Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT250R ,kışın kullanılabilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Öncelikle herkese slmlar...

Uzun bir araştırma sonucu Hyosung GT250R almaya karar verdim.Isparta'da yaşıyorum.Ev ile iş arası yaklaşık 5 km.Kar yağmadığı sürece ulaşımımı motor ile sağlamak istiyorum.Kış şartlarında motor kullanmak konulu mesajı okudum.Hyosung GT250R kış şartlarında kullanılabilecek bir motormudur?Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Kullanılır ama orjinal lastikleri ile değil, shinkoları alır almaz değiştirmeni tavsiye ederim.
    Bir de hyosung 250r ile ilgili bir başlık var o başlığı okursan çok daha fazla fikir sahibi olabilirsin...

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    kullanılır kardeşim bende ıspartalıyım yarıotomatik motoru kar yağmadığı sürece nerdeyse hergün kullandım
    lifan 100

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    adam hyosung gtr 250 den manuel makineden bahsediyo sen yarı otomatik hiç motor kısın kullanılamaz die bir şey yok ama lastiklerinin cok kaliteli olması lazım hem firenleme hemde yol tutuşu için.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Orjinal lastikleri ile bile kışı geçirebilirsin boşuna masraf yapma sadece ıslak yolda çok yüksek devirlerde kullanma veya maximum süratlere ulaşmaya çalışma..tabi kışın kullanman motorun ömründen yer bunu da aklından çıkarma hem 5 km lik yol için gt250r fazla değilmi hani scooter bile işini görebilir aslında ...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha cygnus rs
    hayyausung yaında kışında kullanılmaz

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Arkadaşlar cvp'larınız için çok teşekkürler.Ailem Antalya'da yaşıyor.Isparta-Antalya arası 120 km.Bir daha ki yaza Antalya'ya falan giderim düşüncesi ile scooter almayı pek düşünmedim.Aynı zamanda başlangıç motorum alacak.Kawasaki ninja 250 lerin oturma pozisyonu dik olduğu için hoşuma gitmiyor.Yzf125 ve ybr125 lerde fiyat olarak hiç ucuz değil.Hyosung 2008 üstü modeller enjeksiyonlu olduğu için az yakıyormuş.Vitesli ve de racing olduğu için kış şartlarına uygunmudur diye düşünmeden edemiyordum.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Alıntı blackhhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cvp'larınız için çok teşekkürler.Ailem Antalya'da yaşıyor.Isparta-Antalya arası 120 km.Bir daha ki yaza Antalya'ya falan giderim düşüncesi ile scooter almayı pek düşünmedim.Aynı zamanda başlangıç motorum alacak.Kawasaki ninja 250 lerin oturma pozisyonu dik olduğu için hoşuma gitmiyor.Yzf125 ve ybr125 lerde fiyat olarak hiç ucuz değil.Hyosung 2008 üstü modeller enjeksiyonlu olduğu için az yakıyormuş.Vitesli ve de racing olduğu için kış şartlarına uygunmudur diye düşünmeden edemiyordum.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
    uygun degil bacakların üşür sen üşürsün al sym hd 200 kalarüferli kullan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)