Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kanal D'nin ayıbı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    the imam filmini izledim onda kasıtlı olarak kask takmıyorlar ve aşırı hız yapıp ailelerimizi bize karşı şişiriyorlar bu tür yanlışlar yüzünden olan bize oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Arkadaşlar motorların göz önüne gelmesi dizilerde kullanılması güzel bence.. bu kadar sert tepki vermesek hani bu şekilde yapmayın desek yeterli..Motosiklet kullanımı sevilen dizilerde olması hepimizin yararına... Ayrıca Kullandığı honda shadow du galiba ıhlamurlar altındaki arkadaşın..
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    yaa ama kardeşlerim çok abarttınız yaa,adam 10 metre gitti çocuklarla beraber bide çocuklar için özel kask mı ayarlanacak?hehe çok abart5tınız...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Dragstar'dı...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı zydar adlı üyeden alıntı
    the imam filmini izledim onda kasıtlı olarak kask takmıyorlar ve aşırı hız yapıp ailelerimizi bize karşı şişiriyorlar bu tür yanlışlar yüzünden olan bize oluyor.
    O filmde güzel, aileleri motosiklete soğutacak bir film değil insanların motosiklete ve motosiklet kullananlara bakış açısını yargılayıp insanlardaki yanlış kanıyı düzelten bir film nereden çıkarıyorsunuz bu yorumları dostum filmi nasıl seyrettin hayret.

Kahraman filmin başından sonuna kadar kask kullanmıyor hatta ceza bile ödüyor bunun için. Tabiiki doğru değil ama filmde anlatılmak istenen karakter zaten kaoslarını ve geçmişini saklamak için ismini değiştiren, saçlarını uzatan, sıkıntılarından uzaklaşmak için hız yapan bir kişilik sonrasında yöntemin yanlış olduğunu farkedip vazgeçiyor zaten.

Burada da hız tutkunu arkadaşlara bir mesaj var dünya dertlerinden hız yaparak kurallara karşı gelerek kaçamazsınız. Sorunlarınızı üzerine giderek çözümleyin.

The Imam çok güzel bir hikaye. Ama anlatım daha güzel olabilirdi. Tavsiye ederim.

Ghost Rider Kask mı takıyor du?
    Tom Cruise Mission Imposible 2 de kask mı takıyordu?
    Easy Rider da Willy kask mı takıyordu?
    Me and Will filminde kızlar kask mı takıyor?
    Harley Davidson ve Marlboro Man filminde kask mı kullanıyorlardı?

Bu filmlerin hangisine "kask takmıyorlar kınıyoruz ailelerimize kötü örnek oluyorlar" diye topic açıldı. Hepsinde filmin güzelliği, verdiği mesajlar, insana yüklediği macera ve motosiklet tutkusu ön plandaydı.

Türk filmlerinde motosiklet kültürü işlenmeye başladı. Demek ki insanlar motor tutkunlarının farkına vardı. Bu kitlenin farkına varıp bizler içinde üretmeye başladılar. Son 2 senedir Türk Filmleri gerçekten kaliteyi bulmuşken. Destek olalım köstek olmaktansa.

Bir de Ihlamurlar Altında Dizisi'nde Yılmaz'ın kullandığı Motor Yamaha Dragstar Shadow değil.
    Sadobey

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler