Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1999 Honda Titan Alalım mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Titan brezilyalı değil mi nasıl üstün oluyor bu meret, samba mı öğrenmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    çinçin den iyidir yahu
    bugün çinlilerin yanında hindistan ve macar malları sultan sayılıyorsa brezilya da rio görmüş bir adamın ürettiği motorun kendisi de karnaval gibi olur....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    Al bir titan dünyayı dolan

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    titan bitmeyen makinahani sayısaldan para çıkarsa garaj kurarım buhabbeti var ya çok yapılır:her tarzdan bir makine. 125 lik olarak da titan koyucam:)) dostum titan al emin ol 0 ybr ile 30 binde titanı aynı anda kullanmaya başla ybr dağılmaya başladığında titan hala sağlam olarak yola devam eder: duracel reklamı gibi oldu:
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    cgl,ybr hikaye işte şahane;http://www.motosiklet.net/forum/moto...lmadi-%3B.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titan bitmeyen makinahani sayısaldan para çıkarsa garaj kurarım buhabbeti var ya çok yapılır:her tarzdan bir makine. 125 lik olarak da titan koyucam:)) dostum titan al emin ol 0 ybr ile 30 binde titanı aynı anda kullanmaya başla ybr dağılmaya başladığında titan hala sağlam olarak yola devam eder: duracel reklamı gibi oldu:
    +1905 titan biraz sesli çalışır fakat motorunu bitiremessin

Titan hikaye beee , neymiş ölmezmiş farkı ne onu söyleyin

http://www.motosiklet.net/forum/test...-125-test.html

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kuryelcilerde hala binen CGL ci kaldımı yaaa....
    Daha çıktığı ilk senede hepsi döküldü...
    İsteyene referans ta verebilirim..... ))

2 si de güzel motor... YBR de Titan da.... Titan ın bariz az yakıtı artıları..Ybr nin de konforu....

İkisinin kötü yanı 125 lik olması... İkisi de çok sağlam motor..Sahibini üzmez... Dağda taşta bırakmaz.... Cefakardır... Bir çoğumuz onlardan az ekmek yememişizdir..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuryelcilerde hala binen CGL ci kaldımı yaaa....
    Daha çıktığı ilk senede hepsi döküldü...
    İsteyene referans ta verebilirim..... ))

2 si de güzel motor... YBR de Titan da.... Titan ın bariz az yakıtı artıları..Ybr nin de konforu....

İkisinin kötü yanı 125 lik olması... İkisi de çok sağlam motor..Sahibini üzmez... Dağda taşta bırakmaz.... Cefakardır... Bir çoğumuz onlardan az ekmek yememişizdir..
    Sen hangi yırtık dondan çıktın, Eskişehir ve Ayvalık'da kurye arkadaşlar var evet.
    Ybr 125 sadece parça bolluğundan ucuzluğundan tutuluyor kuryede. Kuryeler temiz Cgl olsa diye dert yanıyor.
    Eskişehir'de bir kurye arkadaş silindir kapağını açmadan 350.000km yapmış.

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titan hikaye beee , neymiş ölmezmiş farkı ne onu söyleyin

http://www.motosiklet.net/forum/test...-125-test.html
    senin tabirinle
    (c)i(g)u(l)i işte nebekliyosun ben duyduklarımı söylüyorum herşey teknik özellik vs. değildir kullanlardan dinlemelisin bence

Ben kullandığıma bakarım,Titan es kullanıcısı da gelsin şöyle böyle tarafı iyi desin döktürsün o zaman.

Motosikleti
    valla benim motor titan es değil has titan, titan es sonradan çıkanları ve 11 senedir motorunda ve diğer aksamlarında tık yok.

Kilometre önemli değil yani.

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilometre önemli değil yani.
    senin içinde geçerli ....13.000 km
    çinlileri görüyoruz 3-5000km dağılıyorlar.

25.000km'de krankta boşluk yaptırdım piston çatlatmasından-balçık gibi benzin-yüksek hava ayarı yüzünden. Gerisi problemsiz.

Motosikleti
    geçmiş olsun balçık gibi benzin derken depoya şekermi kattılar tam olarak anlamadım

Tank temizlenmesi sırasında almıştım benzini,depodan boşalttığım benzinin rengi kapkaraydı.İçindeki tozlar parçacıklar gözle görülüyordu.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-t...attiklari.html

Motosikleti
    tamam anladım bazen insana benzeyen bazı insanlar insan demeye utanıyorum bilerek depoya toz şeker döküyorlar ben ondan öyle dedim.
    ben devamlı seçkin yerlerden almaya çalışıyorum benzin istasyonu olarak opet ve shell favorilerim arasında.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    konu ile alakası yok ama motorhocası sana sormak istiyorum.bir arkadaşımda moto guzzi breva 750 2003 model var kendisi 7500 tl istiyor motoruna.2007 model bir cbf 500 takas yapmak istiyormuş sence nasıl fikir.moto guzzi süper bir motor tork canavarı diyebilirim ve konforlu,gazı verdiğin zaman uçacak gibi ivmelenme yapıyor.ben dedim 750 cc den inip 500 cc motoru ne yapacaksın diye ama model farkı var ve kafa kafaya değişiceklermiş motoru.ne dersiniz acaba.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu ile alakası yok ama motorhocası sana sormak istiyorum.bir arkadaşımda moto guzzi breva 750 2003 model var kendisi 7500 tl istiyor motoruna.2007 model bir cbf 500 takas yapmak istiyormuş sence nasıl fikir.moto guzzi süper bir motor tork canavarı diyebilirim ve konforlu,gazı verdiğin zaman uçacak gibi ivmelenme yapıyor.ben dedim 750 cc den inip 500 cc motoru ne yapacaksın diye ama model farkı var ve kafa kafaya değişiceklermiş motoru.ne dersiniz acaba.
    Gerçi Motorhocası'na sormuşsunuz ama,benim görüşüm bu kadar cbf'mi er 5'mi tartışmasından sonra,tabiki cbf 500 diyeceğim.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bak kendınde demişsin zaten konu ile alakası yok ama dıye o zaman ne dıye 125 cc lik bır konuda 500 yada 750 cc konusunu okuyoruz anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)