Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

TEM'de bu kadarına hayır diyorum HAYIIRR:..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Türkiye'de Bugatti Veyron yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de Bugatti Veyron yok.
    Aslında var Palmali Group'un sahibi Azeri işadamı Mansimov'un ama oda TR plakalı değil ve şu anda da Türkiye de değil, internet sitelerinden okumuş haberi gelip milleti kekliyor... Bir tane agusta aldım diyen fake şahıs vardı, yazım tarzı bu vatandaşın nedense aynı...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    K 1200 LT
    Alıntı hondaRED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın abicim Başın sağolsun gerçekten. Övünmedim aslında başımıza gelen olayı anlatmak istedim yaranı deşeceğini bilmiyordum kusura bakma tekrar başın sağolsun abicim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:06 ----------

İnanmak zorunda olduğunu hiç sanmıyorum. Evet "FAKE" hadi başka konulara yönel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 ----------

İşte buna koptum Haklısın ama o adil bir geçiş olmaz adam yarmış geçmiş bizim sağa çekip kontak kapamaktan başka çaremiz yok ama 400le gitmesi imkansız be abi Tem'de Ben 260-270 gidiyordum oda taş çatlasın 300-320dir yani ama yok böyle bir olay abi of yaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Savaş abicim çoook ama çoook haklısın. Ben zaten sizin gibi büyüklerimizden yiyeceğim azarları göze alarak yazdım buraya bu yaşadığımı

Canım kardeşim.Umarım arkadaşların da dediği gibi fake'dir.Gerçekten yaşadınsa bu hadiseyi geçmiş olsun diyorum.Ama lütfen bir daha yapma,rica ediyorum.Bir kedi,bir taş parçası,kaskına gelip görüşünü engelleyecek bir poşet bile Allah korusun...
    ''Anlayabilseydin,ağlayabilirdin...''

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Galeride görsem, modelini ismini anlamam 1 dk filan sürer.

Maşşallah ne göz varmış gece karanlığında 300km/h ile görmüşsünüz
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    oda o saatte hız denemesi yapıyormuş demekki

yada

Kedidir o kediii :=)
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "O vakitten sonra hemen fren yaptım ve emniyet şeridine geçtim. Cep telefonumdan internete girip satılık Yamaha R1 ve Honda Cbr 600 RR yazdım "

Hani linklerin?

Türkiye de satın alınmış veyron yok, plaka nerenin di? cevapla bakalım fake seni...

Birde motosikletinle çekilmiş bir fotoda koyda inanalım bakalım...

----------------------------------------------------------------------------
    Bu satırdan sonrasını diğer forum sakinleri okusunlar sen okuma:

Arkadaşlar bu tür şahıslar çoğaldı mı, yoksa tek kişiler mi? Afedersiniz sanal alem ya, her okuyan inanır babında sallayıp duruyorlar. Veyron un altı 5 cm ya var ya yok 300 km hızda bizim dandik yollarda sürecekler!!! Ben artık tckn kontrollü üyelik sistemine geçelim diyorum ısrarla, bu tür fake üyeliklerden sıkıldım artık...
    Varmısın iddasına? Sen zaten o ilan mevzusunun espiriden öteye gitmediğini anlayamadıysan yapacak birşey kalmamış senin için daha fazla. Veyron yokmuş Türkiyede allah allah bak sen Tek bir tane var İstanbul'da oda Mavi-Siyah buyrun buda kimselere inanmayan kendini çok bilmiş arkadaşlarım Siz şimdi buna photoshopta dersiniz ama ben size videosunu bile bulurum rahat olun Bir daha kimsenin günahını almayın. Şimdi gidin başka topiclerde birşeyler kanıtlamaya çalışın Bu Bugatti'de Opet'in en büyük bayisinin sahibinindir.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Sene 1998 de zx12 si olan bi abimiz buna benzer bir olay anlatmıstı, fakat bunda başrolde bugatti değil, mercedes amg oynuyor zx12 yi satıp hayabusa almıstı bu olaydan sonra.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    türkiyede şu anda ben de 1 tane bugatti oldugunu biliyorum hatta youtubede videosunu izledim. gençler yolda giderken çekiyodular.

buda videosu : http://www.youtube.com/watch?v=4Vg22...eature=related
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galeride görsem, modelini ismini anlamam 1 dk filan sürer.

Maşşallah ne göz varmış gece karanlığında 300km/h ile görmüşsünüz
    Hahaaa adminim senin gözler bozuk galiba sen 270 ile giderken yanından 300-310la geçen bir araba 30 km hız ile geçmiş oluyor Yoldan geçen arabaların markalarını modellerini göremiyorsan http://www.dunyagoz.com/ girip randevu almanı öneririm.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı hondaRED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varmısın iddasına? Sen zaten o ilan mevzusunun espiriden öteye gitmediğini anlayamadıysan yapacak birşey kalmamış senin için daha fazla. Veyron yokmuş Türkiyede allah allah bak sen Tek bir tane var İstanbul'da oda Mavi-Siyah buyrun buda kimselere inanmayan kendini çok bilmiş arkadaşlarım Siz şimdi buna photoshopta dersiniz ama ben size videosunu bile bulurum rahat olun Bir daha kimsenin günahını almayın. Şimdi gidin başka topiclerde birşeyler kanıtlamaya çalışın Bu Bugatti'de Opet'in en büyük bayisinin sahibinindir.
    Ben sahibinin kim olduğunu bile biliyorum ama sen kendinin kim olduğunu bilmiyorsun, sen 200 km ile giderken yanında 300 km ile geçen arbanın ne olduğunu gördün hemde gece sadece far ışıklarını görmüşken bu arabanın yedik bizde...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 1998 de zx12 si olan bi abimiz buna benzer bir olay anlatmıstı, fakat bunda başrolde bugatti değil, mercedes amg oynuyor zx12 yi satıp hayabusa almıstı bu olaydan sonra.
    98de zx-12mi varmış ))) hadi var diyelim. Neden satıp daha yavaş bı motor almış :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Abicim madem bu kadar acemisiniz, niye biniyorsunuz bu motorlara yahu?
    Düsersiniz, bir yeriniz acir,binmeyin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyede şu anda bende 1 tane bugatti oldugunu biliyorum hatta youtubede videosunu izledim. gençler yolda giderken çekiyodular.

buda videosu : http://www.youtube.com/watch?v=4Vg22...eature=related
    Dostum teşekkür ederim bana arattırmadığın için İnanmayan arkadaşlar izler ama inanmayın sakın haa photoshop lan bu biz yaptık az önce

Motosikleti
    Dragstar 650
    Asıl sen hondan ile çekilmiş bir fotonu koyda önce sana inanalım sonra veyrona inanalım, birde hangi internet sitesine koydun motorların satış ilanını hemde arkadaşının r 1 ini?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim madem bu kadar acemisiniz, niye biniyorsunuz bu motorlara yahu?
    Düsersiniz, bir yeriniz acir,binmeyin.
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ben sahibinin kim olduğunu bile biliyorum ama sen kendinin kim olduğunu bilmiyorsun, sen 200 km ile giderken yanında 300 km ile geçen arbanın ne olduğunu gördün hemde gece sadece far ışıklarını görmüşken bu arabanın yedik bizde...
    Yahu siz ne biçim adamlarsınız? Az önce yoktu değil mi bu araç Türkiye'de? Vardıda Türk plaka değildi. Şimdi az önce sen bunu içine sindirdin. Ama duuur sana verilecek cevabım var ;) 200'le gitmiyordum 270 bu birincisi. İkincisi o300'le gidiyorsa aramızda 30 km fark var demektir aşşağı in yanından 30 km ile birşey geçsin görebiliyormusun göremiyormusun bize bildir. 3.sü haa doğru zaten Tem otoyolu bildiğin zifiri karanlık ondan görmem imkansız Allahım sen sabır ver yarabbim. Kaypaklıkta son nokta. Yemezsen dolaba koy bozulmasın acıkınca yersin. Sana kanıtlamak zorundamıyım kardeşim? Değilim inanmıyorsan yazma git başka topiclere insanları illa böyle argo-kaba konuşmaya zorluyorsunuz yahu

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Konuyu Toplam 28 Üye okuyor. (20 Kayıtlı üye ve 8 Misafir)
    zaferkarizma, volkanix, Jubaa, hondaRED, !Lk£®, eray_uluyazı, necathan, TanImsIz, GorkeM, jesse, draggy, muratgün, McWarnaly, TUNARIDE, Eyong, Deryali, ermanay, y.infernal, QuerysmaS, Hay.alper.est

hite bakarmsıın yok dienler için video koydum http://www.youtube.com/watch?v=4Vg22...eature=related
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Dragstar 650
    Haklısınız bu tür adamlarla dalga geçmek gerekiyor TEM de 160 a vurunca benim yusuf yusuf arkadan geliyor :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asıl sen hondan ile çekilmiş bir fotonu koyda önce sana inanalım sonra veyrona inanalım, birde hangi internet sitesine koydun motorların satış ilanını hemde arkadaşının r 1 ini?
    Benim motorumun yanına çekineyim havam olur yada şöyle böyle gibi bir amacım yok. Motorumun fotografı yeterdi bana. Şuan serviste olduğunu yazmıştım bundan önce ama senin için çekineceğim. Ama alırım anahtarını Mike! Ayrıca sana birşey diyeyim mi? Sen inanma be kardeşim vallahi İnanmanı istiyorsam adiyim şelepsizim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:40 ----------

Haklısınız bu tür adamlarla dalga geçmek gerekiyor TEM de 160 a vurunca benim yusuf yusuf arkadan geliyor :D
    Sen kapat ben seni arayacağım. Sana yazmasın Draggy

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    "O vakitten sonra hemen fren yaptım ve emniyet şeridine geçtim. Cep telefonumdan internete girip satılık Yamaha R1 ve Honda Cbr 600 RR yazdım "

Hani linklerin?

Türkiye de satın alınmış veyron yok, plaka nerenin di? cevapla bakalım fake seni...

Birde motosikletinle çekilmiş bir fotoda koyda inanalım bakalım...

----------------------------------------------------------------------------
    Bu satırdan sonrasını diğer forum sakinleri okusunlar sen okuma:

Arkadaşlar bu tür şahıslar çoğaldı mı, yoksa tek kişiler mi? Afedersiniz sanal alem ya, her okuyan inanır babında sallayıp duruyorlar. Veyron un altı 5 cm ya var ya yok 300 km hızda bizim dandik yollarda sürecekler!!! Ben artık tckn kontrollü üyelik sistemine geçelim diyorum ısrarla, bu tür fake üyeliklerden sıkıldım artık...
    arkadaşlar o bugatti vayron u bende etiler'de gördüm yani olabilir. sadece merak ettiğim konu o arabaya o kadar para vermiş biri o saatte uyuyo mu olurdu yoksa yardırmış 300 le gidiyo mu olurdu bilemem
    ama her halukarda o bugatti veyron var istanbulda hemde 34 plaka

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)