan alırım dostum.

Motosikleti
    Kinetic Pridem Gitti :((((

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Kymco Agility 125 cc param varsa 200cc, Super 8 den daha iyi bence
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    beat kalite ve fiyat olarak iyi beat tercih edebilirsin

Motosikleti
    125CC
    kesinlikla dylan bu 4ü arasından. sormak bile hata.
    daha sonra gilera runner, ondan sonra kymco super8 sonra honda beat ( üretimi durduğu için.) 5 ay sonra yatırıp bekleyeceksiniz kesinlikle dylan alın. elden çıkaracaksanız beat düşünülebilir.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende kesinlikle honda dylan ı öneriyorum; görüntü-performans, yakıt ekonomisi, servis, 2.el satışı, hepsi dylan da var ;)

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dylan ve glera mı bu motorlar pahalıdır hiç hesaba katma bile

kymco bu bütce işine göre en iyisi tüm modelleride bütce dostu

beat de alabilrsin ancak onunda çalıştırması zor soğukta

kymco agilitiylerden olablir sper 8 de olblr
    Mustafa Kemal Atatürk

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dj_karizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motorumu Satalı 1.5 AY OLup Gider Ancak halen Ne alacağıma Bir türlü karar veremedim Lanet olsun. SON KARARI SİZE BIRAKIYORUM. SCOTER TERCİHİMDİR 4 ÜNDEN BİRİSİNİ ALACAM ARTIK YETER. 5 AY SONRA ASKERE GİDECEM ÇALIŞMIYORUM ŞUAN HERHANGİ Bİ Gelirim yok sadece Motor alacak KADAR Param var. Hani çok masraf açmasın parçaları uygun fiyata Olmasını istiyorum. Lütfen Artık bir bakın Teşekkürler.

HONDA BEAT

KYMCO- SUPER8

HONDA DYLAN
    valla hacı Dylan bir efsane skutır nazarımca...maldan anlayanlar bilir...ama tek fren ön disk 450 gayme olduğu düşünülürse ne gereği varda diyorum...tamam bir kullanıcı ömründe kaç kez disk değiştirir o da ayrı mevzu ama Hondanın kucağına şahsen oturmazdım...beat çocuk motoru gibi...ve çok bayılıyor...denizcimuzzaffer nikli abimizle çok gezindik...kaliteli ama zayıf makina...

gilera ile sağa sola yatırırsan motoru ne ölürsün ne gülersin adeta süründürür...parça fiyatlarının euro bazında listeye alındığı bu markadan uzak kalmak en sağlıklısı...

geriye kalıyor bizim gölgelerin ardındaki güç KYMCO... sessiz ama derinden...kaliteli ama gösterişsiz...ben motor diye Kymcoya derim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Kymcoya al derim.......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kymco people s200 e de bak derim. Fiyatına göre bunların içerisinde en kullanışlısı bence.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco Agility 125 cc param varsa 200cc, Super 8 den daha iyi bence
    bende katılıyorum hem uygun hem kaliteli,gidişide güzel
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

dylan veya super8 abi

Motosikleti
    Honda DyLan
    Anlamadığım şey ÇOĞU KEZ Bilgi almak için. Satıcısına ve Teknik servislere Runner SP 180 4 Zamanlıyı Sorunca , Yağını,suyunu,Koyduktan sonra bir masraf açmaz diyorlar, KM Bakımlarındada 50 60 TL HArcarsın Diyorlar. Yakıt konusunda 4 Zamanlı Runneri Öneriyorlar birde, Kayışı Grenajları Çok pahalı oldugunu Söylüyorlar. Ama Sizlerden kimse Runneri Önermiyor, Dylan Ve Super8 Al Diyen arkadaşlar Çoğunlukta, Super8 Gönlüm istiyorda Acaba ilerde pişman oLurmuyum markası Yüzünden veya Hız bakımından bilemiyorummmm.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kardeş...

performans istiyorsan tabi ki runner...

sonra dylan...bunların kaçışı gidişi akla zarar...ikiside arı gibi psikopat makinalar...varyatöre toz girmediği sürece seni üzmez...

ben senin yerinde olsam su soğutmalı bir skutır alırım...yani antalya sıcağı malum...ama sakın ps 150 alma...hani düşünürsen diye söylüyorum kronik yağ eksiltme alışkanlıkları var...(belli kmden sonra)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda DyLan
    Aynen Usta PS150 Kullanan Tanıdıklarım Hiç memnun değiller. Peki kymco AGILITY CITY 200i veya AGILITY 125 veya SUPER8 Bu 3 motordan hangisi Dylana Runnere Kafa Tutar Arkadaşlar ?

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

AGILITY CITY 200i veya AGILITY 125 veya SUPER8 Bu 3 motordan hangisi Dylana Runnere Kafa Tutar Arkadaşlar ?

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı dj_karizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen Usta PS150 Kullanan Tanıdıklarım Hiç memnun değiller. Peki kymco AGILITY CITY 200i veya AGILITY 125 veya SUPER8 Bu 3 motordan hangisi Dylana Runnere Kafa Tutar Arkadaşlar ?

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

AGILITY CITY 200i veya AGILITY 125 veya SUPER8 Bu 3 motordan hangisi Dylana Runnere Kafa Tutar Arkadaşlar ?
    agility 200
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)