Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

osmanlı motor 250 cc heroway ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BİSAN- ROADSTAR +SUZUKİ GSX-R 1300 hayabusa
    Bu markayı duyan varmı veya kullanan ? acil bilgi almam lazım herkese slm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:29 ----------

slm arkadaşlar bu markayı tavsiye eden vamı şimdiden tşk.ler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:22 ----------

lütffen cevap yaklaşık 6 saat sonra bu makinayı almaya gidiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    07 Kawasaki ZX10R
    Valla kardes bisey bilmiyom motor hakkinda arastirayim bakayim dedim hic dogru duzgun bisey cikmadi. 600cc 1000cc RR motor sor ne istiyosan soyliyimde bunlardan anlamiyom.
    Iyi sanslar diliyorum.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    ben 3 sene once sıfır olarak almıs 1 sene kadar kullanmıs ve satmıstım sımdıde aynı fabrıka cıkıslı ledow kullanmaktayım 250 lık v motoru wardır keeway supershadow, bısan roadstar ve moneronun 250cmxa motoruyla aynıdır. ben yazdıgım sırada alıyo olucaksın sanırsam ben tawsıye ederım ama ıyı bır usta bul we bakımlarını zamanında yap vıteslı motoru bunla ogrenmek bıraz zordur ama ogrendıkten sonra vazgecemeyecegın bı motor olucaktır. Aklına takılan soruları sorabılırsın

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    eger almadiysan tavsiye etmem dostum. insallah henüz almamissindir. aman ha!!!

sakin önyargili oldugumu düsünmeyin ama en iyi cin mallarin cigerini bilirim ben.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti

pişman degilim ama?debriyaj kolundaki şu çıkan kablo ne işe yarıyor anlamadım

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3 sene once sıfır olarak almıs 1 sene kadar kullanmıs ve satmıstım sımdıde aynı fabrıka cıkıslı ledow kullanmaktayım 250 lık v motoru wardır keeway supershadow, bısan roadstar ve moneronun 250cmxa motoruyla aynıdır. ben yazdıgım sırada alıyo olucaksın sanırsam ben tawsıye ederım ama ıyı bır usta bul we bakımlarını zamanında yap vıteslı motoru bunla ogrenmek bıraz zordur ama ogrendıkten sonra vazgecemeyecegın bı motor olucaktır. Aklına takılan soruları sorabılırsın
    teşekkürler kardeşim.aklına tkılan bir soru olursa sorabilirsin diye yazmışsın.debriyaj kolundaki bir soketli bir kablo devamlı çıkıyor ayrıca bu kablo elektrikle bir ilgisi var veya motora giden bir elektirik vasıtası görevi var gibi bana geliyor şimdiden cevab için teşekkürler.
    [B][I][COLOR="Red"]::pulp:: Mühim olan motor almak değil gülüm mühim olan ona 3.62krşluk [COLOR="Lime"]BENZİN[/COLOR] koyabilmektir.... ::gleam::[/COLOR][/I][/B]

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Debriyaj müşürü olmasın o?
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj müşürü olmasın o?
    bilmiyorum zararı veya faydası nedir acıklarmısınız
    [B][I][COLOR="Red"]::pulp:: Mühim olan motor almak değil gülüm mühim olan ona 3.62krşluk [COLOR="Lime"]BENZİN[/COLOR] koyabilmektir.... ::gleam::[/COLOR][/I][/B]

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    ben çatalcada oturmaktayım osmanlı motorun http://motosikletdunyasi.net/
    bu markanın satıldığı yerdeyim marka için söyleyebileceğim taksitli satılmasından ötürü baya bir talep var ama gördüğüm birşey daha var bu motorlar baya bir bakımlı binmek gerekiyor açıkçası çokta sağlam değil...
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

yanlıs hatırlamıyorsam bisan-lifanın urettıgı farklı ıthalatcılar tarafından farklı ısımlerle getırılen bırkac motordan bırı ornegın mondıal gıbı orjınal adı jincheng

karacan75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI VN800

heroway 250

slm
    yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım. ikinci el aldım 6300 kmdeydi şu an 7000 oldu. baya bi öğrendim sürmesini keeway ler ile kıyaslamak gerekirse dış görünüm açısından sadece jantlar farklı benimki tel (görüntüsü güzel temizlemesi zor) yedek parça birebir aynı (zaten parça lazıım olduğunda keeway ss diyom karşımdakine) sürüşü rahat titreşim yok denecek kadar az en fazla 100 yaptım sanırım daha fazla yapar. motorsikletten memnunum
    ancak tek sinir eden husus doğru dürüst bi tane motorsiklet tamircisi bulamadım izmirde alayı üç kaatçı, alayı gayri ciddi, tembel, yalancı...

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    İzmir deki motor tamircileri hakkındaki yorumlarına aynen katılıyorum.Satıcı ve parçacılarda dahil edilmeli bu yoruma.

Motosikleti
    yamaha virago
    bende aynı kasanın borelli ledow modeli var.2ay oldu alalı.ikinci el aldım.10,000 kmde.rahat keyifli ve hacmine göre kuvvetli bir motor.bence çin malı veya farklı bi ülkenın malı diyerek ele alınmamalı bu konu.parasına göre kalite diyelim kısacası.çok arkadas tanıdım italyan japon makinalarıyla parça sıkıntısı bir dunya sorun yaşayan.bence sorunların çoğunluğuda kullanıcıdan kaynaklı doğuyo.ne demişler bakarsan bağ bakmassan dağ olur...bence kişi motordan anlamıyorsa bakımdır temizliktir umrunda değilse, nice japon italyan devleri ona çin den farksız gelir..saygılarr...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha fazer s2 2009
    öyle bi motor u gogıl bilem bulamadı :D ne olcek şimdi ??

Motosikleti
    yamaha virago

cakop

nasıl bir motor arıyorsun kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)