Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Revit Liteon vs Focus???

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok farkettim zaten öyle olduğunu ama kararsızım işte hergün kullanıcam. Focusu sanırım çok kirletirim keşkede demek istemiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:58 ----------

Kızmaa hemen be kardeşş heyecanlı yeni motorcuyuz iştee
    yok kızmak değil aynı şeyi yaşamış biri olarak söylüyorum bende heycan yoktu ama kararsızlık vardı.. araştırdım ve sağolsun bilen arkadaşlara danıştım aldım... malum seni bilmem ama ben kullanıp memnun olmadıktan son tak diye ikinci mont için 300- 400 tl ödemekte zorlanırım... al lationu anesten güle güle kullan...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Doğru diyorsun abi Liteon diyorum o zaman internet sitelerinin hiçbirinde bilgilendirme yok kıçı kırık ls2 kaskımı almadan önce araştırdım testler resimler falan alayım bende bir konu açarım şöyle böyle diye
    Bİ selektöre BİN manita

txxxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???????
    demek anesteki son siyah focus m bedeni ben aldım

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Aynen küçük bedenler var dedi S XS falan ama iyiki almışsın benim XL zaten kurtarmaz Liteonun siparişi biraz önce verdim bakalım
    Bİ selektöre BİN manita

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al ikiside bedava dense hangisini alırsınız?
    cebi çok olanı alırım yani üsttekini.. sigara, çakmak, cep telefonu, anahtarlar, ruhsat. Komik ama gerçek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cebi çok olanı alırım yani üsttekini.. sigara, çakmak, cep telefonu, anahtarlar, ruhsat. Komik ama gerçek
    korumalı bir mont giyipte cebine telefon çakmak anahtarlık vb. sert ve düşme durumunda kesici özellik kazanabilecek malzemelerin cepte taşınmasını şahsen doğru bulmuyorum.

düşme veya yerde kayma esnasında cebinizdeki anahtarlığın vb. olmadık işler açması içten bile değil

bu gibi malzemeler için linkte görülen ürünler oldukça pratik ve kullanışlı

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...26tbs%3Disch:1
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Arkadaşlar montumu aldım fakat montun üstünde olan alltaki büyük çıt çıt değil üstteki küçük çıtçıt mont 0 tertemiz olmasına rağmen bana gevşek geldi üstümdeyken çeşitli hareketler yaptım atmıyor fakat elimle çok küçük hareketle atıyor acaba diğer liteon mont kullanan arkadaşlardaki montlar nasıl değişim yapmalımıyım bu zaten böyle mi ?
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Yok mu cevabı olan ya ona göre iade yolluyacağım
    Bİ selektöre BİN manita

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    bak dirseklikler oynuyosa direk iade et önemli olan dirsekliklerin kolunda dönmemesi uygun olduğunu o gösterir. kol ayarlarından sık iyice hala oynuyosa beden uymadı de iade et. Bende Liteon alıcam dur bakalım.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Yok onlar normalde çıt çıtta sorun varmış gibime geldi...:(
    Bİ selektöre BİN manita

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Onu demiyorum bak koldaki dirseklikler dirseğinde kalmalı elinle sağa sola doğru oynat eğer oynuyorsa bu beden sana büyüktür. Bide içine kalın bişey giyebilecekmisin onda düşün sürekli montla gezmiyceksin çünki normal hayatında
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Liteon montun arkasında pantolonla birleştirebilmek için fermumar varmı?Şuan kullandığım pantolonun belinde fernumar var,acaba Revit liteon'da da aynı fermuar varmı varsa pantolonla uyumlu olur kapatırım ikisini arkadan hava girişi biter:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:09 ----------

Birde sırt koruması varmı yoksa sadece cebi mi var?

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liteon montun arkasında pantolonla birleştirebilmek için fermumar varmı?Şuan kullandığım pantolonun belinde fernumar var,acaba Revit liteon'da da aynı fermuar varmı varsa pantolonla uyumlu olur kapatırım ikisini arkadan hava girişi biter:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:09 ----------

Birde sırt koruması varmı yoksa sadece cebi mi var?
    Fermuar var ama 20cm kadar kalın dişli yine Revit pantolonlara uyumlu sanırım, sırtta pad var, çıkarılabiliyor , ve çıkarılabilen termal yeleği var, biraz önce geldim gecenin bu saatinde 7-8 derece de rüzgar ve soğuğu hissetmedim. Altımda da uzun kollu tişört vardı.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fermuar var ama 20cm kadar kalın dişli yine Revit pantolonlara uyumlu sanırım, sırtta pad var, çıkarılabiliyor , ve çıkarılabilen termal yeleği var, biraz önce geldim gecenin bu saatinde 7-8 derece de rüzgar ve soğuğu hissetmedim. Altımda da uzun kollu tişört vardı.
    Çok teşekkür ederim bilgiler için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)