Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Parçalar Geldi Tekrardan '' 0 '' gibi olacak ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Geçen günlerde Bir Polis yüzünden Kaza yapmış motoru sağ Tarafa yatırmıştım...

Lakin Ayna sinyal kırılmış Egzozda Ufak bir çizik oluşmuş granajda da alt tarafında çizik olmuştu ..

şimdi aynaları getirdik 600f Güzel durdu ..

ayriyetten nedendir bilinmez '' LEd '' sinyal Aldım

Yukarıdakinden Lakin Bugün Bir denedim kısa süreliğine eski sinyalin soketlerini çıkarttım yenisinin soketlerini taktım motoru çalıştırdım sinyal verdim ama yanmadı ? ? ?

soketlerin yerini değiştirip tekrar denedim yine yanmadı ??

acaba sinyallerdemi bozukluk var bu konuda bilgisi olan varmı dostlar ?

Yorumlar için şimdiden teşekkürler ..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    4 sinyalin 4 ünüde bağladıktan sonra denemelisin. Benim başıma daha önce buna benzer bi olay gelmişti.
    Örn..
    Sağ sinyali takmıştım,Sol takılı değildi.Sağa sinyal verdim ama Sağ sinyal çalışmadı, Sol sinyali taktıktan sonra çalıştı.

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    hmm tuhaf ..

yanlız hocam ben sadece önler için aldım arkalar yine eski orjin sinyaller eğer hoşuma giderse arka sinyalleride alıcam lakin şimdi arka farklı ön farklı çalışmaz mı ? ? ?
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ledlerin çektiği akım yüzünden çalışmadı.. flaşör değişimi yaparak bir kaç motorda bu sorundan kurtuldum... yani o led sinyallere uygun flaşör almalısın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledlerin çektiği akım yüzünden çalışmadı.. flaşör değişimi yaparak bir kaç motorda bu sorundan kurtuldum... yani o led sinyallere uygun flaşör almalısın....
    Haydaaa :((((

Onu nerden bulurum ? Peki hadi buldum diyelim ona göre flaşör aldım diyelip peki arka sinyaller o flaşör e uyacakmı ?? :(((

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm tuhaf ..

yanlız hocam ben sadece önler için aldım arkalar yine eski orjin sinyaller eğer hoşuma giderse arka sinyalleride alıcam lakin şimdi arka farklı ön farklı çalışmaz mı ? ? ?
    Önler led arkalar normal ise büyük ihtimalle çalışmaz. Ramço arkadaşım haklı

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hay ben bana akıl veren adamın .. !!!

Arkadaş Hepsi Led olacak Ozaman Off off .. bi 2 tane daha sipariş etmek zorundayım yav bi deneseydim keşke merak ediyorum nasıl duruyor diye :(

Motosikleti
    Haydaaa :((((

Onu nerden bulurum ? Peki hadi buldum diyelim ona göre flaşör aldım diyelip peki arka sinyaller o flaşör e uyacakmı ?? :(((
    bence arkalarıda led yap ve uygun bir flaşör al tak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Sağlık olsun arkadaşım. Alırsın bir çift daha paşa paşa kullanırsın. Takma kafana.

Motosikleti
    Hay ben bana akıl veren adamın .. !!!

Arkadaş Hepsi Led olacak Ozaman Off off .. bi 2 tane daha sipariş etmek zorundayım yav bi deneseydim keşke merak ediyorum nasıl duruyor diye :(
    flaşörü bulabilecek bilgiye sahipsen ve kablolarını birbirine bağlarsan ledler direk yanacaktır... ama gelen akım fazla olacağından ledlerin patlama olasılığıda var.. ama patlamayada bilir çünkü arkada orjinal sinyal olacağından akım patlatmayacak seviyede gelecektir.. aslında herşeyin bir yolu varda uygulama yapacak bir usta lazım....

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Ya arkaları led Yapayım Hiç sorun değil .. Ama benim tek merak ettiğim konu şu :

Arka sinyalleri ön e taktım ..
    Arkayada Yeni aldığım LED sinyalleri taktım ..

1 : bu flaşörü nerden bulurum illa gitti gidiyor veya sahibinden gibi sitelerden mi aramam lazım ?
    2: flaşörü bulduk diyelim bu flaşör Hem ön deki normal hemde arkadaki led sinyalleri çalıştıracakmı :???

HELP ME:::!!

bayram üstü bir umutla gittim aldım tüm umudum yerle yeksan oldu ya..

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flaşörü bulabilecek bilgiye sahipsen ve kablolarını birbirine bağlarsan ledler direk yanacaktır... ama gelen akım fazla olacağından ledlerin patlama olasılığıda var.. ama patlamayada bilir çünkü arkada orjinal sinyal olacağından akım patlatmayacak seviyede gelecektir.. aslında herşeyin bir yolu varda uygulama yapacak bir usta lazım....
    Bu flaşörü nasıl nerden bulurum ? hangi isimle ne olarak aratırım ? zerre bilgim yok bu flaşör konsunda fiyatları nedir bunları aynalar gibi 90 100 lira ise almam sinyalsiz gezerim yaa :@

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarın muratlıya gidicem motora pasta cila için.
    Eğer vaktin varsa sende gel bağlarız sinyalleri hem tanışmış oluruz.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın muratlıya gidicem motora pasta cila için.
    Eğer vaktin varsa sende gel bağlarız sinyalleri hem tanışmış oluruz.
    Hocam sabah 7 de dükkanı açıyorum 9 gibi 1 saat izin ala bilirim Tekirdağ İçine Gelebilsen buluşuruz ama Tekirdağ Dışına çıkmam İmkansız Bayram üstü adamlar zaten bu saate kadar çalıştırıyor 1 saatten fazla izin istesemde alamam :(((

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)