Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım ve önerileriniz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    suzukı Hayabusa
    Motosikletim yamaha tenere 660 olup şasesinde, özellikle arka kuyrukta sola doğru bir eğilme vardır, motoru tamamen herşeyini söküp çıplak şase haline getirdikten sonra, bu işlemi yapacak iyi bir usta aramaktayım, bilen arkadaşlar varsa, adres verebilecek olan varsa, çok sevinirim, motosikleti sadece şase olarak götüreceğimden, ustanın işi zaman açısından çok daha kolay olacaktır, herkese emniyetli sürüşler dilerim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bize resim ekler isen sana daha saglikli bilgi verebilirim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    suzukı Hayabusa
    Tabiki bir resim ile belirtebilirdim, bu daha net birşey olurdu, alakanıza tşk ederim, doğrusunu söylemek gerekirse, arkadaşlardan böyle birşeyi yaşamış yada bilgisi olanlardan, daha fazla görüş bekliyordum, bir adres bir isim mesela..

Bu şase işini adapazarında yaptırabileceğimi biliyorum, benim aradığım istanbulda bu işi yapabilecek bir atölye idi, çokta sorun değil neticede bir şekilde hallederim, tşk ederim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)