Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    itiraf 1: kros motorumla şehir içinde ana yolda kırmıza ışıkta önde durduğumda yeşil yanar yanmaz hemen gazlayıp bir kaç saniye içinde arabalara fark atarak onları arkada bırakacak şekilde apaçilip yapmak fevkalade hoşuma gidiyor
    itiraf 2: her ne kadar kros motor kullansamda turing tarzı uzun yol motorların hastasıyım.
    itiraf 3: şehir içi soldan yavaş yavaş giden araba olduğunda onun sağından geçip gazı köklediğim oluyor.
    itiraf 4: pek itiraf gibi değil ama sinyal vermeyenlere aşırı derecede sinir oluyorum. adam hemen yavaşlayıp aniden sağa sola dönüyor, durup ne yapıyorsun dediğimde zeytinyağı olmak istiyor

şimdilik aklıma gelenler bunlar
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    • Ben sakin ve edepli bir sürücüyüm bu nedenle otobanda 250km/h asla geçmem. Ama yine de beni geçen olursa,sinir oluyorum.Insan gibi gitseler olmaz sanki!!!!
    • Parmak arasi terliklerim vites degistirirken arasira takiliyor.Daha fenasi fren pedalinin ustunde de kayiyor.Uyuz oluyorum.!!!
    • Sortumun ruzgarda parasut gibi havalanip,bacaklarimdan siyrilmasina ifrit oluyorum.
    • Rüzgarin saçlarimi bozmasina gicik oluyorum. Biz bozulmasin diye kask bile takmiyoruz,bu sefer ruzgar bozuyor.Nerde bu devlet!!!!
    • Motosikletin aynalarina da sardim. Ne o öyle essek kulagi gibi.Neyseki söktüm de kurtuldum.
    coq yine ironiyi konuşturmuş... helalll
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın arkadaşlar.Nesli tükenmek üzere olan araçlara kötü davranmayalım.Bakın klipleri bile var onların :

http://www.izlesene.com/video/sahin-...-klibi/2723977
    tofaş hakkında öyle konuşamazsın

jantlar kıyak egzoz abart arada bir kontak kapat, farlar xenon korna çat çat gaz ver doğancı milleti ayart
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Yozqatlimutl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4İ
    1 kimsede ehliyet yokken trafiğin hep beni cevirmelerine

2 biri önümde arabayla giderken beni farkedince daha da hızını düşürüp sonra yol açılınca onu geçerkenn bek seviniyommm la

3 ışıklarda bana aragazı vermeye çalışırken sonra yeşil ışık yandığında motora fazla basmasamda 4 tekerliyi geçerkenn
    Motora Güzelle Biniceksin inerken 2 Kişi ineceksin..

Rox0ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    yaya olarakda olsa sinyal vermeden manevra yapanlara,
    çeşitli topiclerde bir soru sorulduğunda ortam yapmış kişilerin 642764287 tane mesaj atmışken birininde soruyu kaale almamasına,
    gerekli,yararlı,öğrenmek için açılan bir topice (0 mesaj -4372482 kişi okudu)yazmasına kıl oluyorum arkadaş

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    1) Motoru( genelde ss) sadece hava atmak için almış, evinden kafeye kadar yılda 100 km yol yapan kafe motorcularına gıcık oluyorum.
    2) 50 sinden sonra motora heves etmiş , ilk motor olarak harley almış ama daha spor ayakkabılarım kadar kilometre yapmadan hevesi geçtiği için satışa çıkartanlara gıcık oluyorum.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racing tarzı hiç bir motoru sevmiyorum. eğilerek motor kullanmaktan nasıl bir zevk alıyorlar çözebilmiş değilim :D

Bende böyle diyen arkadaşları anlayamıyorum.. Yok efendim arası görünecekmiş -.
    Yok olmaz efendim.

Abi bu motorlarda böyle.Keyif meselesi....

Racing motorundan aldığın o keskin sirke tadının hangi motordan alabilirsin ki ???

Lütfen race sahibi olanlar konuşsun birazda
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    1her fırsatta ybr al diyen herkese kıl oluyorum
    2ss motor süren dandik motorcularin küçük motorları kaale almaması
    3ehliyetim yokken her fırsatta kovalayan ama ehliyet aldığım gün polisin önünden kaç kere geçsemde beni durdurmamasina
    4 memleketimdeki 5444 plakalı şişko polisten nefret ediyorum
    5böyle bi sitede saçma saçma başlıklar prim yapmaya çalışan kişilerede kıl oluyorum
    6ve son olarak babamın sana 126cc motor almam elindekiyle idare et demesini hiç sevmiyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla ss motora bi oturdum, üç gün işin içinden çıkamadım "insan kendine bu eziyeti neden çektirir?" diye ama bu motor işi başka bir şey işte aşk gibi ota da konuyor...

Şakası bir yana, trafikte sürat zevkini tatmin etmek amacı ile herkesin sağlığını ve huzurunu riske sokanlara gıcık kapıyorum ben de... Hangi araçla yaptığı önemli değil, otomobil, minibüs, racing, chopper... Hiç önemli değil... Ama kabul etmek lazım ki bu işi en çok ss'li arkadaşlar yapıyor.

Bir araştırma okumuştum, aklımda kalmış. Lütfen kimse üstüne alınmasın. Trafikte yarışmak, sürat yapmak, yol kesmek gibi işleri yapanların bunu genellikle iktidar güdüsüyle yaptıkları, bu insanların çoğunluğunun cinsel açıdan yetersiz olduklarından böyle bir iktidar hissine aç oldukları söyleniyordu...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    motorumla giderken ışıklarda beklediğimde yanımda duran araçtaki fıstık gibi kızın yanında oturan armut avcılarına gıcık oluyorum.
    madem ki yanımda duracan, tek denk gelsene be bacım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forma üye olur olmaz hemen konu açıp soru soran ve cevabını alıp birdahaki soruya kadar ortalıkta görünmeyen tiplere kılım abi
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Apacilere gıcık oluyorum .
    Lambalarda beklerken sıfır yanaşıp önüme geçmelerine sinir oluyorum..

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben son günlerde paketçilere uyuz olmaya başladım...
    insanların yürüdüğü kalabalık kaldırımlarda sırf trafik dolu diye kaldırıma çıkıp insanları rahatsız etmelerini ve buna bağlı motor düşmanlığının arttığına kanaat getirdim...
    Aynen bende surekli aralara giren kurye ve paketcilere uyuz oluyorum

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tofaşla dolaşan tiplere(bizim buralarda tıstakçı denir) uyuz oluyorum,
    bizim buralardada serseri arabasi denir + 1
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    gt250R Siyah
    motorumu görüp honda yamaha neden almadın diyenlere
    motora biniyorum diye deli muamelesi yapanlara
    motoru gösterip şeytan işi/oyuncağı diyenlere
    trafikte pek tecrübem olmadığı halde madem almışşın deyip akıl vermeyipte yerin dibine sokmaya çalışanlara ve tekerime çomak sokmaya çalışanlara
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    2.750 tl'ye aldığım ybr için bu motora bu kadar verilir mi diyenlere uyuz oluyorum.
    Ybr'ye offroad tecrübeleri yaşatıyorum daha gıkı çıkmadı yavrucağın ama bana mısın demedi.
    Tümseklere hızla gelip ani fren yapmak hoşuma gidiyor.

Motosikleti
    hyundai 125
    bende yollarda kedi köpekleri görünce halen gaz kesmiyenlere uyuz oluyorum
    kadir 1973

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet alacak arkadaşların:
    ""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum
    Bu 1,
    2-Motorsiklete aynasız binenlere,
    3-Kırmızı ışıkta dururken motoru bağırtanlara,
    3-Koruma demiri taktırmayıp uyardığında ''Ya abi benim ihtiyacım yok,çocuk muyum düşecem'' diyenlere,
    4-Trafikte veya şehir içinde güzel güzel giderken birden bire gaz açıp teker yapanlara(Aslında çocukluğumdan kalma bi hayranlıkla ve merakla önce izleyip sonra) sinir oluyorum.Ama kötü konuşmuyorum.
    5-Düşük cc'li makinalarda egzozu çıkartıp bağırta bağırta gezenlere de sinir oluyorum ve bi şi diyorum .

1-Kaskı koluna takarak gezenlere
    2-Kaskı kafasının üstüne sıyırıp sigara içerek ilerleyenlere
    3-Kaldırımdan giden kuryelere
    4-30 bin TL'lik motora binip 100 TL lik kask alma mantığına kılım.
    Golden Fork

Motosikleti
    hyundai 125
    motor seyir halinde iken dürüm yiyenlere,motorun üstünde cep tlf nu ile mesaj çekenler
    kadir 1973

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Bayan motorculara kırmızı ışıkta "ben şu forumdayım, gel katıl bize" diyerek kart uzatanlara,

Kırmızı ışıkta araçların arasında sıkışıp kalmış bir arabanın, sırf ben ilerleyebiliyorum diye yoluma direksiyon kırmasına

KILIM!
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)