Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pazar günü M. Doğanay'ın telin toplantısı için pankart önerileriniz??

Motovento
    REKLAM ALANI
    GCervatoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride / 2012
    Pazar gün yapılacak merhum M. Doğanay'ı anma ve kendisinin şahsında tüm motosiklet sürücülerinin maruz bırakıldığı tehditlerin telin edilmesi amacıyla düzenlenecek organizasyon için bir pankart önerim olacak...

Eminim bu camiada reklamcı dostlarımız var. Pankart için ben başlangıç olarak şu önerileri yapamak istiyorum:

A) Zemin tamamen kaza yerinin sularla kaplı fotoğrafı olabilir.
    B) Burada fıskiye kırmızı okla gösterilebilir. (Çözüm: damla usulü sulama v.b. denilebilir.)
    C) Merhumun fotoğrafı, ailesinden nezaketen izin alınarak kullanılabilir bir köşede ve yanına uygun, yasal çerçevedeki bir üslupta, ama ETKİLİ bir mesaj yazılabilir.
    D) Aşağıdaki linkteki, "BARİYER KAYNAKLI ÖLÜM RİSKİNİ AZALTICI" çözüm önerilerine ait görsellerden alıntılar da konu açılmıştır.)

http://www.surreycc.gov.uk/sccwebsite/sccwspublications.nsf/591f7dda55aad72a80256c670041a50d/26d1e51f4fbce533802574ac00318691/$FILE/Motorcycle_Friendly_Safety_Barriers.pdf

***Lütfen bu yazının altına siz de önerilerinizi ekleyiniz. 1 Pankart ve / veya birden fazla pankart hazırlansın. Bunlar her zaman yönetimce saklanıp bu tarz etkinliklerde kamuoyunu olumlu yönde bilinçlendirmek amaçlı defalarca kullanılsın derim.

En önemlisi; bu iş neticede bir masraftır. Ama herkes minik bir bedel koyarsa bu projenin gerçekleşmemesi için hiç bir mani yoktur bence...

Ödeme listesi eğer herkesçe kabul görürse diye, ödeme yapacakların listesine ben ilk olarak adımı yazıyorum. Herkese, samimi selamlarımla...
    1.- Gökhan Çervatoğlu / (0532 472 2265)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:43 ----------

İlave not: ikiteker.org'da açılan konu ve verilen destek:
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...wtopic&t=15272[COLOR="Silver"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    yol ıslak, bariyer keskin, ölmemiz için artık herşey hazır

1 - Gökhan Çervatoğlu
    2 - Koray Yıldız

şu an işsizim ama cuzi bi miktarda benden çıkar.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    "Çiçek sula, ot sula, ama motorumla bana dokunma!"

cüzzi bir maddi yardımda bulunurum.

Hakan ÖZ

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    doğaya ve doğama saygılı ol...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    GKN nin yazdığı bir slogan var gayet güzel.

"SU"dan sebeplerle ölmek istemiyoruz.

Bu arada bu parkant vs için iyi organize olmak gerek. Yaptıran varmı yokmu. Kimsenin sesi çıkmamış. Bazen bu tip organizasyonlarda site bişeyler yaptırıyo diye biliyorum ama bi netleşmesi gerek bence. Kim ne yaptırıcak. Ona göre herkes elinden gediğince yardım eder zaten bütçeye.
    i.V.i.B.i

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Su Hayatsa,Suyla hayatımla oynama
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bende katkıda bulunurum

ama nasıl yapıcağımızın açık açık belirtilmesi lazım...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende katkıda bulunurum

ama nasıl yapıcağımızın açık açık belirtilmesi lazım...
    aynen kim yaptıracak, kaç tane olacak ne ne kadara mal olacak hepsi organize edilmeli yoksa bu konu burda kalır...
    i.V.i.B.i

MT üyeleri kendi kendine çabalıyor, site yöneticilerinden ses seda çıkmıyor,

Ortak bir şey belirlenmelidir,

Genel sorunlarımızı kısa-öz bişekilde anlatacak ve Murat abimizin vefatı ile ilgili içinde fotoğraf ve yazıların bulunduğu 3-4 değişik versiyonda A4 Kağıt ebatlarından biraz büyük veya küçük Sticker yaptırılmalıdır düşüncesindeyim,

Cağaloğlu nda Toprak Han ın en üst katında Tabelacı da görmüştüm, Beyaz fon üzerine istenilen şeyler fotoğraf kalitesinde basılabiliyordu.

Sticker ların yapıştırılacağı, katlanmadan, kırışmadan, okunaklığı kaybolmayacak şekilde bir bütün olarak kalacağı en müsait yerde Mont larımızın/ceketlerimizin Sırt kısmıdır.

Sayılı günler kala acil hareket etmekte fayda var.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bencede acele etmekte fayda var baskıya verilecek vs alıncak son ana kalırsa sorun olcaktır

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğerki sloganı bulup yetiştirebilirsek halis abi iki adet pankart hazırlatıcak.o sebeple yarın öğlene kadar iyi bir slogan çıkartmamız gerekir.
    GKN nin 'SU'dan sebeplerle ölmek istemiyoruz' sloganı bence güzel birincisi bu olabilir.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çimler parklarda büyür... Asfaltda değil...
    Bu can bizim; belediyenin değil...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Onun'da idealleri vardı !..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    çimleri ıslatın ama ÇİÇEK leri soldurmayın.. POLEN leri babasız bırakmayın..

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğerki sloganı bulup yetiştirebilirsek halis abi iki adet pankart hazırlatıcak.o sebeple yarın öğlene kadar iyi bir slogan çıkartmamız gerekir.
    GKN nin 'SU'dan sebeplerle ölmek istemiyoruz' sloganı bence güzel birincisi bu olabilir.
    Sloganı mı seve seve mt ye maal edebilirim Hem başımıza gelen acı hadise ile alakalı hemde genel olarak sudan sepeplerle yaşadıklarımızı birleştiren bir slogan oldu..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı GCervatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar gün yapılacak merhum M. Doğanay'ı anma ve kendisinin şahsında tüm motosiklet sürücülerinin maruz bırakıldığı tehditlerin telin edilmesi amacıyla düzenlenecek organizasyon için bir pankart önerim olacak...

Eminim bu camiada reklamcı dostlarımız var. Pankart için ben başlangıç olarak şu önerileri yapamak istiyorum:

A) Zemin tamamen kaza yerinin sularla kaplı fotoğrafı olabilir.
    B) Burada fıskiye kırmızı okla gösterilebilir. (Çözüm: damla usulü sulama v.b. denilebilir.)
    C) Merhumun fotoğrafı, ailesinden nezaketen izin alınarak kullanılabilir bir köşede ve yanına uygun, yasal çerçevedeki bir üslupta, ama ETKİLİ bir mesaj yazılabilir.
    D) Aşağıdaki linkteki, "BARİYER KAYNAKLI ÖLÜM RİSKİNİ AZALTICI" çözüm önerilerine ait görsellerden alıntılar da konu açılmıştır.)

http://www.surreycc.gov.uk/sccwebsite/sccwspublications.nsf/591f7dda55aad72a80256c670041a50d/26d1e51f4fbce533802574ac00318691/$FILE/Motorcycle_Friendly_Safety_Barriers.pdf

***Lütfen bu yazının altına siz de önerilerinizi ekleyiniz. 1 Pankart ve / veya birden fazla pankart hazırlansın. Bunlar her zaman yönetimce saklanıp bu tarz etkinliklerde kamuoyunu olumlu yönde bilinçlendirmek amaçlı defalarca kullanılsın derim.

En önemlisi; bu iş neticede bir masraftır. Ama herkes minik bir bedel koyarsa bu projenin gerçekleşmemesi için hiç bir mani yoktur bence...

Ödeme listesi eğer herkesçe kabul görürse diye, ödeme yapacakların listesine ben ilk olarak adımı yazıyorum. Herkese, samimi selamlarımla...
    1.- Gökhan Çervatoğlu / (0532 472 2265)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:43 ----------

İlave not: ikiteker.org'da açılan konu ve verilen destek:
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...wtopic&t=15272[COLOR="Silver"]
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol ıslak, bariyer keskin, ölmemiz için artık herşey hazır

1 - Gökhan Çervatoğlu
    2 - Koray Yıldız

şu an işsizim ama cuzi bi miktarda benden çıkar.
    bunu bence modlarla görüşerek yaparsak daha doğru olur, maliyetin paylaşılması açısından.

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sloganı mı seve seve mt ye maal edebilirim Hem başımıza gelen acı hadise ile alakalı hemde genel olarak sudan sepeplerle yaşadıklarımızı birleştiren bir slogan oldu..
    bencede en güzel ve en genel ifade bu olsa gerek..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    İşin maddi boyutunu referans alacağımız bir arkadaşımızın oluşturacağı hesapta toplayabiliriz.Herkesin kendince birşeyler katması ve harekete destek olması açısından gerekli olabilir.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 adet 2 metreye 90 santim boyutlarında pankart siparişi verildi.bilginize
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 adet 2 metreye 90 santim boyutlarında pankart siparişi verildi.bilginize
    üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Pankartlara:Yeşili düşündüğünüz kadar bizide düşünün yazılabılır ..
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)