Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şu titanlar kaç km gidiyor allah aşkına

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150
    Merhaba arkadaşlar

Bende bir titan es var süratını sorduğumda bazıları 120 km gider hatta bayır aşağı 130km basarsın diyorlar.

Bendeki motor ise 4. vitesle rüzgarsız bir havada düz yolda 105 km filan çıkıyor 5 atınca 100 km civar dümdüz bir yolda anca gidebiliyor. Hafif yokuşta hemen yavaşlıyor. Özellikle rüzgarda anca 80-85 le gidebiliyor

Sizce bu normalmi? Yoksa motorda revizyona gitmeli miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Normaldir boşver ben Cgl 125 ile 128 gördüm,şimdi bütün ayarları tamam 120 yapamıyor.

Lastik önemli, kabak düz desenli eski lastiklerle hızlı gidiyor.

Motosikleti
    cbf 150
    sürekli sert olmayan rampaları 100km ile çıkabiliyormusun. Yani otabana çıksan 100km sabit hızla kaç saat gider.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    benim bildiğim ALLAH ne verdiyse...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Alıntı leee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli sert olmayan rampaları 100km ile çıkabiliyormusun. Yani otabana çıksan 100km sabit hızla kaç saat gider.
    Rapmada 70-80'e düşmesi normal, 100-100 rampa harici düşmeden benzin bitene kadar gitmesi lazım.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    98 de bizde de vardı. km saati ne derece doğru bilemem ama şileye giderken 2 kişi ile (ben artçıydım) tam 140 ı gördüm evet gözlerimle görnesem inanmayacağım ama gördüm.motor daha 3-4000 de filandı o zamanlar..5-10 dakika kadar bu şekilde gitmiştik.arkadaşım da bana hava atmıştı motora bak diye...yol yokuş değil düz sayılırdı.dediğim gibi km saati ne kadar doğru tartışılabilir...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    bende 2005 vardı ama ön dişli 17 lik ti.aydın otobanında ibreyı sona dayadım rakamsız bölgede geziyodu hemde 2 kişiydik uzun lafın kısası honda bu ne yapacağı belli olmaz

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    honda titanlar gerçekten çok sağlam motorlardır benim kuzende iyi olarak açılmış vardı gerçekten çok iyi gidiyordu VW polo ile ölçtük düz yolda 130 yaptı
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeşim kafanı karıştırmak istemem ama ES serisini 12hp olarak biliyorum ve bahsettiğin veriler bana biraz yavaş ve az geldi, düşüncende haklısın! ben bile innova ile ondan fazla performans elde ediyorum o motor kuryeler arasında efsanedir söylenen hızlarda doğrudur

motorun rodajı ömrü ayarları çok etkili bu konularda

honda cg 125 titan ES (brasil)

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim kafanı karıştırmak istemem ama ES serisini 12hp olarak biliyorum ve bahsettiğin veriler bana biraz yavaş ve az geldi, düşüncende haklısın! ben bile innova ile ondan fazla performans elde ediyorum o motor kuryeler arasında efsanedir söylenen hızlarda doğrudur

motorun rodajı ömrü ayarları çok etkili bu konularda

honda cg 125 titan ES (brasil)

Bu brezilyada üretilenler süper ya ybr nin ilk çıkan tel jant brezilya modelide çok güçlü + kaliteli idiler.
    HONDA

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    yakın arkadaşımda 2006 model honda cg var düz yolda 130 gördüğüne şahit oldum.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yaw ben bu innovayı analmadım arkadas komsumuzda var adam bakımalrı hep yaptırıyo makina 80 geçmiyo millet ucuyo ne iş anlaamadım
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ben bu innovayı analmadım arkadas komsumuzda var adam bakımalrı hep yaptırıyo makina 80 geçmiyo millet ucuyo ne iş anlaamadım
    innova 2.vitesi çok sağlam motor arakadasımda çok iyi açılık var adam hayvan gibi açtı motoru uzat allah auzat motor 2 de 80 3 te 120 4 le 135 ller egeldi bizzat denedik
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Nasıl açıyorlar böyle yav
    Pardon eklediğim resim İnnovanın kontak acılınca hız doğrulamasıymış
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl açıyorlar böyle yav

bu ilk kontağa basışta fotosunu çekmiş

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet şimdi farkettimde bu enjeksiyonsuz modellerde niye boyle birşey koymuşlar anlamadım
    HONDA

Motosikleti
    Evet şimdi farkettimde bu enjeksiyonsuz modellerde niye boyle birşey koymuşlar anlamadım
    bnde anlamadım çullasın innowa tipinde çinli motoru var o da böyle

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova 2.vitesi çok sağlam motor arakadasımda çok iyi açılık var adam hayvan gibi açtı motoru uzat allah auzat motor 2 de 80 3 te 120 4 le 135 ller egeldi bizzat denedik
    yokuş aşağı o değerlere ben çıkıyorum biraz gazı uzun tutunca 2. vitesde hemen 80 oluyor zaten ama en makulu 40-50 de 3. virtese atmak ben öyle yapıyom bazende 4. vitesde düzde 40 la süzülüyorum, yalnız sana şunu diyim nekadar açılırsa açılsın düzde o değerler çok zor motorda biraz modifiye vardır

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komşunuzdaki istisna olabilir yada bir sorunu vardır, innova o hıza 2. vitesde ulaşıyor

eğer check olayını diyorsanız enjeksiyonludada var gösterge elektronik olduğu için hemen hemen bütün elektronik göstergeli motorlarda vardır bu
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    benim amcamın var titan 2000 model ayak marşı ile çalışıyor motor şuan 45000 km yi geçti geçen sene bir kere bakım yaptırdı sadece oda 400 tl civarı (motora yağ koymayı unutmuş) şu an motor 120 diyor ama bu hızla kaç dakika gidilebilir tartışılır.
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Motosikleti
    151 RS
    beyler titan gördüm diye bir yazayım dedim tesadüfen tanıştığım yukarı mahalledeki motosiklet tamircisi kendi sarı honda titanına LPG takmış, markası atiker, top case in 1/3 ini ancak dolduran bir tankı war ama 800 km gidiyormuş bir depo vede performansında yukselme war dedi ama sadece fiyatını unuttum ilgilenen birileri olursa burdan ustanın no sunu da werebilirim fiyatını da sorabilirim (ANKARA-Dikmen)
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)