Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yine kaza haberi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarksideR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Yine hız, Yine kaza. Allah rahmet etsin.

http://www.milliyet.com.tr/hiz-denem...45/default.htm

"Hız denemesi hayatına mal oldu
    İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde iddiaya göre hız denemesi sürat motosikleti bir dolmuşa arkadan çarptı.
    08:23 | 11 Ekim 2010

Motosikletteki iki kişiden biri öldü, diğeri ağır yaralandı.

Olay Bağdat Caddesi, Selami Çeşme ışıklarda, saat 01.00 sıraları meydana geldi.

İddialara göre aşırı hızlı seyreden 2 kişinin bulunduğu 34 HJP 80 plakalı, Temel Kambur'un (32) kullandığı motosiklet, ışıklarda durmak için yavaşlayan 34 TZF 36 plakalı Reşit Bozan' ın kullandığı Bostancı-Kadıköy seferini yapan dolmuşa arkadan çarptı.

Çarpışmanın etkisiyle alev alan motosikletten fırlayan iki kişiden sürücüsü Kambur olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı motosiklette bulunan Furkan Çeçeren ise ağır yaralandı.

Kazayı gören vatandaşlar, hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi; yanan motoru söndürmeye çalıştı.

Alev alan motosiklet, olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri tarafından söndürülebildi.

Dolmuş şoförü Reşit Bozan, ışıklarda yavaşladığını ve motosikleti fark etmediğini ifade ederken, kendisine süratli bir şekilde çarptığını iddia etti.

Görgü tanıkları ise, motorun sesini, daha sonra da bir patlama sesi duyduklarını, olay yerine geldiklerinde ise 2 kişinin yerde yattığını ve yanan bir motor gördüklerini anlattı.

Kazadan yaralı olarak kurtulan Çeçeren, ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    yapma gerçek değil bu olamaz , Temel benim sınıf arkadaşımdı inanamıyorum.
    ne diyeceğimi bilemedim Suadiye'nin tanınmış simalarındandı allah gani gani rahmet eylesin
    çok üzüldüm çokkkk
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Allah rahmet eylesin...Allah geride kalanlara sabır, güç versin...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    Allah rahmet eylesin. Çok üzücü bir haber.

ALLAH(C.C) Rahmet Etsin

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin. Sonuç bu kadar ağır olduğuna göre hız gerçekten fazlaymış demek ki

Ben gene şu gazetecilere dalmaktan kendimi alamayacağım. Yahu cahil cüheyla, basma kalıp ifadeleri ezberlemiş adamları haberci yapıyorlar , ondan sonra da memlekette gazete okunmuyor diye halkı aşağılıyorlar.

Şu motorcu tayfası "hız denemesi" yapa yapa şu işi bitiremedi. Adam yola çıkarken arkadaşlarına "biz hız denemesi yapmaya gidiyoz" mu demiş? Ya da rahmetlilerin son sözü "abi nooldu ya, sadece hız denemesi yapıyoduk" mu olmuş? Yahu adamlar aşırı sürat yapıyorlar işte, şu deneme işi nereden çıkar anlamam. Bu yıllardır, ama yıllardır böyle. Hep deneme yaparlar ve sonuçta "oh olsun" misali ölürler

mortingen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acaba hız denemesi mi, yoksa minibüs yolcu gördü de aniden fren mi yaptı?

Allah rahmet eylesin.
    viva de la penguena !

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Allah rahmet eylesin, gencecik çocuklar çok yazık. Motorun hızlı olduğu söyleniyor, minibüse arkada çarpmış. Gerçi ölen öldükten sonra kimin suçlu olduğunun pek bir önemi yok....

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Haberde göze çarpan başlıklar var. Yani dolmuşçu "Ne olduğunu anlamdım geldi arkadan çarptı" demiş. Ben buradan dolmuşçunu ifadesinin samimi olmadığını çıkarabiliyorum. Hayatını kaybeden kişi motosiklet konusundan iyimiş, alkollü değilmiş. Bence aile kaza anının kayıtlarını bulmalı.
    PS: Gazeteciler eğer kazanın altında dramatik bir hikaye yok ise belirli bir kalıp ile yazarlar haberi... Bu makine mühendisinin kompresöre yaptığı muamele ile aynıdır.Ya da doktorun.

Motosikleti
    Bmw F650
    Allah rahmet eylesin....

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin. Sonuç bu kadar ağır olduğuna göre hız gerçekten fazlaymış demek ki

Ben gene şu gazetecilere dalmaktan kendimi alamayacağım. Yahu cahil cüheyla, basma kalıp ifadeleri ezberlemiş adamları haberci yapıyorlar , ondan sonra da memlekette gazete okunmuyor diye halkı aşağılıyorlar.

Şu motorcu tayfası "hız denemesi" yapa yapa şu işi bitiremedi. Adam yola çıkarken arkadaşlarına "biz hız denemesi yapmaya gidiyoz" mu demiş? Ya da rahmetlilerin son sözü "abi nooldu ya, sadece hız denemesi yapıyoduk" mu olmuş? Yahu adamlar aşırı sürat yapıyorlar işte, şu deneme işi nereden çıkar anlamam. Bu yıllardır, ama yıllardır böyle. Hep deneme yaparlar ve sonuçta "oh olsun" misali ölürler

Sana kesinlikle katılıyorum dostum, bende akşam haberlerde farkettim motor kullananlara tuhaf etiketler takılıyor Maganda,trafik canavarı vs..
    bu tür haberleri özellikle ATV yapıyor şaşırıyorum dün akşamki haberindede yine bu tarz bir olay var adam motorsklete biniyor diye yok şeytan arabası yok başkalarının hayatını tehlikeye atıyor..mademki böyle terimler kullanan gazeteciler var bende derimki ( gerçek gazetecileri ayrı tuatarak ) siz gazeteci magandalar; insanlara haberi nasıl verirseniz öyle alırlar motor kullanıcılarını düşman olarak hatta hatta bir tehlike olarak insanlara anlatmaya çalışırsanız daha çok ölen motorcu arkadaş ve daha çoook böyle haberleri yapan maganda bulursunuz.

K M L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    suziki gsxr 600 kullanan arkadaşmi?

bildiğim kadar kuryelik yapıyordu

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Bana göre asıl maganda şehir eşkiyası olarak adlandırılcak biri varsa oda dolmuş şoförleridir. Kaza da her ne kadar motosiklet sürücüsü arkadan çarpsada hatanın dolmuş şoförünün lakayıt ve umursamaz şekilde hem de motosikletin geldiğini bile bile yola çıkmasından meydana geldiğine %100 eminim. Çünkü herzaman böyle yapıyorlar. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. ailesinin ve moto camiasının başı sağolsun.
    34 EU 191

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Ateş düştüğü yeri yakıyor.

akgun20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Tiranic 150
    Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzücü duymak istemiyoruz artk bu haberleri:( ama suçlu kim bilinmiyor çünkü trafikte motosklt sürücülerine saygı duyulmuyor bir hiç olarak sayılıyoruz ama giden gitti gerçek bu malesef:(

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    allah rahmet eylesin .. genç arkadaşımızı kaybettik.. kazayı gören bilen varmı acaba ???
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alla Rahmet Eylesin. Sezon biterken kötü oldu bu haber. Allah geride kalanlara sabır versin...
    i.V.i.B.i

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma gerçek değil bu olamaz , Temel benim sınıf arkadaşımdı inanamıyorum.
    ne diyeceğimi bilemedim Suadiye'nin tanınmış simalarındandı allah gani gani rahmet eylesin
    çok üzüldüm çokkkk
    Arkadaşın olmayabilir. Üzerindeki kimlik sahteymiş diye bir haber var.

http://www.haberaktuel.com/kazada-ol...ri-315253.html
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın olmayabilir. Üzerindeki kimlik sahteymiş diye bir haber var.

http://www.haberaktuel.com/kazada-ol...ri-315253.html

abi su serptin yüreğime , Temel'in abisi Salih'e de ulaşamayınca kesin o dedim
    bazı haberlerde Temel KAMBUR denmiş aslı Temel KANBUR olmalı dedim ki belki yine o değildir , bir ortak arkadaşımızı arıyorum onlar çok iyi görüşürler inan saatlerdir telefonu meşgul , cesedin kısmen yandığını öğrendim ama hiçbir yerde şahıslara ait resim göremedim.
    senin bu link aklımdan bile geçmezdi umarım son haber doğrudur.
    ulaşıp detay almaya çalışacağım.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    şu son haberden sonra insan bunlar hırsız mıydı diye de düşünmeden edemiyor. motoru çaldıktan sonra kaçarken kaza yapmış olmasınlar???

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)