Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklette Egzoz deldirme veya açtırma konusunda yardım edin lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Şu motor fabrikadan nasıl çıkıyorsa öyle kullanın motorların orasını burasını kurcalayıp birde bir sürü ışık takınca geneleve benzetiyorsunuz..

Bu sitede olgun motorcuları görmeyi özler oldum!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle saçma sapan egsozu deldirip çevreyi rahatsız edenler yüzünden imajımız zedeleniyor ne zaman görsem bunları etmediğim küfür kalmıyor. 20 Yaşında egsozu bağıran motor kullanıcısı görmedim nedense yaşlar 16-17-18 akıl yaşı gelişmiyormu ne ?

Boş işlerle uğraşacağına kask tak, ehliyet al tek silindirli motordan ne sesi bekliyorsun ? Sana güzel gelebilir ama millet demediğini bırakmaz..
    Bence çok yerinde sözler..

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    tmm arkadaslar egzoz deldirme suan için düşünmekten vazgectim ama daha güzel bi ses cıkması için ne yapmalıyım.ayrıca vazgectiğim halde lütfen deldirme konusunda uyarı mesajı yazmayın.birde motorun resimlerini attım benim canavara görsel açıdan cok fazla masraf acmayak sekilde nasıl birşeyler yapabiliriz.yazı yazdırma vs vs ne önerirsiniz?
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

Motosikleti
    honda cgl 125
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm arkadaslar egzoz deldirme suan için düşünmekten vazgectim ama daha güzel bi ses cıkması için ne yapmalıyım.ayrıca vazgectiğim halde lütfen deldirme konusunda uyarı mesajı yazmayın.birde motorun resimlerini attım benim canavara görsel açıdan cok fazla masraf acmayak sekilde nasıl birşeyler yapabiliriz.yazı yazdırma vs vs ne önerirsiniz?
    benm motorun önünde manşet yazıyor(şahinin ön camdada yazıyor),yan kapakta firari (şahinimin arka camında yazıyor).hoşuna giderse yazdır.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Muhabbetleri ibretle izliyorum!

Arkadaşlar, umarım yakında çok sağlam bir ceza yersiniz polisten.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhabbetleri ibretle izliyorum!

Arkadaşlar, umarım yakında çok sağlam bir ceza yersiniz polisten.

Motosikleti
    ya kardeslerim bu konuda beddua okuyacaksanız gelmeyin yazmayın ve okumayın yeter ya yüz kere söyledik tama yaptırmıcaz die adam daha ordan kalkmıs muhabbetleri bilmem ne bilmem ne inşallah büyük ceza yersin polisten falan filan.Ne saçmalıyorsun kardesim sen ya daha konuyu tamamiyle okumadan cevap yazıyorsun vazgectik egzozu ellemiyoz dedik ama adam hala yapma diyo anlama sorunu mu var bazılarının bilmiyorum.sadece önerisi olan yazsın cezası olacağınıda sanmıyorum motora bişeyler yazdırmak suçmu kardesim? lütfen tekrar söylüyorum polemik taraftarı değilim ama önerisi olmayan yazmasın.ha önerisi olan dediysem sunu bunu yapma demesin diyen adamlar dedi zaten yeterince.saçma saçma yorum ypamayın ya.adam gibi soru soruyoruz adam ordan inş ceza yersin diyo lafa bak.inş sen yersin o cezayı.umarım motorunu bağlarlar.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

Motosikleti
    Honda Africa twin
    kara gözlerinin hastasıyım yazdır....bence süper olur

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motor fabrikadan nasıl çıkıyorsa öyle kullanın motorların orasını burasını kurcalayıp birde bir sürü ışık takınca geneleve benzetiyorsunuz..

Bu sitede olgun motorcuları görmeyi özler oldum!
    katılıyorum , fabrikadan nasıl çıktıysa öyle kullanın
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

Motosikleti
    Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adidas kardeşim daha önce mesajda belirttiğim gibi egzoza yada motorun aska biryerine herhangi bir müdahale yapmayacağımı söylememe rağmen sen hala orjinalini kullan diyosun.arkadasım önceki mesajımı oku ben sadece motoru süslemek amaç lı birsey istiyorum arkadaslar artık buraya yazmayın,mümkünse admin bu konuyu kaldırsın çünkü istemediğim mesajlar yazılıyor baska bi konuacıyorum birazdan.

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adidas kardeşim daha önce mesajda belirttiğim gibi egzoza yada motorun aska biryerine herhangi bir müdahale yapmayacağımı söylememe rağmen sen hala orjinalini kullan diyosun.arkadasım önceki mesajımı oku ben sadece motoru süslemek amaç lı birsey istiyorum arkadaslar artık buraya yazmayın,mümkünse admin bu konuyu kaldırsın çünkü istemediğim mesajlar yazılıyor baska bi konuacıyorum birazdan.
    yok kardeş sana laf ettiğim yok bir arkadaş yazmış fabrikadan çıktığı gibi kullanın diye bende ona katıldım fikir olarak,motor senin istediğini yaprsın
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Pasa 216 merhaba dostum yine ben. Egzoz konusunda çok iyi bi karar vermişsin sevindim. Konuştuklarımız gerçekten aklına yatmış. Şimdi gelelim görsellik kısmına, hiç sevmem ama sana basit modifiye nasıl yapılır anlatayım en basitinden. Gerekli malzemeler:
    1 adet Beyaz sprey boya
    1 m2'lik baklava dilimli sac.
    2 cm'lik kağıt bant
    Jant şeridi
    Plakalığı sök, ama plaka yine çok net gözükecek bi yerde olsun fakat daha yüksekte tabi ki.
    Koltuğunu sanayiye götür kılıf diktir, siyah beyaz dikiyolar hep görüyorum ( hiç sevmesem bile )
    Beyaz sprey boya ile baklava dilimli sacı boya, bu sacı motorunda tamire engeli olmayacak şekilde güzelce kestir ve kaynattır. ama abartmadan tabi ki.
    İstersen sprey boya ile plastik grenajın varsa boya.

http://img101.imageshack.us/i/pict0040j.jpg/
    http://img180.imageshack.us/i/pict0041e.jpg/

Bu benim şu anda arızalı olan motosikletim, benim motosikletime yakıştıran yakıştırıyodu. Çingene işi gibi gelmiyodu bana bu.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver.. Çocukların ipini saliver ne yaparlarsa yapsınlar komik duruma düşen biz değiliz nasıl olsa salla gitsin Ben sadece motosiklet kültürünü mahvediyorlar diye karşı çıkıyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)