Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1000 TL Altı Motor Tavsiye Edermisiniz..2. EL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 151
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her gün yeni bir başlık
    al birini ver ötekini millet motor tavsiye ettim ben onları inceliyorum bu başlıktan bahsediyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coşkun hocam.....boşver be...yazdığına değmez....
    şu iki motor deyip aynı ilanları koyana akılmı? fikirmi verilir???
    akıl fikir sana lazım..yazmak istemeyen yazmaz kardeşim yardım etmek motor tavsiye etmek istmıyorsan konuyla ilgilenmicen msj yazmıcan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    al activayı kafan rahat olur honda sonucta
    KaZaDaN SoNRa BiR TeK KoRNaSı KaLDuuuu....

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ProkaryoT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al birini ver ötekini millet motor tavsiye ettim ben onları inceliyorum bu başlıktan bahsediyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 ----------

akıl fikir sana lazım..yazmak istemeyen yazmaz kardeşim yardım etmek motor tavsiye etmek istmıyorsan konuyla ilgilenmicen msj yazmıcan
    arkadaşım insanlar illaki yardımcı olurlar orda sıkıntı yok ama şöyle bir durum var tamam yeni üye olmuş olabilirsin hoş gelmişşin ama önce şöyle bir konuları araştırsanız güzel olucak,neden dersen gerçekten acil bir yardıma ihtiyacı olan vatandaşın mesajı güme gidiyor.senin açtığın bailığa benzer 100 lerce var forumda.burası paylaşım forumu ama ilk önce araştırmalı merak ettiğin konu varmı yokmu.olduya bulamadın yine açarsın konuyu zaten boş konuları admin ve modalarımız gereğeni yapıyorlar..ama şu'da var böyle ağresif cevap vermen senin açından kötü neden dersen çogu arkadaş burda kendi arasında bir sohbeti,görüşmüşlüğü var belki bir gün sende O arkadaşlara denk gelirsin bir gezi veya etkinlikte kalp kırmanın bir anlamı yok derim.gerçekten bir yardıma ihtiyacın olur ,yardım konun boş kalmasın sonra.
    çok örnekleri mevcut ters cevaplar veren,sanane banane diyen arkadaşların durumu belli.
    1000 tl ye sen'de ne alabileceğini zaten biliyorsun Made in ÇİN
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    yok ama olacak
    Kardeş sen aldırma 2.el 900 tl yede motor var
    cup lar
    mesela mondial 100ukh
    mondial 100kh
    mobilet istersen mobilet lerde var zaten ama şimdi aklıma gelmiyor hangi marka
    mondial in motorlarıda var 900tl ye scooter tarzı olsun ister cup tarzı olsun bence sahibinden.com dan araştır kanuni hussar da var o paraya 2.el hoşuma gidiyor o motorlaar

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    süper 51 süper 52 var peugeot 103 ler var peugeot starlar var temiz bulursun o fiyata
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    tekirdag tarafında ck 125 pulsar vardı 700 liraya bi bak istersen taiwan malı..arkadaşta söylemiş kanuni hussar da bayagı sağlammiş duyduguma göre daha ne alacan 0 paraya en iyisi bunlardan seç bi tane miss
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı ProkaryoT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

burası ve yazanlar bir aynadır kardeşim...sen aynanın karşısında ne yaparsan aynısını görürsün...dayılanırsan dayılanma,terbiyesizleşirsen terbiyesizleşme görürsün...önce kendini tanıt yaşını yaz sonra burada belkide BABAN yaşında olan adamlara hitap şeklini gözden geçir...
    sanalda klavye başında atar tutarsın.madem akıllısın fikirlisin sorma kendi başına hallet işlerini...
    haa soruyorsan da terbiyeli ol..karşındaki adamların aylak olduklarını sanma...subayı var,polisi var ,avukatı var,doktoru var,öğretmeni var......
    daha akıma gelmeyen ama senin yazma tarzındaki kişileri arasına almayacak birçok insan var...
    önce adam ol adam gibi yaz ki adam gibi cevaplar alabilesin....ok????
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    o paraya motosiklet almanızı tavsiye etmiyorum. Gidip en kral bisikleti satın alabilirsiniz çok daha güvenli olur.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32513469/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:47 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34151306/detay
    KaZaDaN SoNRa BiR TeK KoRNaSı KaLDuuuu....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)