Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilica Motorlu Kuryeye Çarptı ve Kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI

bu adama bişecikler olmazz ... işte adalett bunu sen ben yapsak ilk önce polisten bir dayak yer sonra polise mukavemetten kafadan 2 ay bi hapis cezası alır sonra kactıgımız içinde bi 6 ay ceza alırdık ama size garanti veriyorum bu olay burada kapanacak
    işte adaletttt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çarpıp kaçmak hiç yakışmadı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    İşin kötüsü kask kafasından fırlamış inşallah ciddi bir şey yoktur
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Geçmiş olsun arkadaşa acil şifalar...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Eger bu adama hapis cezasi verilmez ise bu hukumetin resmen adam kayirmasidir. Vakti zamaninda basbakanin oglunun degerli bir sanatciyi ezip gecerek kacmasi ve olayin ort pas edilmesi gibi.

Topun pesinde kosan bu dangalak nasil pohpohlaniyor ise kendine o kadar guvenmiski Turkiye ye gelip kurallari yikarim insan oldururum ama bana kimse dokunamaz saniyor.

Serefsizlik bu
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    o çarptıktan sonra kafasından cıkan kaskımı banamı öyle geldi sanırım kaskını bağlamamış geçmiş olsun arkadaşımıza elin gavuruna bakalım ne yapıcaklar
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hiç bir şey yapmayacaklar,zaten eleman şikayetçi olmamış,olamamıştır daha doğrusu,Klübün sponsor firmasında çalıştığına göre ekmeğinden olmamak için,çifte standartın gözüne vuracaklar gene,işallah en azından kuryeyi mağduriyetinin karşılığında memnun ederler,birde sağlık durumunu merak ettim,pekde yavaş sayılazdı araç.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Fenerbahçe'liyim. Yaptıkları cahilce icraatlardan dolayı kulübün yöneticilerinden utanıyorum. İnsan hıyar alırken bile bakar.

Okuma yazma bilmeyen adamı takıma alıp üstüne milyon euro para vermek ne demek yahu

Bu kadar yüz verirsen çarpıpta kaçar ezipte kaçar. ..van olğu ...van.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    eleman büyük ihtimalle alkollü olduğu için durmayıp kaçmıştır. geriye dönük tahlil yapılabiliyor mu bilmiyorum ama bu durumdan dolayı ceza alması zor. kurye arkadaşı da işinden olursun diye tehdit edip eline 3-5 kuruş sıkıştırıp vazgeçirmişlerdir. yoksa arkadan çarpıp kaçan birinden şikayetçi olmayacak adam bulmak zor. sonuçta çoğu durumda olduğu gibi maalesef gücü ve parası olan kanunlar önünde diğerlerinden daha fazla eşit oluyor. Allah hepimizi böyle durumlardan korusun.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haberi sabah vebden okudum, o da kısa bir süre kaldı ve kalktı. Sonra forumları gezdim bir haber var mı diye bulamadım, arkadaşın durumu nedir öğrenemedim.
    Arkadan çarpmalar malesef ağır yaralanmalara ve sakat kalmya yol açıyor. Umarım iyileşir.
    Beşiktaşlı Guti de ters yöne dönüş yapmış ama kimseye zarar vermemiş maddi hasarlı kaza yapmıştı aracına hasar vererek,alköllü araç kullandığından 6 ay ehliyetine el konulmuştu,bu olayı 3-5 gün tüm gazete ve anahaberlerde izlediğimiz kadar aceba bu Bilica olayını da görecekmiyiz onu da çok merak ediyorum.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    al Luganoyu vur bilikaya........
    ikisini de heybelide paytona bağlamak lazım....

ben sporcunun ahlaklısını severim.

K.ATATÜRK..

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    kuryenin hayatı kurtuldu ... bilica bakar artık ona .. geçmiş olsun.. ölümlü kaza olmamış allahtan.. p.c gazı koklemiş bide
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger bu adama hapis cezasi verilmez ise bu hukumetin resmen adam kayirmasidir. Vakti zamaninda basbakanin oglunun degerli bir sanatciyi ezip gecerek kacmasi ve olayin ort pas edilmesi gibi.
    Topun pesinde kosan bu dangalak nasil pohpohlaniyor ise kendine o kadar guvenmiski Turkiye ye gelip kurallari yikarim insan oldururum ama bana kimse dokunamaz saniyor.

Serefsizlik bu
    bizim orada derler ki ,

''paranın açamadığı bir kapıyı daha çok para ile açarsın...''
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "ben sporcunun ahlaklısını severim"

K.ATATÜRK..

trafik şubesine ifade vermeye gittiğinde kazadan 2 gün geçmiş olmasından dolayı alkol muayenesine tabi tutulamamış ve kaza maalini terkten hakkında işlem yapılmış(haber kuruluşundan edindiğim bilgi) yani :

81/d maddesi için 2010 yılında geçerli ceza tutarı 130 TL.dir
    tahminimce bu şerefsiz böyle komik rakamla cezalandırılmıştır

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Fenerbahçeliyim , ama bu ilkel adama uyuz oluyorum fenerbahçedeki sevmediğim tek futbolcudur kendisi dangalak herif .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adama hiç birşey olmaz arkasında aziz başkan var bende fenerliyim ama kurye arkadaşa yapılan haksızlık herkeze yapılıyo malesef parası olan böyle sıradan şeyleri birkaç kuruş verip ayarlar arkadaşlar burası ileri hukuk devleti nede olsa
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şey yapmayacaklar,zaten eleman şikayetçi olmamış,olamamıştır daha doğrusu,Klübün sponsor firmasında çalıştığına göre ekmeğinden olmamak için,çifte standartın gözüne vuracaklar gene,işallah en azından kuryeyi mağduriyetinin karşılığında memnun ederler,birde sağlık durumunu merak ettim,pekde yavaş sayılazdı araç.
    yerden göğe kadar haklısın...seninle aynı düşüncedeyim..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarptığımı fark etmedim demiş bir de öyle mi? Hem de kullandığı son model jeepin sol ön tarafı olmadığı halde!?

Hem ahlaksız, hem yalancı, hem de utanmazın önde gideniymiş bu adam!

Yasal olarak ne yapılacak bu durum karşısında merak ediyorum?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:58 ----------

Peki arkadaş yaralanmış mı?
    Bir de yaralanmalı trafik kazalarında devlet kamu davası açıyor muydu acaba, yoksa bu sadece ölümlü trafik kazalarında mı geçerliydi?
    yaralanmaya bile gerek yok benim kimsenin olmadığı köy yolunda motordan düşmem ile ehliyetsizlik yüzünden yediğim 600 liralık cezayı unutmadım daha!
    ANGARAJ

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Çarp, arkana bakmadan, vatandaş ne durumda diye bakmadan kaç. Bu şerefsiziliğin dik alası. Suç üstüne suç.
    Aynı olay yabancı ülkelerde olsa. Şuymuş, buymuş demeden içeri tıkarlar. Vatandaş oh keka.
    Ünlü vb. olması kanunları uygulamaya engelmidir?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Kanunlar küçük sineklerin takılıp kaldığı , büyük sineklerin ise parçalayıp geçtiği örümcek ağı gibidir .

Mustafa Kemal ATATÜRK... Saygılar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)