Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ankaradaki ybr ler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara ufuktepede bi dönercide paket icin ybr kullanıyor . tuhaf şeyler yok üstünde egzos normal . sadece paketleri koymak icin sandık kadar bişey takmıs arkaya :D bu adamın farı hicc sönmüyor. kontak kapatmadıgı sürece elektirik aksamında sorun ola bilir haa kask yok tabiki . bi güneş gözlügü arada bi mont giyiyo . okadar . dükkanın önündeki düz yola cıktıgı an tek teker olarak görmemek mumkün degil
    farında sorun oldugunu dusunmuyorum bende de cbr 125r var kontagı acınca yanıyor kapatınca sonuyor...oyle tasarlanmıs bı bakımada aslında iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Yeni hondalarda kontağı ON ' a getirince far otomatik olarak yanıyor, far açma kapama düğmesi yok diye biliyorum, kontağı OFF 'a getirince sönüyor
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni hondalarda kontağı ON ' a getirince far otomatik olarak yanıyor, far açma kapama düğmesi yok diye biliyorum, kontağı OFF 'a getirince sönüyor
    konuyla mantıgı nedır tam algılayamadım kusura bakmayın ? benım kacırdıgım bır yermı oldu acaba :S

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla mantıgı nedır tam algılayamadım kusura bakmayın ? benım kacırdıgım bır yermı oldu acaba :S
    2 üst mesaj
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)