Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Babanın feryadı yürekleri dağladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Gaziantep'te, dört kişinin bindiği motosiklet kaza yaptı. Kazayı duyarak hastaneye koşan bir baba, 9 yaşındaki oğlunun ölüm haberini alınca gözyaşları içinde feryat etti.
    Musa K. (21) idaresindeki motosiklete binen iki kardeş ile komşuları motosikletin kontrolden çıkarak yol kenarındaki direğe çarpması sonucu yaralandı. Turan Aksu ile Musa K. olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne, Mehmet Aksu ile Ramazan D. (20) ise 25 Aralık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedavi altına alınan yaralılardan 9 yaşındaki Turan Aksu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BAYGINLIK GEÇİRDİ

Doktorlardan 9 yaşındaki oğlunun ölüm haberini alan baba Saraç Aksu, kendini yerden yere atarak sinir krizleri geçirdi. Hastane polisleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan talihsiz adama sakinleştirici iğne yapıldı. Aksu, oğlunun öldüğüne inanamayarak ikinci bir kez daha baygınlık geçirdi. Saraç Aksu'nun feryadı herkesin yüreğini dağladı. Anne Kudret ise doktorların eline kapanarak oğlunun ölmediğini söylemelerini istedi.

Hayatını kaybeden Turan Aksu'nun cenazesi otopsi yapılmak üzere hastane morguna bırakıldı.

Olayı gören vatandaşlar, motosikletin direğe çarptığını söyleyerek yaralanan dört gencin ambulansla hastaneye götürüldüğünü bildirdi.

Öte yandan motosiklet sürücüsü Musa K.'nın askerden izine geldiği, motosiklet üzerinde yolculuk yapan Ramazan D.'nin de askere gitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ölmüş arkadaş için ne desek boş... ama motosiklete dört kişi binmenin mantığını bir türlü çözemiyorum..ölene allahtan rahmet kalanlara şifa diliyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Malesef Çevremizde Yada Ülkemizde Desek Daha Doğru Olur Bu Şekil Motor Kullananlar Çok.3 Kişi 4 Kişi Bazen Bir Aile Bile Biniyor Motora.

Ölen Kişinin Ailesine Sabır Diliyorum ...
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    9 yaşındaki çocuğa üzüldüm bi tek allah rahmet eylesin

Motosikleti
    2013 de ninja 250 :D
    aga motra 4 kisi biniyo bunu nasil zaptetecek o var
    Guitarist :queen::bounce:

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Memleketimin trafik polisleri park cezası ve sürat cezası kesmekten başka bir işe yaramazsa binerler tabi. Bugüne kadar acaba bir tek trafik polisi var mıdır ki kendisine özel olarak görev verilmeden bir kişiyi trafikte kendi insiyatifi ile uyarsın veya cezalandırsın ?

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    allah rahmet eylesin...

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Cok aci bi durum.Allah kimseye gostermesin.olen arkadasa Allah tan rahmet diliyorum.Ama motora da 4 kisi binilirmi?Ben arkama nisanlimi alinca bile tedirgin oluyorum.Bu zihniyet nedir anlamadim
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok aci bi durum.Allah kimseye gostermesin.olen arkadasa Allah tan rahmet diliyorum.Ama motora da 4 kisi binilirmi?Ben arkama nisanlimi alinca bile tedirgin oluyorum.Bu zihniyet nedir anlamadim
    Baba İçin Çok Zor Bi Durum Allah Sabır Versin Diycek Çok Şey War Ama Malesef Böyle Durumlarda İnsanın Ağzı Düğümleniyor Resmen Allah Rahmet Eylesin.

Bu Ülkeye Eğitim Şart...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    2013 de ninja 250 :D
    bide maddiyat konusu olablir yani
    Guitarist :queen::bounce:

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah sabır versin.Ölenlerin mekanı cennet olsun.

Fakat öyle bir anlayış varki. MOTORLA EN OLMADIK İŞLERİ YAPANLAR BİRDE ALKIŞ BEKLİYORLAR. UYARANLARDA İSTENMEYEN ADAM OLUYOR.

Bu münasebetle artık kimseyi hiçbir konuda uyarmamaya karar verdim. İsteyen istediği gibi ölebilir.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Allah herkese sıralı ölümler nasip etsin.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)