Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şu titanlar kaç km gidiyor allah aşkına

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim kafanı karıştırmak istemem ama ES serisini 12hp olarak biliyorum ve bahsettiğin veriler bana biraz yavaş ve az geldi, düşüncende haklısın! ben bile innova ile ondan fazla performans elde ediyorum o motor kuryeler arasında efsanedir söylenen hızlarda doğrudur

motorun rodajı ömrü ayarları çok etkili bu konularda

honda cg 125 titan ES (brasil)

http://images02.olx.com.ar/ui/1/18/13/13321513_1.jpg
    arkadaşlar bendede bu brazil yapımı motordan var kuyruk granaj ları heder olmuş yetkili sevise sordum iki parça zaten 235 tl dedi nereden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    www.albaymotor.com burdan bulabilirsin. Fiyatını bilmiyorum bi bak.

teşekkürler yarın bi arayıp konuşurum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam. Ben burdan sipariş verdiğimde manisadan bodruma 24 saatte teslimat yapılmıştı. Kolay gelsin.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    ölüsü 150 bin km gider adem abi haksızmıyım

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gider gider. Benimki 80 binde. O kadar işkence çile çektirdimki başka motor olsa kaldıramazdı. Arkasına römork takıp dağda odun çektim yav. Arazi v şeklinde. Kanyon gibi. Traktör inemiyo ben rampada tekteker üstünde römorkla odun çekiyom. Hangi motorun krankı, krank rulmanları buna dayanır? Veya şanzumanı? Römorku söküp uzun yola çıkıp basıyorum. Üstündeki 160 kg yükle 110 dan aşa düşmüyorum. Yolda cbf, ybr , cb dinlemiyor. Tek kişi olsalar dahi. Bozulmuyor. Yılda 1 kere bakım yeterli. Yağını kendim değiştiriyorum zaten. Rampa aşa bastımmı 140 tan aşa boş yerlerde gezipduruyor ibre. Gerçekten en başarılı motorlardan. Apache gençlerde vardı buralarda titan. Basmaktan başka işleri yok. Arkadaş kaç ay önce veya kaç km önce yağ koymuş haberi yok. Yağsızlıktan şakırdamaya başlamıs motor. Açıyo yağ tapasını 150 - 200 gr arası yağ çıkıyor. Yeni yağ koyuyor ve yola devam. Bidaha yağa bakma yok ses gelene kadar. Hiç bir motor bu kadar dayanamaz. Çok sağlam. Brezilyada vs ülkelerde hala satışı var. Burda yok. Üstündeki cant telleri bile orjınal. 17 yıllık. Bugüne kadar 1 tanesi bile kopmadı. Bakın çinli modellere. 1 sene dayanmıyor cant telleri. Örnek=250 mct. Sevgiler.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gider gider. Benimki 80 binde. O kadar işkence çile çektirdimki başka motor olsa kaldıramazdı. Arkasına römork takıp dağda odun çektim yav. Arazi v şeklinde. Kanyon gibi. Traktör inemiyo ben rampada tekteker üstünde römorkla odun çekiyom. Hangi motorun krankı, krank rulmanları buna dayanır? Veya şanzumanı? Römorku söküp uzun yola çıkıp basıyorum. Üstündeki 160 kg yükle 110 dan aşa düşmüyorum. Yolda cbf, ybr , cb dinlemiyor. Tek kişi olsalar dahi. Bozulmuyor. Yılda 1 kere bakım yeterli. Yağını kendim değiştiriyorum zaten. Rampa aşa bastımmı 140 tan aşa boş yerlerde gezipduruyor ibre. Gerçekten en başarılı motorlardan. Apache gençlerde vardı buralarda titan. Basmaktan başka işleri yok. Arkadaş kaç ay önce veya kaç km önce yağ koymuş haberi yok. Yağsızlıktan şakırdamaya başlamıs motor. Açıyo yağ tapasını 150 - 200 gr arası yağ çıkıyor. Yeni yağ koyuyor ve yola devam. Bidaha yağa bakma yok ses gelene kadar. Hiç bir motor bu kadar dayanamaz. Çok sağlam. Brezilyada vs ülkelerde hala satışı var. Burda yok. Üstündeki cant telleri bile orjınal. 17 yıllık. Bugüne kadar 1 tanesi bile kopmadı. Bakın çinli modellere. 1 sene dayanmıyor cant telleri. Örnek=250 mct. Sevgiler.
    kapitalist dünyaya nasıl öyle bir motosiklet üretmişler anlayamadım, resmen anti-kapitalist motosiklet , servisi batırır hatta fabrikayı
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapitalist dünyaya nasıl öyle bir motosiklet üretmişler anlayamadım, resmen anti-kapitalist motosiklet , servisi batırır hatta fabrikayı
    Ondan zaten satmaktan vazgeçtiler. Giden bidaha bozulup geri gelmiyor, servis battıı diye. Şu yağ yakan cbf ler baya para kazandırdı honda teknik servise

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    titan gerçekten efsane gibi motor kurye arkadaşta var geçen yolda kapışalım dedim 20 metre avans verdim vermez olaydım kapanmadı o 20 metre

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titan gerçekten efsane gibi motor kurye arkadaşta var geçen yolda kapışalım dedim 20 metre avans verdim vermez olaydım kapanmadı o 20 metre
    sende ne vardı arkadaşım? Marka model?

albay motordada yokmus kafayı yedim ne motormuş ama

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Hız konusu bayır aşağı salınma fln derken.Bende başımdan geçeni anlatayım.
    3 senelik motor hayatımda 2-3 kez yarış motoru da sürdüm.125-150 likler fln.Fakat Geçen gün bindiğim Yamaha RX-King 2001.
    Ya insanın aklını başından alıyor.Hatta aklını başından almak ne kelime motorumu satıp en en son modelinden alasım geldi.Çok bakımsızdı.Motor Teknik Servis arızalara fln gidiyordu sürekli.Ne bakım ne bir şey.Kırık dökük.Her neyse.O halde bile 2 kişi ışıktan ışığa 120.,3 viteste istemsiz (debriyajsız) tekteker.
    Espriyle karışık.Hayabusanın 135 cc ye sıkıştırılmış hali
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)