Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Aracımı motorla takas etmek istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı prenscem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen söyleyeyim sayın kuvvetmira...
    1)aracımla eşdeğer olan araçların linkini zaten koydum.
    2)aracımın linkinide koydum fakat fotolarını çekmedim.geçmiştede forumda belirttiğim gibi acelem yok benim.olursa olur olmazsada bu işler kısmettir.(sanırım en başından beri okumadığın için diğer arkadaşlar gibi eksik bilgiyle cvp veriyorsun)
    3)polisten dememin sebebide:
    Bayandan,emekliden,askerden,doktordan,avukattan vb. Söylemlerle satılık araba ilanları çok görmüşüzdür.bu ilanın biraz daha dikkat çekici ve alıcının aklındaki kimdir necidir sorusuna bi nebzede olsa ışık tutmasını sağlar.
    Ekstradan ilan sahibinin ne yaptığının bilinmesin(işinin mesleğinin) ilana daha güvenle bakılması vurgusunun doğru olduğuna inanıyorum.
    tamamdır o zaman. hafiften içim fesat kusura bakma
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok güzel latife yapmışsın

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Fazla söze gerek yok hayırlı satışlar polis memuru bey
    Yolver gitsin .

en basitinden farklı yorumlar gelebilecek olsada satış işlemleri güvenle yapılabilir ve dolandırılma ihtimali sıfırdır diye düşünüyorum

hocam senin takas işi yalan olmuş galibabu takas işi kadar insanı ifrit eden bir durum yoktur.sen en iyisi vazgeç bu sevdadan.kimse şahini 10-12 bin tlden sayıp ta takasa girmez.ha adamın motoru para ediyor mu?yooooo
    ama herkesin malı altın olur bu tip durumlarda.sen arabnı 6-7 bin aralığında oto pazarında sat ondan sonra nakit para motor al.tabi için elverirse.Bu işin kuralı budur.bana ödeme karşılığı 2004 dizel doblo getirdiler aradım galerici dostlarımı biri 4500 diğeri 5750 tl para verdi.yani anlayacağın fiyatlar geberik.

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin takas işi yalan olmuş galibabu takas işi kadar insanı ifrit eden bir durum yoktur.sen en iyisi vazgeç bu sevdadan.kimse şahini 10-12 bin tlden sayıp ta takasa girmez.ha adamın motoru para ediyor mu?yooooo
    ama herkesin malı altın olur bu tip durumlarda.sen arabnı 6-7 bin aralığında oto pazarında sat ondan sonra nakit para motor al.tabi için elverirse.Bu işin kuralı budur.bana ödeme karşılığı 2004 dizel doblo getirdiler aradım galerici dostlarımı biri 4500 diğeri 5750 tl para verdi.yani anlayacağın fiyatlar geberik.
    Kardeş o dobloyu bana getir bi sorunu yoksa hemen ben alacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahin doğan kartal serçe piyasası ilginçtir dostlar bu arabalar iyi kötü her zaman 5000 tl eder serçe hariç yani 5000 den sonra bana göre temizliğine göre 8000 e kadar gidebilir ama 8000 den sonra bu araçların hastası olmak gerek klimalı suunrooflu abs hava yastığı hız sabitleyici falan gibi özelliği olan birçok avrupa araba var 10000 verince yani ben mesela mazda hastasıyım benim arabam 1993 model sınıfının fuul versiyonu bir 323 sedan ve 163000 km de orjinal kültablası bile kullanılmadı paspasları orjinal hala içi pırıl pırıl daha stepnesini takmak nasip olmadı fabrika çıkışı çil çil duruyor ama bugün satacak olsam en fazla 8000 eder o da hastasına yani bu işler böyle nasip meselesi inş istediğiniz gibi bir motor bulur ve aracınızı da istediğiniz bir rakama verir helalleşirsiniz...
    Kardeş 94 model seninkinin aynısı mazdayla arkadaşın biri kafa kafaya takas önerdi.ama ben parçası pahalı diye kabul etmedim.not:araç sonradan taktırma tüplüydü.
    evet mazdalar daha güzel ama parçası pahalı

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı prenscem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş o dobloyu bana getir bi sorunu yoksa hemen ben alacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

Kardeş 94 model seninkinin aynısı mazdayla arkadaşın biri kafa kafaya takas önerdi.ama ben parçası pahalı diye kabul etmedim.not:araç sonradan taktırma tüplüydü.
    evet mazdalar daha güzel ama parçası pahalı
    Hoca kusura bakma da bende takıntı oldu..... Görmessem olmaz... Bi resim koy ...

Arabamı bu gün sattım... Ucuz mu gittiki acep?... 7.500 e verdim ...

Aaa polismişsin... Daha yeni farkediyorum... Ekip otosunu falan satıyo olmayasın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ALLAH KABUL ETSİN..

ha ama ben 12.000 tl ye 3-4 adet 3.15 bmw de alırım...

Atıyyyoosuuuunnn
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Bi ara resim koyarım.ama ne zaman çekerim bilmiyorum.hadi herkeze iyi geceler

Bence, takasa girme!.. Niyetin kesin ve bu konuda ciddiysen ;

Önce arabanı sat, paranı cebine koy. Sonrasında arzu ettiğin

motoru çatır çatır pazarlık yapar ve alırsın..

Takastan vazgeç, ama yinede son karar tabiki de senin...
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

doblonun hiçbir sorunu yokta dedim ya adam borcuna karşılık teklif ediyor bana ben galeriden fiyat aldım 6000 tlye sayarım dedim arabanı o vatandaş 13000 istiyomuş arabasına.eeee dedim sen şimdi götür arabanı pazarda 13e sat koy paranı cebine.bizim hesabıda nakit çek neyse kapat bi zahamet.
    herkes bi tilki olmuş

...................................

herkeze iyi bayramlar.

meraklı arkadaşlara aracın resimleri burda.
    daha bugün koydum.
    googleye yazarsanız çıkmaz.direk ortadaki adres kutusuna yazın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30611070/detay

.................................................. ...................

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)