Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    1 - Kendisinden başkasının motor kullanmasını tehlikeli gören motorcudan
    2 - Pahalı motoru olup da senin beğendiğin motora sucu motoru diyen motorcudan
    3 - Eskiden motorcu olup abi iki teker şeytan hiç başlama diyen eski motorcudan
    4 - Araç kullanırken motorcuları görmeyen ona motorcu demicem.

Bu tipleri motorcu olarak göremiyorum desem. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Tanınmayacak şekilde full koruma giyinip küçük cc motorla apaçilere hayat dersi vermek istiyorum )) GErçi Onur'un cbr ile yaptım sanırım neonlu cupçılar ensenizde boza pişiricem )))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    1 SS motor kullanıp artis artis ara gazı verenlere sadece hava icin bu modeli alanlara uyuz oluyorum
    2 motoru kız tavlamak için kullanlara daha çok uyuz oluyorum
    3 SS ye binip görmemiş gibi redline yapanada uyuzum
    4 chopper a binen tipleri ve o motoru üretenleride anlıyamıyorum
    5 eline 13 14 anahtarı alıp motorcuları kaz gören tamircilere elektrik vermek istiyorum
    6 trafikte arabayı agır kullanan kadınlara deli ouyorum(bana yavaş kullan diyenleri dövmek istiyorum)
    7 motorcunun ne oldugunu anlamayıp bu yagmurda motoramı binilir diyen süt cocuklarına kıl oluyorum
    8 sitede abi hangi motoru alim diyenlere cvp olarak 2 bin liralık tecizat al önce diyenlere kıllll oluyorumm
    9 daha bir tane bujiyi bile sökmekten aciz insanların motosikletle trafikte artislik yapmasınada deli oluyorum
    10 trafikte gaza gelip başkalarının hayatını taciz edenlere ayarım
    11 hastanedeki kendini bi halt sanıp hastayı itip kakan küfür eden doktorları gebertesim geliyo
    12 Taksicilerede uyuz oluyorum
    besikcioglu bunu beğendi.
    Motosiklet mucidi

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    trafikte normal seyrederken arkamdan pilotmuş gibi gelen ve geçmek için ardıardına korna çalan kendini bilmiş bayanlar zorla cinnet geçirttiriyor,
    ama aksine yol verdikten sonra az biraz sıkıştırdığında deli oluyorlar ya o zamanda onlar cinnet geçiriyor

itiraf ediyorum bazen kendimi hayabusa sürer gibi gidona yapışmış vaziyette buluyorum
    bazende chopper sürer gibi ayaklarım koruma demirinin üstünde
    dışardan komik görünüyor olsa gerek
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Dün şöyle bir olay oldu yolda çukurluk vardı önümdede bir clio var adam yavaşladı bende yavaşladım geçtik çukuru adamın hızlanacağı falan yok sollamak için gazı açtım ben gazı açtığımda adamda hızlanmaya başladı sanki benimle yarış yapıyor ben 3. viteste gazı sona doğru açtım hızım 82di galiba adamı solladım benimle dalga geçiyor inip ağzını burnunu düzlemek lazımda neyse
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    İtiraf ediyorum geçen gün üniversitenin içinde hayabusa sürdüm.Herşeyim tamdı ama birşeyim eksikti o da tecrübe Şimdiye kadar sadece gt250r sürdüm o da 10 km var yok Hadi sizde kirli çamaşırlarınızı dökün

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Okulumun diğer bölümleri topluca dururken bilgisayar mühendisliğinin keçiörene atılmasında emeği geçen herkezi tek tek karanlık bir sokakta yakalayıp elimdeki baltayı yere sürüyerek yavaşça üzerine gitmek suretiyle ölümüne korkutmak istiyorum.
    Paşa paşa korkudan ölmezse de artık
    merkezkale bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Forumdan Uzaklaştırıldı
    her gün" tam koruma şart"derken,yahu şu güzel havada da bir kere kask takmadan,güneş gözlüklerimi taksam iki tur atsam diyorum ama demekle kalıyor sadece
    kaskı koluna yada motoruna asıp gezenlere,efendi gibi sürmek varken,gaz açıp ortalığı kaldıranlara ,gürültü yapanlara gıcık oluyorum,Böylelerine selam vermek de icimden gelmiyor.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    *sıkısık trafikte ısrarla sana yol vermek istemeyen dangalaklara ayar oluyorum..
    *ısrarla sana sıralı 4 alalım diyen tiplerede ayar oluyorum (ulan tecrübem ve maddiyatım yetse dakka dururmuyum zaten sipsi!!!)
    *abi paralel iki gitmez V4 yada sıralı 4 daha iyi diye akıl verenlerin akıllarını bi taraflarına sokmak istiyorum
    *birde çok kilolu olup scooter a binen abilerin k.cına motor taktırmıs gibi görünmelerine ayar oluyorum..
    *kendimi, hanım teyze, abla, olan bayan şöförlerin trafikte ne yapmaya çalıştıklarını anlamaya çalışırken bulmaktan nefret ediyorum!!!
    *şirketin verdiği 4 teker yüzünden işe motorumla gelememekten nefret ediyorum!!!

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf 1:
    SS kullanıcılarının alayına kıl oluyorum, hele hele o egzos taktırıp anadolu yakası sahil yolu ve bağdat caddesi civarlarında kulağı sağır eden o akrapoviç midir ne b.ksa o egzosdan takılı motorlarıyla tektekere kalkan artist kılıklı özentileri pompalı tüfekle vurasım geliyor. SS motor pistte kullanılır, bu tıpkı formula 1 arabasıyla işe gidip gelmeye benziyor o araçların yeri sokaklar değil!
    İtiraf 2:
    İbremde 300-500 gördüm diye palavra sıkanlar yada gerçekten görenlerin hepsine kazıklı voyvodanın yöntemlerini uygulamak istiyorum. Motosikletin bir hız makinası olarak algılanmasının yegane sebebi bu adamlardır. Onlar yüzünden ben aileme kabul ettiremiyorum bu işi. Adam gibi hız sınırlarına uyarak kullanın şunu. İsterse onbinmilyon cc motosikletiniz olsun, bu size hız sınırlarını geçme yetkisini yada sevdiklerinizi ağlatmanız için yetki vermez...

Kişisel almasın kimse, itiraf topicine genel itiraflarımı yazdım
    Belki bir çok kişi ss motor alırken "ben hız sınırlarını aşmıcam,ben düzgün gidicem" diye kararlar alıyordur ama bu tutku bambaşka bişey ben bile şuanda altımdaki dandik kanuni seyhanla 150ccle bile o egzos sesini duyup titreşimi hissettikten sonra yerimde duramıyorum 3 basamaklı sayılara çıkıyorumki o adam altında 600 1000cc vb. motorla akrapovic sesiyle nasıl başa çıkıp yavaş gidebilirki işte o ses bağımlılık yapıyor bence

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Konu itiraf sanırım, neleri sevmediğimi yazmiyim neler yaptığımı itiraf ediyim

1. Sıkışık trafikte karşıya geçerken emniyet şeridinde giden ve sivil plakalı olan araçları ihbar ve taciz ediyorum
    2. Kendi tarzım olmayan motosiklet kullanan herkese laf çakıyorum
    3. Altımda çin malı supermotom varken sıkışık trafikte artislik yapan bütün motorcuların gününü gösteriyordum.
    4. Benimle birlikte yürüyüp sadece altındaki motorun gücü ile gaz açıp geçen SScilere geç fren atıp virajın içinde derslerini vermeye bayılıyorum
    5. Gördüğüm her supermoto kullanan kişiye kıskançlıkla bakmışlığım vardır. Yakında onlar bana bakıcak ama
    6. Şiddet trafikte benim için en son çözüm olmuştur ama o altındaki demir yığınını üstüme kırarak beni korkutmaya çalışan her tür arabanın ya sahibinde yada yan aynalarına zarar verdim. Pişmanmıyım? Bak bakalım bidaha motorculara gık diyebiliyolar mı?

Herkesin kendi itirafı eleştiriyosanız boşuna yazmayın
    İyi Forumlar
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bir mal alacaksındır (Konumuz motosiklet olduğu için motosiklet diyelim.). Arkadaş ortamlarında falan lafı geçer. Gidersin malı beğenirsin, parasını verirsin. Motosikletini alıp gelirsin. Adamın biri çıkar "La olm alırken niye haber etmiyon, bizim tanıdık vardı 3 melyar ucuza alırdık.". İşte bu duruma gıcık olurum ve hep yeni aldığım bir malın fiyatını söylemekten imtina ederim.
    merkezkale bunu beğendi.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Haftasonu saat 7 gibi yan komşunun BROOOOMMMM POMM POMM (gara jawa) sesiyle uyandık tan sonra komşunun kulakları çın çın çınlantıyorum
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    arkadaşlarla biraz gezintiye cıktıgımızda ''oğlum cıkar la o kaskı goremıycen önünü,cıkar o eldivenleri ne o oyle yarışçı mısın sen?, Alooo ybr var altında bassana az. diyen tüm arkadaşlarıma dostlarıma gıcık oluyorum
    merkezkale bunu beğendi.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    gecenin 2-3 ünde gelen çöp kamyonun çöp konteynırı dökerken çıkan sesle uyanıp aha motoru çalıyorlar diyip haydarı kapıp balkona çıkmaktan ulan yine çöp kamyonuymuş diyip huzur içinde yatmaktan hem hoşlanıyor hem nefret ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    cup motorları oldum olası sevmem, gördüğüm yerde ayaklığını açıp yere yapıştırmak isterim
    merkezkale bunu beğendi.

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    kaza yapıp '' KAZA YAPTIM!!!'' diye yarası kabuk bağlamadan başlık açanlara uyuz oluyorum.

''Ne Motor Alayım'' diye başlık açanlara da uyuz oluyorum
    Ride it like you stole it!

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    pipisi küçük olup ta (yüreği manasında) motoru büyük olanlara uyuz oluyorum. birde yolda kaskını çıkarmadan dayılanmazlarmı sağa sola işte o zaman ayar oluyorum. Motorcusun kardeşim sen kendinin kıymetini bil. Plaka vermek istemiyorum ama Maltepe civarlarında oturan kırmızı Triumph binen arkadaş sana diyorum alooo.. Akıllı ol biraz.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Kafelerin önüne gelip ,boşta gaz açan tabiri caizse at yarışçılarına gıcık olurum.. her verdiği gazda bende içimden ona gaz veririm

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Yolda bulduğum 100 lira parayı kaskımı alırken üstüne koyup daha iyi bir kask alsam mı diye düşünmeden edemiyorum. İyice düşündükten sonra kesin o kask kafam da parçalanır diye almaktan vazgeçiyorum. 100 lira hala cüzdanım da duruyor.

Dip not: Kararımı verdim, fakir fukara birine, üzerine az bişey de ben koyup erzak almayı düşünüyorum.
    ÜmitDURA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)